Bu Hafta Burçları Neler Bekliyor? 19 Ekim Haftası Burç Yorumları

Falsepeti

Bu Hafta Burçları Neler Bekliyor? Kovaları hafta ortasında parasal alanda güzel destekler bekliyor olacak! Yayların ise ilişkilerinde kibirli ve hırçın tavırlar sergilemesi mümkün..

KOÇ
Kendinize olan güveniniz artarken, çevrenizdeki insanlara da kendinizi ispatlayacağınız bir hafta
olacak. Çalışan koç burçları kariyerden yana güzel haberler alabilirken, çalışmayan koç burçları ise ailelerinden yana güzel haber ve desteklerle buluşabilirler. Haftanın ikinci yarısında ise özellikle parasal konularda fırsatlar ayağınıza gelecek . Yeni bir ilişkiye başlamak gündeminizde olabileceği gibi, mevcut ilişkinizdeki sorunları onarma imkanını da yakalayabilirsiniz. Hem parasal hem de ilişkisel anlamda gelecek destekli enerjiler 23 Ekim tarihinden itibaren bir ay boyunca hayatınızda olacak. Bir yandan gelirinizde artış yaşarken diğer bir yandan harcamalarınızda ve borçlanmalarınızda da artış yaşayabilir, geçmişten gelen bazı borçlarınızın ortaya çıkışı söz konusu olabilir.

BOĞA
Boğa burçları hafta başında dikkat çekici adımlar atacak, özgüven patlamaları yaşayacak,
kendinizi oldukça motive ve mutlu hissedeceksiniz. Hem parasal hem de ilişki alanınızı
etkileyecek güzel fırsatlarla dolu bir hafta sizleri bekliyor olacak. Bir yandan mevcut ilişkinizdeki
sorunları çözmek adına adımlar atarken, diğer bir yandan da geçmişte yaşadığınız bir ilişkinin
gündeme gelmesi ve bu kişinin aklınıza takılıp kalması söz konusu olabilir. Mevcut ilişkinizde
problemler yaşamak istemiyorsanız bu konuya dikkat etmenizi tavsiye ederiz. 23 Ekim tarihinden itibaren bir ay boyunca ilişki alanınızda çok güzel enerjilerle buluşacaksınız. Statü sahibi önemli
kişilerle bir araya gelebilir, sosyal çevrenizde artış yaşayabilir veya mevcut ilişkinizi bir adım ileriye taşımak adına yeni kararlar alabilirsiniz.


İKİZLER
İkizler, sosyal ortamlarda bulunacağınız ve kendinize olan güveninizin oldukça yüksek olacağı bir hafta geçireceksiniz. Kendinize olan güveniniz kibirli görünmenize neden olabilir. Sosyalleşirken yapacağınız harcamalarınıza dikkat etmenizde fayda var. Ev ve aile konularında güzel destekler ve beklenen haberlerle buluşabilirsiniz. Gündeminizde gayrimenkul alım satımı veya kiralaması varsa bunun için adım atabilirsiniz. Planlanan işlerinizin düşündüğünüz gibi gelişmemesi ihtimaline karşı ikinci bir planınızın olmasında fayda var. Hem aksaklıklara hem de sürprizlere açık bir hafta olacak. 23 Ekim tarihinden itibaren bir ay boyunca gündelik yaşam akışınız yeni bir sistem içerisine girebilir. Özellikle iş alanında 6 Kasım tarihine kadar yeni bir adım atıp yeni başlangıçlar yapmak yerine, geçmişten gelen ve tamamlanmamış işlerinize odaklanıp onları tamamlamanızı tavsiye ederiz.

