Bu Hafta Burçları Neler Bekliyor? 21 Eylül Haftası Haftalık Burç Yorumları

Falsepeti

Koç

Gökyüzündeki gergin enerjilerin etkisiyle bu hafta başında ilişki alanınızda zorlanmalar yaşayabilirsiniz. Eşiniz, sevgiliniz veya sizin için önemli olan kişiler ile ilişkinizde gerginlik yaşayıp üzülebilirsiniz. İnsanlara kendinizi gergin olarak yansıtabilir ve karşı taraftan da aynı enerjiyi alabilirsiniz. Hafta ortasına doğru gökyüzü destekli enerjilerini sunacak. Kendinizi canlı ve özgüvenli hissederken, sosyal ortamlarda kendinizi daha kolay ifade edebileceksiniz. Bu dönemde prestij sahibi insanlarla tanışmanız ve ilişkilerinizi sağlamlaştırmanız mümkün. Hafta sonu gelir giderlerinizdeki artışla beraber, beklemekte olduğunuz kredi, miras ya da alım satım gibi bir konu varsa karar veya imzaların gündeme geldiğine şahitlik edebilirsiniz.

Boğa

Hafta başındaki gökyüzündeki gergin enerjilerin etkisi ile gündelik koşturmacanız ve mücadeleniz hızla değişirken pek çok işi aynı anda yetişmeye çalışırken kendinizi de fazlasıyla yıpratabilirsiniz. Hafta ortasında sizin için parlama zamanı yaşıyor olacaksınız diyebiliriz. İster çalışan ister çalışmayan bir Boğa burcu olun, bu süreçte her işten alacağınız tatmin artıyor. Hayatta güzel fırsatlar ve enerjilerle de buluşmanız mümkün. Hafta sonu ilişki gündeminiz oldukça hareketlenecek. Sizin için önemli olan insanlardan maddi konularla ilgili güzel haberler alabilir ve ortak işlere imza atabilirsiniz. Sevdiklerinizin güzel ve önemli haberlerini alabilir, artan mesaj ve telefonlar ile kendinize olan güveninizin arttığını hissedebilirsiniz.

Bu Hafta Burçları Neler Bekliyor? 21 Eylül Haftası Haftalık Burç Yorumları

İkizler

Gökyüzündeki enerjilerin size eşlik edeceği bu hafta başında sevdiğiniz kişiyle problemler ya da ego savaşları yaşayabilirsiniz. Enerjilerinizin kısa bir süreliğine birbirini tutmadığından dolayı aranıza biraz mesafe koymayı isteyebilirsiniz. Hafta ortasına doğru da güzel enerjilerle birlikte sizin için mutlu ve keyifli zamanlar başlayacak. Yaklaşık bir ay süresince de keyfinize çok daha düşkün olup sevdiğiniz şeyleri yapmayı isteyebilirsiniz. Hafta sonu iş yaşamınızda ve günlük yaşamınızda bazı hareketlenmeler yaşayabilirsiniz. Telefon ve iletişim trafiğiniz artabilir. Gündelik hayatta çok daha hareketli ve eğlenceli günler sizleri bekliyor olacak.

Yengeç

Güç savaşları ve iletişimdeki sorunlar ile başlayacak olan bu hafta gergin etkileri derinden hissedecek olan burçlardan birisiniz. Hafta başında yakın çevreniz ile olan diyaloglarınızda çatışmalar yaşayabilir veya istemeden ani çıkışlar yapabilirsiniz. Geçmişte kaldığını düşündüğünüz olaylar yeniden gündeminize gelip, sizi ruhsal anlamda etkileyebilir. Bir yandan işleriniz ve gündelik yaşamınız yoğunlaşarak hareketlenirken bir yandan da her zamankinden daha çok mücadele etmek durumunda kalabilirsiniz. Hafta ortasında güzel enerjilerle bir süredir beklediğiniz alım satım gibi konularda beklediğiniz bir haber varsa, bu alandaki gelişmelerin gerçekleştiğine tanıklık edebilirsiniz. Ayrıca yakınlarınızdan birinin nişan veya evlilik haberini de alabilirsiniz. Hafta sonunda da aşk ve mutluluk konularında oldukça güzel gelişmeleri derinden yaşayacaksınız.

