Fahriye Evcen'in güzelliği fazla abartılmıyor mu ya?

Gizli Üye
Tamam linç etmeyin cidden güzel kadın, yüz şekilli düzgün, çenesi düzgün yüzünde bir duruluk var ama mesela aman aman bir İri, güzel gösterişli dikkat ceken gözleri yok ya da burnu muazzam ya da tercih edilecek bir burun değil ama dediğim gibi güzel kadın. Yüz hatları falan düzgün de abartılcak kadar gelmiyor bana. Acaba yanlış mı düşünüyorum?
Fahriye Evcenin güzelliği fazla abartılmıyor mu ya?
Mesela alımlı bir kadın giydiğini yakıştırıyor ama aurasi çekiciligi yok bence.
Fahriye Evcen'in güzelliği fazla abartılmıyor mu ya?