Bu Hafta Burçları Neler Bekliyor? 19 Ekim Haftası Burç Yorumları

YENGEÇ
Yengeç burçları ilişkilerinizi yönetmekte zorlanacağınız bir hafta sizleri bekliyor olacak. Kariyer
hayatınızda ise gereğinden fazla efor harcamanız gerekebilir. Patronunuzla veya üstlerinizle geçmişten gelen sorunlar tekrar gündeminize gelebilir ve fevri tepkiler verecek olursanız bundan zarar görebilirsiniz. Kendinizi merkeze koymanız gereken bir haftadasınız. İlişkilerinizde dengeyi bulmakta zorlanabilir, iletişim krizleri ve güven sorunları yaşayabilirsiniz. Hafta sonuna doğru aşkı, geçmişte yaşadıklarınızı ve yalnızlığı sorgulayacaksınız. Ancak bu haftanın devamında 23 Kasım tarihine kadar aşk hayatınızla ilgili destekleneceksiniz. Yalnız olan Yengeç burçları aşka kavuşabilecekken, kalbi dolu olan ve ilişkisi olan Yengeç burçları ise mevcut ilişkilerine heyecan katabilecekler. Ebeveyn olan Yengeç burçlarını ise çocukları ile ilgili güzel gelişmeler bekliyor olacak.

ASLAN
Aslan burcu bu haftaya diyaloglarda güç savaşları ve restleşmeler ile başlayabilir. Kendinizi
tartışmaların ortasında bulmak istemiyorsanız fazla agresif davranmamanızı tavsiye ederiz. Diğer bir yandan ise parasal alanda birçok fırsatın sizinle olacağı bir hafta olacak. İş ve parasal alanda güzel desteklerle buluşurken yeni yatırım kararları da alabilirsiniz. Bu dönemde dikkat etmeniz gereken nokta ise aile hayatınız olacak. Sevgiyi alma ve vermede dengeyi kurmakta
zorlanabilirsiniz ya da sık sık fikir ayrılıkları yaşayabilirsiniz. Geçmişe gitme enerjisinin baskın
olacağı bu hafta hem maddi hem manevi geçmişle bağlantılı konularda beklediğiniz haberleri
alabilirsiniz. 23 Ekim tarihinden itibaren yaklaşık bir ay boyunca hayatınızın her alanında güzel
fırsatlar sizleri bekliyor olacak.

BAŞAK
Başak burcu parasal açıdan en şanslı burçlardan biri olacaksınız. Beklediğiniz paralara
ulaşabileceksiniz. Bir yandan maddi gelirinizde artış yaşarken diğer yandan harcamalarınızda da artış yaşamanız ve zaman zaman zorlanmanız çok olası görünüyor, dikkat. Artan gelirinizi planlı bir şekilde harcamanızda ve yatırım yapmanızda fayda var. Yakın çevreniz ve önem verdiğiniz insanlarla olan diyaloglarınızda anlaşmazlık yaşayabilir ve fevri tepkiler verebilirsiniz. Özellikle hafta sonunda anlaşılmakta zorlandığınızı daha fazla hissedebilirsiniz. Geçmişte bıraktığınızı düşündüğünüz problemlerin karşı tarafta kapanmadığını görebilir, kendinizi sürekli bir tartışmanın içerisinde bulabilirsiniz. Ancak bu haftadan sonra yaklaşık bir ay boyunca ilişki
alanınızda düzelmeler yaşayacak ve tüm bu sorunları onarabileceksiniz.

TERAZİ
Teraziler bu hafta ilişkilerinizi sağlıklı yönetmekte zorlanabilir, ego savaşlarına girerek ilişkilerinize zarar verebilirsiniz. Diğer bir yandan ise ailevi ve parasal konularda destekli enerjiler sizleri bekliyor olacak. Uzun zamandan beri çözülemeyen parasal veya ilişkisel sorunlar varsa bu hafta çözümleyebilirsiniz. Bu süreçte dikkat etmeniz gereken nokta ise kendi gelirinizdeki istikrarsızlık olacak. Özellikle hafta sonuna doğru beklediğiniz paralarda gecikmeler ve aksaklıklar yaşarken, diğer bir yandan geçmişten beklenen paralar aniden elinize geçebilir. 23 Ekim tarihinden itibaren hayatınızdaki statü sahibi kişiler size maddi fırsatlar sunabilir veya siz mevcut işinizde verdiğiniz emeklerin karşılığında paraya kolaylıkla ulaşabilirsiniz. İş arayan Terazi burçları için ise yeni kariyer fırsatları kapıda!

