Ünlülerin #kocamadokunma savaşında sizin fikriniz nedir, aldatmada sadece kadın mı suçlu?

Ünlülerin #kocamadokunma savaşında sizin fikriniz nedir, aldatmada sadece kadın mı suçlu?Gülben Ergen'in, evli Tolga H. Duğles'le birlikte olduğu iddialarının ardından magazin gündeminde sular durulmuyor. Yeşim Salkım Gülben Ergen'e meydan okudu: "Daha önce çıkartmadığım tüm kanıtları sunacağım." Bunun üzerine bir de Seren Serengil sosyal medyada #kocamadokunma kampanyası oluşturdu!
Aldatma tek taraflı mı, sadece kadının suçu mu?

• Bu cinsiyetçi söyleme katılmıyorum, kocalarınız başka kadınlara dokunmasın!
    A seç
  • Evli bir erkekle birlikte olmayı kabul eden kadın yuva yıkan kadındır, hashtagi destekliyorum!
    B seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

2|1
9562

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 62

• Ahmet Kaya'nın bir şarkısı vardı, sözü aklıma geldi;
    Fahişeler birbirinden kuşkulanıyor... diye. O geldi aklıma.

1|3
    2|1
  • " İnsan kınadığını yaşamadan ölmezmiş " diye bir Hadis var. Bu sanatçılara bir şey demek istemiyorum, yaptıkları tabi ki yanlış.

1|0
    0|0
    • Yanlış bir söz. Herkese örnek oluyor. Kimsenin karışmaması da başkalarını cesaretlendiriyor. Kınayıp durdurmak gerekiyormu bazı yanlışları? :s

• @Miies1 Ben bireysel olarak söyledim. Toplumsal olarak cevap vermedim.

• düşüncemi yazayım. baksbaniyi bilirsiniz. ve de havucunu da. havucu görünce zaten işi gücü bırakır. kandırılır. işte erkekte böyledir. kadının yanında şaklaban hallere gelebilir. esas olan şu ki. gardı düşer. bir kadın her erkeği elde edebilir. bizim müdahalemiz olmasa idi yusufta kendini kaptırabilirdi demiş Allah. şeytanla konuşmasında. öyle biliyorum yalan olmasın. hatalıysam düzeltebilrsiniz. peygamberler günah işleyemezler çünkü. demem o ki. erkek zaten kopmaya meyilli. bir isterik bakışa bile pamuk ipliğine baglı oldugundan cok kalpler kırabilir. bu noktada kadınlar ellerindeki gücü kötü kullanmıcaklar. karılarda kocalarını koruyacaklar. tabi erkekleri de sütten cıkmıs akkasık yapmamak lazım. ünlü isimlere de takılmamak gerek bence. onlarda ahlak cok mu önemli. gülben ergenin acık vidyosunu herkes bilir. tecavüz demişti ama toplum notunu verdi. diğerleriyle ilgili birşey duymadım. reklam peşindeler. umarım anlatabildim. kadına daha cok iş düşüyor.

0|0
    2|0
    • Katiliyorum sonra kendi cinsime dusman oluyorum insanlarin gözunde 😂

• Arkadasim baktim internetten hz yusuf hakkinda biz mudahale etmeseydik kendini kaptirirdi diye bir sey yazmiyor sen nerden biliyorsun kaynak gosterir misin?

• @Hüm0706 valla kardeşim birinden duydum. internetten zamanım olsa araştırırım. şu anda vaktim yok. https://www.dinimizislam.com/detay.asp?Aid=3570 bu linkte peygamberlerin peygamberlik öncesi ve sonrası günah işlemekten korundukları yazıyor. bu bilginin dayanağını bende merak ediyorum. detaylı araştırır dönerim sana.

• Aman ya sen keyfine bak

0|0
    0|0
  • Ömür tükenince napacaksınız diyorum bu avarelere

0|0
    0|0
  • Gülben ergen ahlaksızlıklar silsilesinin başkenti resmen!

1|0
    0|0
  • Zaten ünlülerin kadın erkek çoğu namussuz, faşihe, bir kere bunu bir araştır, öğren. Sonrasını anlarsın zaten.

1|0
    0|0
  • Kocama dokunma değil. Ben karınım başkasına bakma olcak. Yani evli olan kendini koruyacak. Evli olmayan başkasini ayartırsa o aldatmaya falan nedne olmaz (yuva yıkmak ayrı bir şry zaten)

0|0
    0|0
  • yeşil salkım niran ünsal gibi şarkıcılar baktıki şarkıları bu devirde kar etmio, gündem yapamiyoruz öncüleri hülya avşa r gibi ona buna sataşım
    gülben ergen için kocamı elimden aldı dedi, peki en neden evlendin hakan uzandan aşkına mı yok paraya mı
    cem uzan ne mal olduğun ortaya para için hakanla evlendin , beni kandıramazsın diyince boşandı

