Demet Özdemir'den sosyal medya fenomeni Danla Bilic'e ağır laf! Ünlüler arasındaki "Takipçi" kavgaları sizce neden oluyor?

Dün akşam Beyaz Show adlı programa katılan ünlü oyuncu Demet Özdemir ve sosyal medya fenomeni Danla Bilic sahneye çıkmadan paylaştıkları samimi poz ile gündeme gelmişken
Demet Özdemir'in "4M takipçim var ama ben makyaj videosu paylaşmıyorum, yaptığım işleri paylaşıyorum" demesinin üzerine Danla Bilic programda suskunluğunu koruyup Instagram hikayesinde paylaştığı fotoğraflarını sildi!

Ayrıca Danla Bilic aldığı kilolarla da oldukça gündeme geldi.

Peki ya sizce ünlülerin aralarında sürekli gündeme gelen bu takipçi kavgaları neden oluyor? Kendilerini yaptıkları işlerden çok takipçileriyle neden yüceltmeye çalışıyorlar?

#NazorellaSchulzSoruyor 🌺

2|0
5733

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 33

• Neden oluyor? Bu ünleri halk veriyor. Sonra bunlar da kendilerini atomu parçalamış bulunmaz hint kumaşı gibi hissediyor. Canları sıkıldıkça da kıskançlıktan birbirine laf atıyorlar. İnsan samimi bir poz verip sonradan arkadaşına karşı iğneleyici konuşur mu? İnsan konuşmaz.

8|0
    1|0
    • A. Normal de rol yapiyo, sonradan duygularına hakim olamıyor, bombayı patlatıyor. Halbuki programın başında da, defalarca anlatıyorlar yapma etme gözünü sevdiğim diye.
      B. Normal de bir problemleri yok, para için show yapıyorlar. O taktıkları kulaklıktan, senaryo yönlendiriliyor. Arada reji de aradan çıkıyo ki iş iyice katakulli ye binsin ortalık karşısın diye. Tamamen senaryo...

Tercih sizin, yersen...

• Amac gundem olup cuzdani doldurmak

0|0
    0|0
  • Danla Bilici adam yerine koyup televizyona çıkarmakta neyin nesi oluyor?

5|0
    1|1
  • allahın sidiklisine bak 1 yıl önce kim di ki bu halktan birine laf çalabiliyor.. Yolda görsem sıradan tanımam.

4|0
    1|0
  • Onu bende izledim bu mall niye uzerine alinmis orda serdar ortacla konusuyordu Danla denen gereksiz uzerine alinmis demet ona bir sey soylemedi serdara soyledi

1|0
    0|0
  • İnsanların , izlemedikleri bir olay hakkında bu kadar yorum yapması neyin göstergesi acaba? Medya , sanki ortada bir çatışma varmış gibi cımbızla lafı almış ve sanki Danla Bilic'e söylenmiş bir laf gibi göstermiş. İzlemeyenler de ne güzel bilmeden yorumlar yapmışlar.
    Serdar Ortaç'ın ; '' Ben bisiklet paylaşıyorum , bisikletli fotoğraflarımı paylaşıyorum , makyaj yapmadığım için o kadar çok takipçim yok galiba '' lafının üzerine Demet Özdemir. '' Ben makyaj fotoğraflarımı paylaşmıyorum yalnız yaptığım işimin fotoğraflarını paylaşıyorum'' diye cevap verdi. Serdar Ortaç'a söylediği bu laf nasıl Danla Bilic'e söylenmiş oluyor gerçekten anlamış değilim.

0|0
    0|0
  • Damla akdemir miymiş ismi 😮
    Useniyodum ismini ogrenmeye iyi oldu

1|0
    0|0
  • Ülkenin bir çok sorunu varken ünlülerin bu sorunlar üzerinde durup farkındalık yaratmaları gerekirken bunlar takipçi kavgaları yapıyor!! Şehit olan askerlerimize acıyorum böylelerini gördükçe bunlar takipçi kavgası yapsın diye mi şehit düştü bunca yiğit!!

1|0
    0|0
  • Vay be büyük sorun ülkece düşünmemiz lazım.

0|0
    0|0
  • damla da zaten makyaj videosu yapıyor zaten onunda yaptıgı işi. oda kendi işini paylaşıyor burada o diğer kadının söyledişği ahmaklık bence

1|0
    0|0
  • Kadin kisminin isine gucune akil sir ermez.

1|0
    0|0
  • bizimkiler yine çekememezliğini, suratsızlığını, saygısızlığını göstermiş egolarında boğulur inşallah..

internet olmasa sen ne yapacaktın demet deseydi keşkeee

1|0
    0|0
  • Gündem bunların saçma sapan kavgalarıyla meşgul ya. Bizim insanlarımız da var kabahat kim bunlar Allah aşkına, nasıl meşhur oluyorlar birdenbire

0|0
    0|0
  • Popilizim düşünmekten yoksun insanlar ancak buna bakar😂

1|0
    0|0
  • Danla bilic nedir yaa futbolcu mu?

