Bu Hafta Burçları Neler Bekliyor? 28 Eylül Haftası Haftalık Burç Yorumları

Falsepeti

Koç

Bu haftaya eş, sevgili ya da yakın arkadaşlarınız ile olan iletişiminizi sorgulayarak başlayabilirsiniz. İlişkinizde ne noktaya geldiğinizi düşünebilir ve zaman zaman kendinizi eksik kalmış hissedebilirsiniz. Satürn Retrosu’nun biteceği bu hafta 11 Mayıstan itibaren aile ilişkilerinde maddi manevi eksik hisseden ya da kariyer hayatında istediği adımları gerçekleştiremeyip umutsuzluk hissine kapılan bir Koç burcuysanız Satürn’ün ileri hareketiyle yaşamakta olduğunuz bu zorlu sürecin son bulacağını bilmelisiniz. 2 Ekim’de Venüs’ün Başak burcuna geçmesiyle gündelik hayatınız hızlanıp sorumluluklarınız artacak. İş arayan Koç burçlarının bu fırsatı iyi değerlendirmelerini tavsiye ederiz. Bu hafta burcunuzda olan dolunay ile hayata dair bakış açınızı değiştirip bazı arınmalar da yaşayabilirsiniz. Tamamlanmaların yaşanacağı ve özellikle aile ve mülk konularında süregelen bir süreciniz varsa onun sonuçlanması da yüksek ihtimalle görünüyor. Dolunay, gergin enerjileri içerisinde barındırdığından dolayı kendinizi keyifsiz ve yalnız hissettiğinizde bunu dışarı yansıtmak yerine keyif aldığınız şeylere zaman ayırmanız da oldukça faydalı olacaktır.

Boğa

Hafta başında pek çok işi bir anda halledebilir, verdiğiniz emeklerin karşılığını tam anlamıyla alamadığınızdan kendinizi yorgun hissedebilirsiniz. 11 Mayıs’tan bu yana insanlarla olan diyaloglarınızda kendinizi yeteri kadar ifade edemediğinizi düşünüyorsanız Satürn Retrosu’nun bu hafta bitmesiyle beraber zorlandığınız bu süreç sizin için son buluyor. Hayatınız olumlu yönde ilerlerken hayata karşı daha kararlı davranmaya başlayacaksınız. Bu hafta Venüs’ün Başak burcuna geçmesiyle son bir aydır devam eden içe dönüklüğünüz bitecek ve sosyalleşerek kendinize olan güveninizin artacağı bir dönem başlayacak. 2 Ekim’de gerçekleşecek olan dolunay nedeniyle geriye çekilip hayatınızı ve insanları sorgulayabilirsiniz. Kendi kararlarınızı gözden geçirip, sizden saklanan bazı şeylere de tanık olabilirsiniz. Fevri davranmadan sakince gözlem yapıp harekete geçmenizde yarar var. Bu hafta gökyüzündeki enerjiler ruhsal olarak arınmanız için sizleri destekleyecek. Bu süreci kişisel gelişiminiz için değerlendirmeniz çok faydalı olacaktır.

Bu Hafta Burçları Neler Bekliyor? 28 Eylül Haftası Haftalık Burç Yorumları

İkizler

Aşk ve aile ilişkilerinizi sorgulayacağınız bir hafta sizleri bekliyor. İlişkilerinizde gördüğünüz ve verdiğiniz değer üzerinde alıp verme dengenizi zaman zaman sorgulayabilirsiniz. Bu sorgulamalarda da bazı insanları hayatınızdan çıkarma kararı alabilirsiniz. Satürn Retrosu’nun son bulmasıyla Mayıs ayından bu yana yaşamakta olduğunuz maddi zorluklar, kredi ve borçlar ile sıkıntılarınız da son bulacak. 2 Ekim’de maddi alanlardaki enerjiniz rahatlamaya başlayacak. Keyifli ve güzel enerjili bir dönem sizleri bekliyor. 2 Ekim’deki dolunay ile arkadaşlık ilişkilerinizde zaman zaman gerilimler ve öfkelenmeler yaşayabilir, bir arkadaşınızla artık görüşmeme kararı alabilirsiniz. Kendinizi olabildiğince net ifade etmeniz size büyük yarar sağlayacaktır. Çalışan ve kariyer gelirlerinde bir süredir sorun yaşayan İkizler burçlarını parasal konularda da güzel tamamlanmalar bekliyor.

