"Bence" Paylaşmaya Hazır Mısın? "Bence" Özelliği Hakkında Merak Ettiğin Her Şey Burada!

ksBence a
Bence Paylaşmaya Hazır Mısın? Bence Özelliği Hakkında Merak Ettiğin Her Şey Burada!

"Bence" özelliği hakkında kafanda deli sorular var, değil mi? O halde artık seni bu özellikle tanıştırmaya ve soru işaretlerini gidermeye başlayalım! Senin de bildiğin gibi, şimdiye kadar KizlarSoruyor’da soruların altında görüşlerini paylaşabiliyordun. Artık görüşlerini doğrudan da paylaşabileceksin! Hem de içeriğini oluşturmak için artık çok daha geniş bir alana sahipsin!

Doğrudan ve daha geniş bir alanda paylaşım imkanı sunan “Bence” özelliği için KS ekibi olarak gecemizi gündüzümüze kattık ve sana en iyi deneyimi sunmak üzere dizayn ettik! Ve şimdi artık paylaşacağın “Bence”leri görmek için sabırsızlanıyoruz!

Bence Paylaşmaya Hazır Mısın? Bence Özelliği Hakkında Merak Ettiğin Her Şey Burada!

"Bence" tam olarak nedir?

“Bence” paylaşmak, çeşitli konu ve fikirler hakkında kendi görüşlerini aktarabildiğin bir blog yazısı yayınlamaya benziyor. Örneğin “ayrı şehirlerde aşk", "en son moda” gibi çok soru sorulan konularda sahip olduğun bilgi, deneyim ve ipuçları hakkında bir “bence” yayınlayabilirsin. Bence yayınlayarak, sesini KS topluluğuna duyurabilir, karşı cinsten de konu hakkında geribildirim alma imkanını yakalayabilirsin.

Bence Paylaşmaya Hazır Mısın? Bence Özelliği Hakkında Merak Ettiğin Her Şey Burada!

"Bence"nin sorulardan ne farkı var?

KS'teki sorular, üyelerin hızlı bir şekilde yardım niteliğindeki çözümlere erişebilmesini sağlar. "Bence" ise üyelerin, yeteneklerini ve uzmanlıklarını sergileyerek kendilerini öne çıkarabilmelerini sağlar. Örneğin, "erkek arkadaşa doğum gününde alınabilecek hediyeler" konusunda bir soru sormak yerine, "Erkek arkadaşa alınabilecek en iyi 5 doğum günü hediyesi" başlığı altında bence oluşturulabilir. Özetle: Sorular araştırma/bilgi edinme/yardım alma amaçlıdır. "Bence"ler ise bilgilendiricidir.

Bence Paylaşmaya Hazır Mısın? Bence Özelliği Hakkında Merak Ettiğin Her Şey Burada!

"Bence" hangi formatta yayınlanabilir?

Makale ya da liste formatında Bence içerikleri paylaşabilirsin. Bence içeriklerini fotoğraflarla ve/veya videolarla zenginleştirmen de çok önemlidir. Aşağıdaki bence örnekleri, nasıl içeriklerle kendini daha iyi ifade edebileceğin ve daha fazla insana erişebileceğin konusunda fikir verebilir.


Liste Şeklindeki Bence:

İlişkinizi Güçlendirmek İçin Hemen Uygulayabileceğiniz 5 Yenilik

Video İçerikli Bence:

Yaşama Gülümseyerek Bakmanızı Sağlayacak 6 Mücadeleci İnsan

Makale Şeklindeki Bence:

Sosyal Medya Paranoyaları

Infografik İçeren Bence:

Erkekler, sevgililerinden gizli sanal flört edinmeye daha fazla eğilimli

Bence Paylaşmaya Hazır Mısın? Bence Özelliği Hakkında Merak Ettiğin Her Şey Burada!

Nasıl "Bence" paylaşabilirim?

Aşağıdaki 3 adımı izleyerek kolaylıkla bence paylaşabilirsin:



    • Adım #1: Ana sayfadaki bence simgesine dokun ve bence başlığını yaz. Başlık yazdığın alanın hemen yanındaki turuncu "paylaş" butonunu tıkla. Başlığının açıklayıcı, ilgi çekici ve gramer açısından hatasız olması, daha fazla insana ulaşabilmesi için çok önemli.

    • Adım #2: Bence metnini girmek için "bence detayları" yazan alanı kullan. İşte bu alana makale ve liste türünde içerikler girebilirsin. Burası senin içerik yarattığın, resim ve video ile zenginleştirebileceğin asıl alan. Paylaşım yapabilmek için bu alana en az bir resim eklemelisin. Konu kategorini de seçmeyi unutma! İçerik detaylarını da girdikten sonra, turuncu "Bence'mi gör" butonunu tıkla. Böylece içeriğinin önizlemesini görebileceksin.

    • Adım #3: Önizlemeyi dikkatle gözden geçir, her şey yolunda görünüyorsa turuncu "Gönder" butonunu tıkla. Eğer içeriğini düzeltmek istiyorsan "düzenle" seçeneğini, tamamen silmek içinse turuncu "sil" butonunu tıklayabilirsin.

Her gün kaç tane "bence" yayınlayabilirim?

Sorularda olduğu gibi, üyenin kaç bence yayınlayabileceğini, onun Xper seviyesi belirler. Xper seviyesi 1 olan üyeler, 24 saat içinde en fazla 1, Xper seviyesi 2 olanlar 2, Xper 6 ve üzeri olan üyeler ise 24 saat içinde en fazla 3 bence yayınlayabilir.

"Süper Bence" nedir?

Harika bir Bence, tıpkı harika sorularda olduğu gibi KS topluluğu tarafından takdir edilir. Gerçekten harika bir bence yayınladıysan, KS senin bence içeriğini ksBence'ye dönüştürür ve bu dönüşüm için de sana bildirimde bulunur. Ayrıca hesabına 100 Xper puan yüklenir ve Canlı Yayın akışında, popüler sekmesi altında diğer bence listeleyen sayfalarda görüntülenir. Üyelerle etkileşime girdikçe de içerik olarak daha fazla kişinin görmesi sağlanır.

"Çok Süper Bence" nedir?

Süper Bence'ler arasından seçilip ana sayfada ve benceler akışında öne çıkarılan bencelerdir. Böylece üye, sesini daha fazla kişiye duyurabilir. Çok Süper Bence seçilen bir bence, Günün Bencesi adayı haline gelir, başka bir deyişle, ana sayfada en tepede konumlandırılmaya da aday olur. KS'in kadın-erkek perspektifini yansıtan, topluluğun ilgisini çeken, içerik ve biçim açısından tam anlamıyla kaliteli benceler, bir adım öne çıkarılarak hem KS topluluğuna hem de KS dışındaki okuyuculara sunulur.

"Bence" destek

ksBence'ler hakkında daha fazla bilgi için: tıkla!. Aynı zamanda KS ekibi de sorularını cevaplamak üzere burada! KS ekibiyle iletişime geç.

"Bence" Paylaşmaya Hazır Mısın? "Bence" Özelliği Hakkında Merak Ettiğin Her Şey Burada!
549 Görüş