28 gün önce

Bu Hafta Bizi Neler Bekliyor? 22 Nisan Haftası Burç Yorumları

Kimler eski arkadaşlarını arayacak, kimler keyifli başladığı haftada karmaşık duygularının esiri olacak?

Koç

Bu hafta Koçların odak noktası kariyerleri ve başarı olacak. İşlerinize odaklanabilirsiniz. Kariyerinizle ilgili konular gündeminizi etkileyebilir. Detaylı ve farklı planlamalar yapma ihtiyacı duymanız mümkün. Hizmet verdiğiniz konularda dikkatli çalışmanız memnuniyeti arttıracaktır. Çalışma ortamınızda motivasyonunuzun yüksek olacağı bir zaman diliminde olacaksınız. Duygularınıza odaklanmanız size iyi gelecek. Aklınız sizi yanıltabilir, dikkatli olun. Ayrıca arkadaşlarınızın fikirlerinden etkilenebilirsiniz. Dedikodulardan uzak durun ve sevdiğiniz konular ile ilgilenin. Her zamanki hayatınızda yeni aktiviteler yaratmak için doğru zaman.

Boğa

Bu hafta Boğaların odak noktası sevdikleri olacak. Uzun zamandır görmediğiniz arkadaşlarınızdan alacağınız haberler düşüncelerinizin derinleşmesine neden olabilir. Bu dönemde iyimser bir tavır içinde olabilirsiniz ve anlayışlı davranmayı başarabilirsiniz. Aklınız yerine duygularınız ile hareket ederseniz, daha başarılı olacaksınız, unutmayın. Çok daha fazla para harcamak gibi bir isteğiniz olabilir. Haftaya keyifli başlayacaksınız ve daha önce yapmayı planladığınız işlere odaklanacaksınız. Alacağınız haberler kafanızı karıştırabilir. Beklemediğiniz ziyaretçileriniz olabilir. Bir süredir görmediğiniz kişilerle görüşmek sizi etkileyecek.

Bu Hafta Bizi Neler Bekliyor? 22 Nisan Haftası Burç Yorumları

İkizler

Bu hafta İkizlerin odak noktası aileleri olacak. Evinizdeki değişiklikler hoşunuza gidiyor. Bugünlerde her alışverişinizi eviniz için yapmaktan memnunsunuz. Bu enerji ruhunuza ferahlık saçıyor. Bu arada iş hayatınızda olur olmaz her şeyde olumsuzluk arıyorsunuz. Başka insanların huzurunu kaçırabilirsiniz. Kendi işlerinizle ilgilenin çünkü yoğun bir gündeminiz olacak. Alacağınız davetlere arkadaşlarınız ile birlikte gidebilirsiniz ve karşılaştığınız etkileyici kişiler dikkatinizi çekebilir. Yaşantısında radikal değişiklikler yapmak isteyenler için uygun zaman. İstediğiniz değişiklikleri yapmak için arkadaşlarınıza danışabilirsiniz, araştırmalar yapabilirsiniz.

Yengeç

Bu hafta Yengeçlerin odak noktası değişim olacak. Dikkatiniz yükseliyor ve projelerinizi gözden geçireceksiniz. Eski arkadaşlarınızı arayabilirsiniz ve uzaklarda yaşayan yakınlarınız ile haberleşebilirsiniz. Eviniz, aile bireyleri ve çocuklar ile ilgilenmeniz gerekebilir. Çözümleyici ve yapıcı tavırlarınız ile hem çevrenizi, hem de karşı cinsi etkileyebilirsiniz <3 . Birlikte çalıştığınız kişilerle uyumlu bir beraberlik sergiliyor olabilirsiniz. Şüpheci ve baskıcı yönleriniz nüksettiği zaman gereksiz tartışmalar çıkarıyor ve çevrenizde olumsuzluk örneği oluyorsunuz. Onlar özveri bekliyor. Biraz daha sakin ve soğukkanlı olabilirseniz her şey çok daha iyi olacaktır.

Aslan

Bu hafta Aslanların odak noktası aile olacak yeteneklerinizi kullanmanız gereken olaylarla karşılaşabilirsiniz. Sorumlu olduğunuz işlerde sıkışmalar meydana gelebilir, çözmek zaman alabilir. Bazı durumları veya insanları olduğu gibi kabullenmeniz gereken zamanlardasınız. Kendinize özel zamanlar ayırmak için program yapabilirsiniz. Gerginliğinizi boşaltmaya bakın. Geçmişle yüzleşeceksiniz ve eskiden önemsediğiniz şeyler sizi rahatsız etmeyecek. Kaygılarınızla çileden çıkmayın. Bu süreçte sakin olmayı öğreneceksiniz. Kendinize inanın. Geleceğinizle hayatınızdaki sorunları aşmak için harekete geçebilirsiniz. Şansınız açık olacak.

Başak

Bu hafta Başakların odak noktası iletişim olacak. Yabancılar ile kuracağınız ilişkiler hayata bakış açınızı değiştirmenize yardımcı olabilir ve olaylara çok daha farklı açılardan bakabilirsiniz. İlişkilerinizi sorgulayabilirsiniz ve özellikle yakınlarınızın yaşadığı ilişkiler duygularınızın derinleşmesine neden olabilir. Fakat kendinizi daha özgür hissettiğiniz bir dönemdesiniz. Haftaya keyifli başlayacaksınız ve haftanın ilk yarısı sizin için hareketli geçecek. Sevdikleriniz ile ilgili karmaşık duygularınız olabilir fakat bunun üzerinde fazla durmayacaksınız ve dikkatinizi kendi isteklerinize odaklayacaksınız. Sevdiğiniz konular ile ilgilenebilirsiniz. Sağlığınıza dikkat.