Yengeç

Hafta başında ilişki ve iş hayatlarınız arasındaki dengeyi kurmakta zorlanabilir, bir tarafa belki daha fazla ağırlık verebilirsiniz. Satürn Retosu’nun bu hafta son bulmasıyla Mayıs ayından beri özel yaşamınızda yaşamakta olduğunuz gerilimler, yanlış anlaşmalar ve kendinizi doğru ifade edememe durumları da son bulacak. İlişkilerinizdeki bu gergin dönem ortadan kalkarak keyif alacağınız günler başlayacak. Diğer yandan Venüs’ün Başak burcuna geçmesiyle 2 Ekim-28 Ekim tarihleri arasında güzel şans ve fırsatlarla imzaların atılması oldukça mümkün. 2 Ekim’deki dolunay ile kariyer alanınızda tamamlanmalar yaşayabilirsiniz. Uzun zamandır çalıştığınız bir konuda netleşerek önünüzü görebilirsiniz. Çalışan Yengeç burçları yeni bir iş veya proje başlangıcı yapabilirler.

Aslan

Hafta başında yakın çevrenizden duyduğunuz bazı şeyler nedeniyle insanlarla aranıza mesafe koymak isteyebilirsiniz. Bunun kalıcı bir süreç olmadığını aklınızda tutmanızda ve fevri davranmamanızda da fayda var. Satürn’ün ileriye gitmeye beraber Mayıs’tan bu yana gündelik yaşamınızda sizi yavaşlatan etkiler ve iş yaşamınızda yaşadığınız sorunlar son buluyor. Yaşamınız çok daha hareketli ve sağlıklı bir şekilde akmaya başlayacak. Venüs’ün bu hafta Başak burcuna geçmesiyle Aslan burçları için para zamanı başlıyor. Gerek çalışma hayatınızdan gerekse diğer alanlardan gelecek olan fırsatlar sizinle olacak. Güzel enerjileri değerlendirmek için elinizden geleni yapmanızı tavsiye ederiz. Gerçekleşecek olan dolunay ile sizin için çok önemli olan biriyle ilgili de gerçeklerle yüzleşerek netleşeceksiniz. Karşınızdaki bu kişinin kötü niyetini ve onun hakkında yanıldığınızı görmek sizi çok kıracak olsa da ilişkinizi kesmeniz oldukça faydanıza olacaktır.

Başak

Haftaya yetersizlik hissi ve harcamalarınızdaki artışla başlayabilir, finansal dengenizi kurmakta zaman zaman zorluk yaşayabilirsiniz. İlerleyen günlerde de Satürn Retrosu’nun bitimiyle Mayıs ayından beri enerjinizde devam eden düşüklük son bulup hayat daha keyifli akmaya başlayacak ve kendinize olan güveniniz de yükselecek. Venüs’ün burcunuza geçmesiyle 2 Ekim-28 Ekim tarihleri arasında aşk, para ve diğer tüm alanlarda oldukça iddialı olup dikkat çekeceğiniz ve birer birer beklediğiniz haberleri alacağınız bir dönem sizinle olacak. Bu hafta gerçekleşecek olan dolunay ile maddi alanda bir konuda tamamlanma yaşayabilir, bir süredir beklediğiniz finansal kaynağa kavuşabilirsiniz. Dolunayın negatif etkisi ise aile içerisindeki çatışmalara ve krizlere neden olabilirken buna karşı dikkatli olmanızı tavsiye ederiz.

Terazi

Haftaya başlarken ilişki alanınızda hayal kırıklıkları yaşayabilir, insanlardan uzaklaşıp biraz yalnız kalmak isteyebilirsiniz. Bu dönemde yaşadıklarınızı çok içselleştirip üzülmemeniz için ketum ve mesafeli davranmanız oldukça önemli. Mayıs ayından bu yana Satürn Retrosu nedeniyle ruhsal sıkıntılar, yalnızlık ve korkular Retro’nun bitimiyle sizden uzaklaşırken 2 Ekim’den sonra duygusal alanınızda huzur ve dinginlik olmaya başlayacak. Venüs’ün Başak burcuna geçişiyle insanlardan saklayacağınız yeni bir ilişkiye adım atabilir ya da parasal açıdan yeni bağlantılar kurabilirsiniz. Uzun süreli ve her şey yolunda giden bir ilişkileri olan Terazi burçları evlilik kararı alabileceği gibi sorunlu ilişkiler yaşayan Terazi burçları ise ilişkilerini bitirme kararı alabilirler.