0|0
    0|0
    • ne alakası var ya ? konuşmadan önce düşün

• @terliksipijama ya hakan uzanda olan olay ne star tv , uzan ailesi kovdu

• hakan uzan kim magazin dünyasından zerre kadar bilgin yok gelmiş burada insanlara iftira atıyorsun ya sen o kadının neler yaşadığını biliyor musun? hakan uzanın eşiydi yeşim salkım gülben ergen de yeşim salkıma canım dostum biricik dostum diye yaklaşıp kocasını aldı elinden ayrıca türkçeyi öğrende gel star tv uzan ailesi kovdu ne demek ya da sus sen boşver karışma bu olaylara

• 3 isimde son dönemde (önceden ne ürettiler tartışılır) hiçbir şey üretmeyen ve gündeme gelemeyen insanlar..
    iyi rant sağlarlar bu durumdan..

1|0
    0|0
  • bence hastag ler aynı anlamı taşıyor... yazısından çok bahsi geçen anlam önemli herkeste anlamıştır zatn...

0|0
    0|0
  • Kimsenın NamusunuYargılamak Haddim Degil , Ama Bence Bu Olaylar Utanc Verıcı , Kendınden Utanmıyor , Cevresınden Utanmıyor , Eski ya da Yeni Eşindende Utanmıyor , Ulan Bari Cocuklarından Utan Be ! Evlı Bırıyle Beraberlık Yasayan , Kadın , Erkek Farketmez Hepside Kişiligini Kaybetmıs Insanlardır , Dünya Mılyarlarca Bekar Insan Dolu Ne İşin Var Evlılerle ;)

0|0
    0|0
  • Kimin eli kimin cebinde belli değil a. k (ağzına koyim..)

0|0
    0|0
  • Tek taraflı suç olmaz. Birileri ümit vermediği sürece zaten bu durum oluşmaz.

0|0
    0|0
  • Bunlarda ahlak kalmamış kim kime dumduma hepsi suçlu en büyük suç aldatan kadında kuyruk saklamasa erkek avucunu yalar.

0|0
    0|0
  • Yav 2 tarafta suçludur diye bir şık koysanıza. aldatan 2 tarafta suçludur işte bu kadar basit. adamda suçlu kadında.

1|0
    0|0
  • Bu şerefsizlerin yüzünden toplum bozuldu, ahlaki değerler ayaklar altında yazıkki bunlar örnek alınıyor

1|0
    0|0
  • Kadın istemezse erkek dokunamaz erkek izin vermezse kadın yaklaşamaz tavuk yumurta ilişkisi yani

0|1
    0|0
  • Isteyen kizlar bana dokunabilir simdilik kimsenin kocasi degilim soyleyeceklerim bu kadar 😊

2|1
    0|0
  • alan razı veren razı

1|1
    0|0
  • Erkekler Devam
    42

Kızlar Ne Diyor 95

• Sanki kocalarına tecavüz ediyorlar, zorla birlikte oluyorlar :D Ablacım imzayı atarken seni aldatmayacağına dair söz veren, yemin eden kişi kocan mıydı yoksa diğer kadın mı? Bu ne saçma sapan bir şey lan. Git sana hastalıkta sağlıkta evet diyen kocana yüklen, çünkü burada sorumlu olan tek kişi o. Karşı tarafın hiçbir sorumluluğu, sözü yok senin evliliğinde.
    Ulan yine kendilerine bok atmamak için suçlayacak birini bulmuşlar ya :D

2|0
    0|0
  • Burada tek suçlu olan kadın mıdır? Erkeğin hiç mi suçu yok. Tabi ki evli bir erkekle birlikte olmak hoş değil ve doğru da değil. Ama bu konuda tek tarafı suçlu bulmak yanlış. Diyelim ki Gülben hoşlandı adam deseydi o zaman ben evliyim, mutluyum sizinle birlikte olamam. Neden çünkü kadın ünlü ve parası bol. Neden bu yönden hiç bakılmıyor. Burada tek suçlunun Gülben gibi gösterilmesi bence yanlış bir o kadar suç erkekte var.

1|0
    0|0
  • Kadın edepli olacak nefsine namusuna dikkat edecek. erkek zaten herşey için hazır ama kadın müsade etmezse hiçbir şey yapamaz

1|2
    3|0
  • çok afedersiniz bu insanların kocaları iradesiz mi? neden kocalarında aramıyorlar suçu da tek suçlu kadınlar oluyor? her iki tarafta yanlış yapıyor evli adam da evli adamla birlikte olan kadın da.

2|0
    0|0
  • Bu cinsiyetçi ayrımının yapılmasını doğru bulmuyorum. Kadını, erkeği yok bunun. Aldatmak tek taraflı değildir. Bir kadın; kocasına başkaları tarafından dokunmasını istemiyorsa, kocası da başka kadınlara dokunmasın o halde.