0|0
    0|0
  • Onları takip edenlerin çoğunun aslında şizofrenik, suça meyilli sapık olduklarını bilseler, böyle davranmazlar... ya da biliyorlar ama salağa yatıyolar...

1|0
    0|0
  • Egosunu seveyim. Sanki insanlık için herhangi bir dalda çığır açıyor. Ayrıca çığır açanlar zaten egoist değillerdi. Bunların kafalarındaki boşluk egoyla doluyor işte.

0|0
    0|0
  • egolar işte

0|0
    0|0
  • Makyaj videosu yayınlayan birinin bu kadar çok takipçisinin olması ve bir show programına katılması saçma bence.

1|0
    0|0
  • Harbi ne iş kardeşinden video izliyordu bunla ilgili?
    Neler olmuş anlatır mısınız?

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    13

Kızlar Ne Diyor 57

• Danla yı rezil etmişler yani

3|0
    0|1
  • Demet burnu havada geliyor bana en başından beri.

1|0
    0|0
  • Oh be biri içim rahatlattı sonunda 😂 iyi olmuş danla salağına dersini vermiş

2|0
    0|0
  • Her şeyi geçtim her ne kadar ünlülere haddinden fazla değer verildiğini düşünsem de bakın sanatçı demiyorum zira çok azlar danla yı TV programına çıkarmak da ne oluyor makyaj yapıyor olabilir ama sürekli kendi hemcinslerini ezerek sağa sola hakaret ederek sanki tek düzgün kız oymuş gibi davranarak iğrenç iğrenç kahkahalar atarak yükselmeye çalışan birine verilen bu değer niye yani

1|0
    0|0
  • Sanki yukardan geldiler mk boş dünyanın boş insanları neyin kafası ki anlamadım 4 m olsan ne yazar olmasan ne yazar cidden boş insanlar

2|0
    0|0
  • Demet uzaktan düzgün daha uysal biri gibi duruyordu eğer gerçekten böyle bir laf ettiyse kotu olmuş. danlafa makyaj yapıyor, sohbet ediyor ve paylaşıyor. farkli olabilir ama böyle bir sürü kişi var. bu kız sadece Youtube üzerinden bu kadar takipçi kazaniyir demetin dizilere rağmen takipçisi az kalıyor aslında. ben bile sinirlendim

0|0
    0|0
  • Demet Özdemir haklı. Ama herkes kendine işler nolcak he o he şu. Fazla şeapmamak gerek.

2|0
    0|0
  • Danla Biliç hata yapmış susmakla ben olsam Canlı yayın falan dinlenmem o dişlek demet'e ağzının payını verir hatta yolarım onu orda 😶 Damla Biliç'i çok sevmem ama kız kendi çapında makyaj videosu çekiyor sanane sen kendini oyuncu mu sanıyorsun kıytırık iki dizi de oynadın diye salak mı ne.

1|0
    2|0
  • Gözümden düsen bir "ÜNLÜ" daha.
    Fenomem Danla susarak bir çok mana ifade etti.

1|0
    1|0
  • Demet varoş semtinden kader kısmetle ittir kaktırla gelen varoşhane güzeli. İşiyle gündemdeymiş ay g*tüm işin onunla bununla öpüşmek mi demek lazım böylelerine. Danla popüler olmadan da asil varlıklı bir aileden geliyordu para için takipçiye ihtiyacı yoktu. Danlanın ki başarı ve başarı her zaman kıskanılır malesef. Danla gülüp geçsin sevinsin hatta!

2|0
    3|0
  • Demet hem kızla foto çekilip paylaşmış sonra da kızı rezil etmiş sinsilik yapmış. Danlayı hiç sevmesemde Demet şeytanlık yapmış arkadaşça yaklaşıp bu yaptığı hiç hoş değil

0|0
    0|0
  • Keşke "Makyaj videosu paylaşamayacağın kesin ama makyaj videosu izlemeye ihtiyacı var görünüşe bakılısa" deseydi.

0|0
    0|0
  • Dokunmayın Demetime

1|0
    0|0
  • Demet bu kadar kibirli olma👎🏽👎🏽👎🏽 danla kendi işi veya hobi olarak makyaj vidyosu çekiyo ve takipçileri onu seviyo anlattığı gibi. Nedir bu takipçi mevzusu anlamıyorum tamam oyunculuğunla kazanıyosun takipçilerinide seninde pek bir abartılcak tarafın yok gibi be

0|0
    0|0
  • Demetin yaptığı çok ayıp.

0|0
    0|0
  • Danla'yı estetik yaptırdı yüzü şişti sanıyordum, kilo almış meğer asfsd
    Aman takipçi satın alanları var içlerinde, kim kimi kandırıyor.

0|0
    0|0
  • EGo savasi :) ve unluler icin normal bisi

1|0
    0|0
  • İyide herkesın işi farklı o kız makyajdan para kazanıyo dıgerı oyunculuktan

0|1
    0|0
  • iyi de danla da işini paylaşıyor zaten markası bile var 😄

0|1
    0|0
  • Hepsi ergen ne boş işler peşindeler