Akrep

Hafta başındaki hızlı tempodan yorulabilir, taşıyabileceğinizden fazla sorumluluk alabilirsiniz. Hem bedensel hem ruhsal bu yoğunluğun sizlere zarar vermemesi için kendinize zaman ayırmanızda fayda var. Mayıs’tan bu yana süregelen karamsarlık ve özgüven düşüklüğü süreciniz 2 Ekim’de Satürn Retrosu’nun bitimiyle son buluyor. Artık ayağınızı yere sağlam basacağınız ve yakın çevrenizle çok daha güzel ilişkiler kuracağınız bir dönem başlıyor. Venüs’ün Başak burcuna geçişiyle gelecek planlarınızda hızlanmalar yaşayabilir, sosyalleşebilir ve kendinizi motive hissedebilirsiniz. Çalışan Akrep burçlarının kariyer gelirlerinde artış yaşamaları mümkün görünüyor. Bu haftanın bir diğer etkisi olan dolunay ile beraber iş alanınızda artan hareketliliğe ek olarak bu alanda tamamlanmalar veya netleşmeler yaşayabilirsiniz. Dolunayın negatif etkisi nedeniyle iş arkadaşlarınızla çatışmalar yaşayabilir ve agresif tavırlar sergileyebilirsiniz. Sakin kalmanızda ve gökyüzünün geçici enerjisi nedeniyle gerildiğinizi bilmenizde fayda var.

Yay

Hem aşk hem de arkadaşlık ilişkilerinizin değerlendirmesini yaparak başlayacağınız bu hafta karşı tarafın size verdiği değeri sorgulayabilirsiniz. Mayıs ayından bu yana maddi alanda yaşamakta olduğunuz zorluklar Satürn Retrosu’nun son bulmasıyla tam tersi yönde bir akışa geçecek ve bu alanda olumlu enerjilerle buluşacaksınız. Parasal konularda sağlam adımlar atıp kendinize olan güveninizi de arttırabilirsiniz. Venüsün Başak burcuna geçmesi ile birlikte aileden yana beklediğiniz maddi destek ve fırsatlar varsa onlara ulaşmanız mümkün görünüyor. 2 Ekim-28 Ekim tarihleri arasında iş hayatınızdan ve ailenizden gelecek olan destekli enerjiler size kendinizi çok daha iyi hissettirecek. Mevcutta güzel bir aşk hayatı olan Yay burçları dolunayın etkisi ile anlamsız ve küçük tartışmalar yaşayabilirken, ilişkisinde sorunlar olan ve zorlanmalar yaşayan Yay burçları ise bitirme adımı atabilirler.

Oğlak

Haftaya aile ve iş hayatınız arasında denge kurmakta zorlanarak başlayabilirsiniz. Biri tarafa daha fazla zaman ayırıp diğerini ihmal edebilirsiniz. Dengede kalmanızda fayda var. Mayıs ayından bu yana burcunuzda gerilemekte olan Satürn, Retro hareketine son verip ileriye gitmeye başlayacak. Yaklaşık 5 aydır hayatınızdaki yavaşlama ve umutsuzluk hisleriniz son bulacak. 2 Ekim’den sonra kendinizi çok daha iyi hissedecek ve geleceğinize dair sağlam adımlar atabileceksiniz. 2 Ekim-28 Ekim tarihleri arasında Venüs’ün Başak burcundaki etkisiyle hayata çok daha pozitif bakabilecek ve güzel diyaloglar kurup güzel sözler duyabileceksiniz. İlişki olan Oğlak burçları ilişkilerini bir adım ileriye taşıyıp resmi bir adım atma konusunda planlar yapabilirler. Bu hafta gerçekleşecek olan dolunay ile ev ve aile konularında bir tamamlanma yaşamanız da olası görünüyor. Aile evinizden ayrılıp kendinize yeni bir düzen kurma konusunda da gelişmeler yaşayabilirsiniz.

Kova

Zihninizin çok yoğun olacağı hafta başında yakın çevrenizdeki bazı şeyler sizi mutlu etmeyebilir ya da sizin kuracağınız cümleler karşı taraf açısından yanlış anlaşılabilir. Bunun sonucunda istemeden gerginlikler ve restleşmeler yaşayabilirsiniz. Son 5 aydır sosyalleşmekten uzak durup kendi içinize kapandıysanız, gizli düşmanlıklara şahitlik ettiyseniz ve sonucunda da yalnızlaştıysanız Satürn Retrosu’nun sonlanmasıyla zorlandığınız bu süreç artık son bulacak. 2 Ekim’den itibaren sizin için ruhsal şifalanma süreci başlıyor. Dışarıdan beklediğiniz gelirlerinizde artış yaşamanız da mümkün görünüyor. Bu haftaki dolunay iletişim alanınızı etkilerken, kendinizi çok daha hassas hissedebilir, sizden saklanan bir takım gerçeklerle yüzleşebilir ve güven duygunuzu kaybedebilirsiniz. Diğer bir yandan aile veya yerleşim alanınızla ilgili bir tamamlanma yaşamanız da çok olası. Bir süredir yapmayı düşündüğünüz bir yatırım veya gayrimenkul alım satımı varsa bunun için adım atabilirsiniz.