Aslan

Çatışmalarla başlayacak olan bu hafta başında iş alanınızda beklediğiniz haberleri alırken hemen akabinde kendinizi istemediğiniz tartışmaların içerisinde bulabilirsiniz. Karşınızdaki kişiyi anlamak için empati kurmak isterken bir anda gerilip iletişiminizde sert ifadelerde bulunabilirsiniz. Özellikle yakın çevrenizde önemsediğiniz insanların zorlanmalarına tanık olabilir ve destek olmak isteyebilirsiniz. Hafta ortasında da hareketli olacağınız bir aylık sürece giriş yapacaksınız. Sizin veya en yakınınızın özel hayatı ile ilgili güzel gelişmelere şahitlik edebilirsiniz. Hafta sonu ev veya parasal konularla ilgili bir imza gündeminize oturabilir. Evinizde beklenmedik durumlar oluşabilir ve masraf yapabilirsiniz.

Başak

Herkesin kendisinin bildiğini iddia ettiği çatışmalarla başlayacak olan bu hafta başında parasal yaşamınız oldukça hareketlenecek. Maddi işler ile ilgili imzalar ve telefonlar sizin için oldukça fazla olurken kendinizi bir anda yoğun efor ve mücadele içerisinde bulabilirsiniz. Maddi kaynaklarınız için her zamankinden daha çok zorlanabilirsiniz. Hafta ortasında ise bir ay sürecek olan parasal alanda parlama sürecine geçiş yapacaksınız. Son iki aydır yoğun emek sarf ettiğiniz ve adım adım ilerlediğiniz işinizde ise emeklerinizin karşılığını almaya başlayacaksınız. Desteklendiğiniz için kendinize olan güveniniz de artacak.

Terazi

Gerilimli enerjilerin hakim olacağı bu hafta bir yandan parlayacak bir yandan da gerginliklere açık hale geleceksiniz. Özellikle aile veya yakın dostlarınızla gerilimler yaşayabilirsiniz. Bu dönemdeki çatışmalar uzun süre devam edebilecek olup aklınızı meşgul edebilir. Hafta ortasında burcunuzda ekinoksun gerçekleşmesiyle hayatınızın her alanında enerjiler pozitif anlamda değişimi de getirecek. Hem özel hem de iş hayatınızda, sosyalliğinizde ve diğer tüm alanlarda destekli enerjiler söz konusu olacak. Statü ya da otorite sahibi kişilerle tanışarak onların da desteğini alabilirsiniz. Hafta sonunda da gelir gider hareketleriniz oldukça artarken yeni yatırım kararlarını alabilirsiniz.

Akrep

Gökyüzündeki negatif enerjiler ile haftaya başlarken kendinizi zihinsel ve psikolojik olarak zaman zaman yetersiz hissedebilirsiniz. İletişiminiz sertleşirken, telefon ve haber trafiğinde de yoğun bir artış yaşayabilirsiniz. Kendi dünyanıza çekilerek insanlarla aranıza mesafe koymak isteyeceğiniz bir hafta başlıyor. Siz kendinizi gizlemeye çalıştıkça ve ketum davrandıkça arkanızdan işler çevrilebilir. Kendinizi hiç istemediğiniz olayların içerisinde de bulabilirsiniz. Hafta ortasında da maneviyatınız oldukça artacak. Hafta sonu da gündelik yaşamınız hareketlenerek seyahat planlarınızı yapabilirsiniz. Araba ya da benzer bir mal alım satımı gündeme gelebilir ya da aniden yeni oluşumlar içerisine girebilirsiniz.

Yay

Hafta başında gergin enerjiler nedeniyle arkadaşlarınızla ya da kalabalıklar içerisinde insanlarla tartışmalar arasında kalabilirsiniz. Sonrasında ilişkilerinizin bozulmasını istemiyorsanız da tartışmadan önce olayları iyice gözlemlemenizde yüksek fayda var. Ayrıca Yay’ların sevdikleri kişi ile de gerginlik yaşamaları olası görünüyor. Hafta ortasında da enerjilerdeki değişimlerle birlikte oldukça sosyal olacağınız ve kendinizi rahat hissedeceğiniz bir dönem başlayacak. Geleceğe umutla bakarak kendinizi keyifli hissedeceksiniz. Kariyer açısından güzel haberler de gündeminizde olabilir. Hafta sonunda özellikle maddi alanda zorlanmalar yaşayabilirsiniz. Beklenmeyen harcamalardan kaynaklı gelir gider dengesini kurmakta da zorlanabilirsiniz.