AKREP
Akrep burcu hafta başında kendinizi biraz isteksiz ve enerjisiz hissedebilirsiniz. Çalışan Akrep
burçları işleri ile alakalı isteksizlik duyabilir veya iş arkadaşları ile küçük tartışmalar yaşayabilirler. Hafta ortasına doğru ise şansınız artıp, maddi ve manevi güzel fırsatlarla buluşabilirsiniz. Kariyer gelirlerinizde artış yaşanabilir. Ayaklarınız yere sağlam basmayıp, daha bireysel ve özgür tavırlar sergileyebilirsiniz. Böyle davranmanız halinde sevdiklerinizi üzebilirsiniz. Devamında sorun yaşamak istemiyorsanız empatiden uzaklaşmamanızda fayda var. Hafta sonunda ise geçmişte çözemediğiniz ne sorununuz varsa zihin dünyanız orada takılıp kalacak. Devamında 23 Kasım tarihine kadar oldukça iddialı olacağınız ve her alanda desteklerle buluşacağınız bir dönem başlayacak.

YAY
Yaylar burçlarında özgüveniniz artarken bir yandan da ilişkilerinizde kibirli ve hırçın tavrılar
sergilemeniz mümkün. Kendinizi yukarıda görme nedeniyle boyunuzu aşan harcamalar yapabilir veya yakın çevrenizle olan ilişkilerinizi zora sokabilirsiniz. Diğer bir yandan çalışma hayatınızda güzel fırsatları yakalayabilir, paraya her zamankinden çok daha rahat ulaşabilirsiniz. Yatırım ve tasarruf yaparak gelenleri değerlendirebilirsiniz. Zaman zaman arkanızdan iş çevirmelere şahit olabilir, kendinizi yalnız hissedebilirsiniz. Hafta sonu ise bu etkileri çok daha yoğun olarak hissedeceksiniz. Geçmişten beri sorun yaşadığınız ve konuşmaktan yorulduğunuz konular tekrar gündeminizde olacak gibi görünüyor. Devamında ise 23 Kasım tarihine kadar sürecek olan ruhsal şifalanma süreciniz başlayacak ve yaşadığınız tüm bu yorgunlukları geride bırakacaksınız.

OĞLAK
Oğlak burcu haftaya yalnızlık duygusu hakim olarak başlayabilir ve en yakınlarınızla bile sizi
üzecek tartışmaların içerisine girebilirsiniz. Aile bireyleriyle olan diyaloglarınızda zaman zaman
çatışmalar yaşayıp ilişkilerinize zarar verebilirsiniz. Hafta ortasına doğru ise hem maddi hem de
manevi alanda yükselme enerjisi hakim olacak. Paraya daha kolay ulaşacağınız bu dönemde
dikkat etmeniz gereken nokta arkadaşlık ilişkileriniz olacak. Tartışmalar, arkadan iş çevirmelere
şahitlik ve güvensizlik duygusu yaşamanız mümkün görünüyor. Özellikle hafta sonunda bir
arkadaşınızla geçmişten beri çözemediğiniz bir sorununuz tekrar gündeme gelebilir. Çalışan Oğlak burçları haftanın son günlerinde bekledikleri paralarda gecikmeler veya pürüzler yaşayabilirler. Devamında ise 23 Kasım tarihine kadar statü sahibi kişilerden destek görecek, hem arkadaşlık ilişkilerinizde hem de kariyer gelirlerinize ulaşmada düzelmeler yaşayacaksınız.

KOVA
Kovalar bu hafta geçmişten beri sizi yoran ve kıran insanlara hadlerini bildirmek isteyeceksiniz.
Ağzınızdan çıkan sözler sevdiklerinizi kırabilir. Hafta ortasında ise parasal alanda güzel destekler sizleri bekliyor olacak. Bir süredir beklemekte olduğunuz parasal fırsatlar gündeminize gelebilir. Bu dönemde ailenizde otorite figürü olan anne ve babanızla olan ilişkinizde veya iş yerinizde patron ve üstlerinizle olan ilişkilerinizdeki gerginliğe karşı dikkatli olmanızda fayda var. Bu kişilerle olan diyaloglarınızda krizler yaşayabilir, hırçın tavırlar sergileyebilirsiniz. Zaman zaman yaşayacağınız belirsizlik hissi sizi daha da gerginleştirebilir. Devamında ise hem ilişki hem de kariyer alanınızda sizi destekleyecek fırsatlarla buluşacak ve rahatlayacaksınız.