Balık

Hafta başında maddi anlamda alma verme dengenizi kurmakta zaman zaman zorlanabilirsiniz. Bir yandan harcamalarınızda artış bir yandan da beklenen paralarda aksilikler meydana gelebilir. Finansal dengenize dikkat etmeniz gereken bir hafta başlıyor. Son 5 aydır sosyal ortamlarda rahat edemeyip içinize kapandıysanız bu hafta Satürn Retrosu’nun son bulmasıyla zorlandığınız bu süreç bitiyor. Venüs’ün Başak burcuna geçişiyle ilişki alanınız bundan etkilenebilir. Aşktan yana oldukça flörtöz enerjiler geliyor. Güzel bir ilişkisi olan Balık burçları evlilik kararı için adım atabilirler. Dolunayın etkisiyle beraber bu hafta parasal bağlantınızda tamamlanma yaşayabilir, bir süredir beklediğiniz paraya da kavuşabilirsiniz. Dolunayın negatif etkisi olarak ise harcamalarınızda artış olurken, gelir gider dengenizi kurmakta zorlanabilirsiniz. Planlı ilerlemenizde fayda var.

Bu Hafta Burçları Neler Bekliyor? 28 Eylül Haftası Haftalık Burç Yorumları
20
22
Görüşünü yaz

Bi’Bot Seçimi

Çok Süper Görüş
 • HürreemSultaaN
  Hem aşk hem de arkadaşlık ilişkilerinizin değerlendirmesini yaparak başlayacağınız bu hafta karşı tarafın size verdiği değeri sorgulayabilirsiniz. Mayıs ayından bu yana maddi alanda yaşamakta olduğunuz zorluklar Satürn Retrosu’nun son bulmasıyla tam tersi yönde bir akışa geçecek ve bu alanda olumlu enerjilerle buluşacaksınız. Parasal konularda sağlam adımlar atıp kendinize olan güveninizi de arttırabilirsiniz. Venüsün Başak burcuna geçmesi ile birlikte aileden yana beklediğiniz maddi destek ve fırsatlar varsa onlara ulaşmanız mümkün görünüyor. 2 Ekim-28 Ekim tarihleri arasında iş hayatınızdan ve ailenizden gelecek olan destekli enerjiler size kendinizi çok daha iyi hissettirecek. Mevcutta güzel bir aşk hayatı olan Yay burçları dolunayın etkisi ile anlamsız ve küçük tartışmalar yaşayabilirken, ilişkisinde sorunlar olan ve zorlanmalar yaşayan Yay burçları ise bitirme adımı atabilirler. 🏹🌺
  Görüş hala geçerli mi?

En İyi Erkek Görüşü

 • AtomunÇekirdeği
  Aşk ve aile ilişkilerinizi sorgulayacağınız bir hafta sizleri bekliyor. İlişkilerinizde gördüğünüz ve verdiğiniz değer üzerinde alıp verme dengenizi zaman zaman sorgulayabilirsiniz. Bu sorgulamalarda da bazı insanları hayatınızdan çıkarma kararı alabilirsiniz. Satürn Retrosu’nun son bulmasıyla Mayıs ayından bu yana yaşamakta olduğunuz maddi zorluklar, kredi ve borçlar ile sıkıntılarınız da son bulacak. 2 Ekim’de maddi alanlardaki enerjiniz rahatlamaya başlayacak. Keyifli ve güzel enerjili bir dönem sizleri bekliyor. 2 Ekim’deki dolunay ile arkadaşlık ilişkilerinizde zaman zaman gerilimler ve öfkelenmeler yaşayabilir, bir arkadaşınızla artık görüşmeme kararı alabilirsiniz. Kendinizi olabildiğince net ifade etmeniz size büyük yarar sağlayacaktır. Çalışan ve kariyer gelirlerinde bir süredir sorun yaşayan İkizler burçlarını parasal konularda da güzel tamamlanmalar bekliyor.