Oğlak

Gökyüzündeki sert enerjiler haftaya mücadele ile başlamanıza sebep olacak. Başarınızı sürdürmekte her zamankinden daha fazla zorlanabilir, kendinizi güçsüz hissedebilir ve özgüveninizde sorunlar yaşayabilirsiniz. Hırsların ve egosal çatışmaların ortaya çıkacağı bu hafta başında patronunuzla veya aile büyüklerinizle geçmişte yaşadığınız sorunlar gündeme gelerek gerilmenize neden olabilir. Hafta ortasında destekli enerjilerle iddialı ve özgüvenli bir döneme gireceksiniz. Çalışmayan Oğlak burçları ise aile hayatlarında başarılarını ortaya çıkarırken çalışan Oğlak burçları kariyerlerinde parlamalar yaşayabilirler. Hafta sonunda da kalabalıklar içerisinde fikir alışverişleri yapabilir ve güzel fırsatlarla buluşabilirsiniz.

Kova

Hafta başındaki gerilimli enerjiler yakın çevrenizle olan iletişiminizde çatışmalara neden olabilirler. Hafta ortasında da pozitif enerjilerin etkisi sayesinde zihninizden geçenleri rahatlıkla söyleyecek ve kendinizi çok daha iyi hissedeceksiniz. Özel hayatınızla ilgili de ciddi kararlar alabilirsiniz. İddialı bir adım atabilirsiniz. İş hayatı olan Kova burçları parlayacakları ve kendilerini ortaya koyacakları bir dönemde olacak. Hafta sonunda kariyer ve başarı anlamında kendinize olan güveniniz artacak.

Balık

Hafta başındaki gökyüzündeki gergin enerjilerin etkisiyle maddi anlamda bir yandan hareketli günler geçirirken bir yandan da her zamankinden daha fazla çaba harcayarak gerilip tartışmalar yaşamanız mümkün. Gelir ve giderinizde hareketlilik ile masraflar ve hesapta olmayan giderler ortaya çıkabilir. Hafta ortasında da güneşin desteklemesi ile enerjilerde pozitif yönde gelişmeler göreceksiniz. Dışarıdan gelen ya da beklediğiniz paralarla ilgili güzel haberler alabilirsiniz. Hafta sonu hayata dair düşüncelerinizde netleşecek ve uzun zamandır düşündüğünüz konular üzerinde yol haritanızı çizebileceksiniz. Gelecek günler için oldukça pozitif hissedebilir, dileklerinizin gerçekleşeceğine tüm kalbinizle inanabilirsiniz.

Bu Hafta Burçları Neler Bekliyor? 21 Eylül Haftası Haftalık Burç Yorumları
4
8
Görüşünü yaz
Kapat

Bi’Bot Seçimi

Çok Süper Görüş
 • Merkür_00

  BALIK

  Hafta başındaki gökyüzündeki gergin enerjilerin etkisiyle maddi anlamda bir yandan hareketli günler geçirirken bir yandan da her zamankinden daha fazla çaba harcayarak gerilip tartışmalar yaşamanız mümkün. Gelir ve giderinizde hareketlilik ile masraflar ve hesapta olmayan giderler ortaya çıkabilir. Hafta ortasında da güneşin desteklemesi ile enerjilerde pozitif yönde gelişmeler göreceksiniz. Dışarıdan gelen ya da beklediğiniz paralarla ilgili güzel haberler alabilirsiniz. Hafta sonu hayata dair düşüncelerinizde netleşecek ve uzun zamandır düşündüğünüz konular üzerinde yol haritanızı çizebileceksiniz. Gelecek günler için oldukça pozitif hissedebilir, dileklerinizin gerçekleşeceğine tüm kalbinizle inanabilirsiniz.
  Görüş hala geçerli mi?

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

74
 • ponçikmom
  Ay yine gergin başlıyormuşum haftaya! Yetti bu gerginlikler ben böyle biri değilim, lütfen beni ponçik halime ışınlayın yıldızlar <3 <3 <3
 • MrMyopıc
  Hayret ilk defa güzel bir şeyler duyuorum boğayla ilgili hadi hayırlısı
 • Harmony14
  Yüzüm gülmeyecekmiş yine ne güzel
 • birazkülbirazduman
  Burcum bile masraf yapacaksın diyor. Bu nedir ya
 • Kmlll51
  Teraziyi ne bekliyor?
 • enfectiondesease
  Benim burcum yengec
 • harterkicker
  Burclara pek inanma inanqsim gelmio
 • ladyybahar
  Bir ben mi inanmıyorum burçlara
 • Gizli Üye
  Hep bı çatışma halindeyim
 • Gizli Üye
  Hayirlisi bakalim teşekürler
 • Gizli Üye
  Başak burçlarının yüzü ne zaman gülecek merak ediyorum. Gerçekten de ev kredisi, araba kredisi derken maddi açıdan zorlandığım bir döneme girdim umarım çabucak feraha çıkarım.
YÜKLENİYOR...