BALIK
Balık burcu hafta başında bir yandan özgüveniniz artarken diğer bir yandan da harcamalarınızda artış veya geleceğini düşündüğünüz paralarda aksaklıklar yaşayabilirsiniz. Hafta ortasında ise ilişki alanınızda çok güzel gelişmeler yaşanacak. Sevgiliniz veya eşiniz aracılığıyla ortak hayatınızda maddi manevi güzel haberler alabilir, yeni fırsatları kolaylıkla hayatınıza çekebilirsiniz. Bir yandan yeni insanlarla tanışıp sosyalliğiniz artarken, diğer yandan da kalabalıklarda ön planda olacaksınız. Hafta sonunda kuracağınız diyaloglarda kendinizi tam ifade edemediğiniz hissine kapılabilir veya geçmişteki konuları sürekli konuşmaktan dolayı kendinizi gergin hissedebilirsiniz. Devamında ise 23 Kasım tarihine kadar sürecek olan ve bu alanlarda size iyileştirmeleri yaşatacak bir dönem başlayacak.

Bu Hafta Burçları Neler Bekliyor? 19 Ekim Haftası Burç Yorumları
5
11
Görüşünü yaz

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

115
 • CieloStellato
  Oğlaklar şu entrika dolu hayat temposundan ne zaman kurtulacak yahu? Yine bir sürü aksiyon beni bekliyor gibi görünüyor, hadi bakalım hayırlısı. :D
 • Merkür_00

  BALIK

  Balık burcu hafta başında bir yandan özgüveniniz artarken diğer bir yandan da harcamalarınızda artış veya geleceğini düşündüğünüz paralarda aksaklıklar yaşayabilirsiniz. Hafta ortasında ise ilişki alanınızda çok güzel gelişmeler yaşanacak. Sevgiliniz veya eşiniz aracılığıyla ortak hayatınızda maddi manevi güzel haberler alabilir, yeni fırsatları kolaylıkla hayatınıza çekebilirsiniz. Bir yandan yeni insanlarla tanışıp sosyalliğiniz artarken, diğer yandan da kalabalıklarda ön planda olacaksınız. Hafta sonunda kuracağınız diyaloglarda kendinizi tam ifade edemediğiniz hissine kapılabilir veya geçmişteki konuları sürekli konuşmaktan dolayı kendinizi gergin hissedebilirsiniz. Devamında ise 23 Kasım tarihine kadar sürecek olan ve bu alanlarda size iyileştirmeleri yaşatacak bir dönem başlayacak.
 • ustura61
  Yengeç yorumu çok karışık görünüyor, güzel bir şekilde tamamlarım umarım bu haftayı. 🤣
 • SalakSavar_
  Ay bu başkaların insan ilişkileri ne olacak bıktım bıktım 😅
 • Sonunda oğlak burcunun sevgilisi oluyor fyfyfuguguguugugugugu
 • roetsan
  Gayb ı sadece Allah bilir
 • serradzx
  Fala inanma falsızda kalma shshdh
 • Elcinvogue
  Aslan olarak çoğunda haklı yorumlar okudum
 • MiyuPoti
  İnşallah guzrl gecerr
 • LovecezaM
  Süper bu haftaa 😎 tskrlr paylasm icin..
 • Sadiaksoy
  burçlara bazen inanıyorum
 • Kamilerr
  burçlara merak sarmaya başladım denebilir
 • KEBELEğğk
  Ah aslan üzümlü kekim..
 • Magdurumabc
  Balik hadi inshALLAH
 • hastaevliadam
  Burclarla aram iyi değil pek
 • sunDay__
  Aslanlar ne çektik beee
YÜKLENİYOR...