  Şimdi sileceğim insanlar düşünsün 😂

  İkizler olmak ayrıcalıktır. ❤
  Görüş hala geçerli mi?

En İyi Kız Görüşü

 • Merkür_00

  Balik

  Hafta başında maddi anlamda alma verme dengenizi kurmakta zaman zaman zorlanabilirsiniz. Bir yandan harcamalarınızda artış bir yandan da beklenen paralarda aksilikler meydana gelebilir. Finansal dengenize dikkat etmeniz gereken bir hafta başlıyor. Son 5 aydır sosyal ortamlarda rahat edemeyip içinize kapandıysanız bu hafta Satürn Retrosu’nun son bulmasıyla zorlandığınız bu süreç bitiyor. Venüs’ün Başak burcuna geçişiyle ilişki alanınız bundan etkilenebilir. Aşktan yana oldukça flörtöz enerjiler geliyor. Güzel bir ilişkisi olan Balık burçları evlilik kararı için adım atabilirler. Dolunayın etkisiyle beraber bu hafta parasal bağlantınızda tamamlanma yaşayabilir, bir süredir beklediğiniz paraya da kavuşabilirsiniz. Dolunayın negatif etkisi olarak ise harcamalarınızda artış olurken, gelir gider dengenizi kurmakta zorlanabilirsiniz. Planlı ilerlemenizde fayda var.
  Görüş hala geçerli mi?

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

2019
 • akrep.
  haftalık ve günlük yorumlar çok saçma geliyor ama
 • 1-JessicaRabbit
  Bugün itibariyle bir ikizler olarak maddi anlamda refah içinde olacağım. Bu güzel 😊
 • SON_ŞANS00
  Dogru cikti ilk kez tskler bilgiler icin emeginize saglik 👍😊
 • Sevgiemektir1511
  Umarım benim için önemli olan biri kötü niyetli biri değildir 😔
 • Kova♒ Ruhsal şifalanmayı bekliyorum bakalım 😂🤷🏻‍♀️
 • nebileyimurfalide
  terazi tıp ki ben valla orda ne yazıyorsa aynısını yaşıyorum inşallah 2 ekimde herşey düzelmeye başlar zaten 1 ekim doğum günüm
 • Ya bu Bursa olmuşlar hepsi yalan dolan yapmayın hep sizi kandırıyorlar katmayın
 • aşk_çemberi
  burçlara inanmıyorum
  ayrıca baktım yine sallamasyon yorum yapılmış
 • Anı_yakala
  Ne çektik bu satürn retrosundan
 • paxmsy
  Teşekkürler bilgiler için
 • Enigma644
  Aslan burcu benım
 • lastcomert
  Olumlu şeyler olacakmış. Hadi inş
 • Ne cektin be aslan😐😐😐😥
 • Драгон_Кинг
  Yengeç, bakalım ne olacak.
 • Oğlak.
 • MineAkbulut
  Akreplerin artık yüzü bir gülebilir mi ya?
 • lKahin
  Bu fal şeylerine inananlar var mı ya :d
 • Güzel şeyler çıkar inşallah
 • Tomiriss
  Burçlara inanma, burçsuz kalma.
 • restinerest
  Her hafta iyi seyler soyluyorsunuz ama fiyasko
 • Jokerrr_33
  kova burçlara inanmaya başladım
 • deriynnsworlds
  Başak bn
  Çok kalp🖤
 • Gene para yok
 • fangoria
  Aslan fena değil gibi hadi bakalım
 • muzikcihatun
  Güzel bilgiler
 • styxworld
  güzelmiş bildim okudum
 • Zb1912
  Cok guzel paylasim ben akrep burcuyum
 • Arazzaras
  Yalan ve dolan bunlar
 • safety_razor
  herkese mutlu ve sağlıklı haftalar
 • Aytən01
  Teşekkürler
 • YağmurZeynep
  Sevindim
 • tartarkafasi
  bu hafta degisikmis al ver filan 😂😂😂😂
 • SandıkBekçisi
  Sağol
 • Laleee123
  Ins iyi olurrr
 • Busrabbb_
  Kova. Güven meselesi tamamen doğru..
 • YüsranurEryılmaz
  Yay burcuyum🏹
  Teşekkür ederim✨
 • Gizli Üye
  Şükür gergin dönem son bulucakmis... annem bunu beğendi
 • Gizli Üye
  Burçlara inanmıyorum yine saçma sapan şeyler
 • Gizli Üye
  Koç burcuyum doğru sorguluyorum arkadaşlıklarımı😊
YÜKLENİYOR...