2|0
    0|0
  • Aldatma iki taraflidir. Adamin icinde o cibilliyetsizlik varsa baska kadinla da yapabilir. Ama bir kadinin bunu bir hemcinsine yapmasi kabul edilebilir degil bu da prososyol bir beceri olan empati noktasindaki geri kalmisligimizin gostergesi. Bugun onu seninle aldatan aynisini sana da yapar

0|0
    0|1
  • Yuva yıkanın yuvası olmazmış. Erkek olsun kadın olsun evli olduğundan haberi olduğu halde sürdürüyorsa kişi ilişkiyi bu acizce, rezilce, kaypakça!

0|0
    0|0
  • Aldatmanın kadını erkeği olduğunu düşünmüyorum. Kocama dokunma derken onların kastettiği evli olduğunu bile bile kimsenin eşiyle görüşme demek bunun kastı. Şimdi şöyle bir gerçek varki kadın o yüzü vermese erkek asla cesaret edemez. Aldatmanın cinsiyeti olmaz. Evli adamla veya evli kadınla görüşen kişi karaktersiz. Evli adamında başka kadınlara bakması ne kadar ayıpsa. Bekar dul evli kadın farketmez. Onlarında evli bir erkeğe mesafesi olmalı. Ne kadar acı bir durumki. Toplum git gide gide iyice bozuluyor.

0|0
    0|0
  • Valla şıkların ikisini de onaylıyorum. Erkek aldatmak isterse en çirkin kadınla da aldatır en güzel kadınla da aldatır. Çünkü sevgisi bitmiştir. İkinci kadın denilen o kadınlar da biraz şeref haysiyet sahibilerse kadınlık onurları gururları varsa o adamı geri çevirirler. Ama o adam mutlaka bir kadınla aldatırlar eşlerini.

0|0
    0|0
  • Aldatan aldanır. Kadin evli bir erkekle olmayı kabul ediyorda, adamin akli nerde pardon? Cinsiyetcilik yapmayalim plz

1|0
    0|0
  • Şu Seren ne sinir bir şey ya

1|0
    0|0
  • " aldatmak " kelimesinin sözlükteki anlamına bakıldığında kimseyi aklama çabalarına izin vermeyecek kadar net bir şekilde belli oluyor sorunun cevabı...

0|0
    0|0
  • 2 tarafin da bok yemesi.. erkek adamligini bilsin aldatmasin karisini baskalarina bakmasin bir zahmet.. kadınlar da gercekten evli oldugunu bildiği halde bir iliskiye basliyosa kendisi de elbet bigun baskasi icin terkedilicegini bilsin.. yuva yikmanin vebali cok büyük hic bir zaman kinamam allah kimsenin huzurunu bozmasin

1|0
    0|0
  • Asla erkektir yapar demiyorum ama maalesef erkek dişi sinekte görse acaba nasıl diye merak eder. Yani doyumsuzluk ac gözlülük popüler olandan faydalanma ne derseniz deyin. Sorun erkeklerin ne olduğunu bilip üstelik ayni sebeple çocuklarının babasından ayrılan gulben gibi kadınların da başka kadınların yuvalarına göz dökmesi.
    Evli adamlarla ile görüşen gulben ve diğerleri kullanıyorsunuz.. o adamlar karısını yuvasını yıkıp size gelmez hee gelse de karaktersizligindendir.. sen o karaktersizi adam diye koynuna alacaksan zaten epey midesizsindir.
    O adam gelsede sizde çok durmaz işini görür bir süre sonra sıkılır başka eğlence bulur gider.
    Yani aptal olmayın bile bile kendinizi kullandırmayın.

0|0
    0|0
  • Olaylarla ilgili hiçbir fikrim yok.
    Muhtemelen birileri gündeme oturmak istiyor.
    Güzel prim, devam..

0|1
    0|0
  • Anketin ikisine de katılıyorum.. Evli erkeğe yönelen kadın ucuz basit iğrençtir ve evli olup gözü dışarda olan erkek karaktersiz ve adamlıktan nasibini alamamıstır 👍🏻

1|0
    0|0
  • Gormemisin kocası olmuş... 🙊🙊😋

0|0
    0|0
  • Seren haklı

1|0
    0|0
  • Elalemin kadınının ne halt yediği beni hiç alakadar etmiyor. Bana hesap verme mecburiyeti olan ve bağlılık yemini eden benim kocam! Kadınla hiç muhatap dahi olmam. Kocamı kapı dışarı ederim.

1|0
    0|0
  • Erkek de suclu, kadin da suclu ama boyle kadinlari da ifsalama konusunda haklilar.. keske bende bunlar gibi yapabilsem ama vicdanim elvermiyor yuva yikan biri olmak istemem

1|0
    1|0
    • aldatma varsa o yuva yuva değildir zaten

• Yuva yuva degildir de o cocugun vebalini alamam kendi elbet ogrenicektir zaten denilen kadar basit olmuyor o isler

• Kızlar Devam
    75
Yükleniyor...