Terazi

Bu hafta Terazilerin odak noktası ileriye dönük adımlar olacak. Bu dönemde yıldızlar bir süre önce başladığınız bir anlaşmayı sonuçlandırmak ve yeni anlaşmalar yapmak için sizi destekleyecek. Bu da borçlandığınız parayı kurtarmanıza olanak verecek. Kartlarınızı doğru kullanın. İş alanınızı genişletecek, hedeflerinize uyan, cazip bir sektöre yatırım yapacaksınız. Bu dönemde hem aşk hem de parasal konulara yönelik gelişmeler sizi harekete geçirecek ve moraliniz yükselecek. Ayrıca daha dikkatli ve kararlı davranacağınız bir döneme giriyorsunuz. Yeni projeler yapabilirsiniz ve ekip çalışmalarında başarılı olabilirsiniz. Gelecek planları yapın.

Akrep

Bu hafta Akreplerin odak noktası yoğun gündemler olacak. Bu dönemde dostlarınız ile ilişkileriniz daha sıcak olacak. İletişim sorunları yaşamanız mümkün. Fakat organizasyonlarda çıkan karışıklıkları büyütmezseniz, çözmeniz kolay olacak. Akıl yürütmek yerine dostlarınıza danışırsanız, sorunları çözmeniz daha kolay olacak. Yoğun gündemlere ayak uydurmaya çalışın. Bu dönemde yeni konulara duyduğunuz ilgi, sizi farklı yollara yönlendirebilir. Felsefi alanda sizi besleyen kişilere doğru çekilebilirsiniz. Düşüncelerinizi paylaşmaktan çekinmeyeceğiniz zamanlardasınız. Gündelik işlerden kopuk halleriniz eleştirilmenize neden olabilir. Dikkat edin.

Yay

Bu hafta Yayların odak noktası rahatlama olacak. Bu dönemde kendinizi oldukça rahatlamış hissedebileceksiniz. Uzun zamandır hayalini kurduğunuz bir olay gündeme gelebilir. Bunun huzuru size ve çevrenize yansıyacaktır. Hafta içinde yeni adımlar atmak için yaratıcılığınızı kullanabilirsiniz. Sahip olduğunuz pozisyonu sağlamlaştırmak isteyebilirsiniz. Dikkatli olun. Bu dönemde işler hiç aksama olmadan yolunda gidiyor. İnsanlarla olan ilişkilerinizde ciddi ve profesyonel bir tavır sergileyerek yeni fırsatlarla karşılaşabileceksiniz. Kurnazca yatırımlar yapmanın tam zamanı. Hep hayalini kurduğunuz geleceğin temellerini atmanın zamanı geldi.

Oğlak

Bu hafta Oğlakların odak noktası ekonomik durumları olacak. Bu dönemde bütçenizi dikkatli yapın ve harcamalarınıza özen gösterin. Aslında girişimlerinizde başarılı olabileceğiniz bir dönemdesiniz. Çok çalışmanız gerekebilir ve aldığınız sorumlulukları yerine getirebilmek için yorucu zamanlar geçirebilirsiniz. Fakat kendinizi fazla yormasanız iyi olacak. Sağlığınıza dikkat. Bu hafta Başakların odak noktası ekonomik durumları olacak. Bu dönemde bütçenizi dikkatli yapın ve harcamalarınıza özen gösterin. Aslında girişimlerinizde başarılı olabileceğiniz bir dönemdesiniz. Çok çalışmanız gerekebilir ve aldığınız sorumlulukları yerine getirebilmek için yorucu zamanlar geçirebilirsiniz. Fakat kendinizi fazla yormasanız iyi olacak. Sağlığınıza dikkat.

Kova

Bu hafta Kovaların odak noktası arkadaşlıkları ve dostları olacak. Bu dönemde iş hayatınızla ilgili gelişmeleri daha yakından takibe alabilirsiniz. Adımlarınızı daha sağlam atacaksınız. Bilemediğiniz konulardan dolayı kendinizi kararsız hissedebilirsiniz. İlerleyen zamanlarda tepkilerinizden kaynaklanan sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Yardım almaktan çekinmemeniz gerek. Bu dönemde iş ilişkileri biraz işkence mahiyetinde ve zorlu olabilir. Neyse ki kendinizi açığa çıkarıp yanlış gidenin ne olduğunu ifade edebileceksiniz. Riskli bir işiniz varsa dikkat edin. Yıldızlar pek olumlu sayılmazlar ancak eğer dikkatli olursanız bunu fırsata çevirebilirsiniz.

Balık

Bu hafta Balıkların odak noktası aile üyeleri ve ailevi konular olacak. Sevgiye olan ihtiyacınızın arttığı bir dönemdesiniz ve sevdiklerinizi fazla zorlamasınız iyi olacak. Aslında yapıcı ve kararlı davranacaksınız. Canlılığınız ve enerjiniz ile çevrenizi etkileyeceksiniz ve özellikle karşı cinsin dikkatini çekeceksiniz. Partneri olmayanlar aşkı bulabilir. İlişkisi olanların ise ilişkisi güçlenecek. <3 <3 <3 Duygularınızın derinleştiği bir dönemdesiniz. Eski dostlarınızı hatırlayabilirsiniz ve eskiden isteyip de ortaya konulmamış istekleriniz su yüzüne çıkabilir. Sevdikleriniz ile aranızdaki ilişkinin derinleştiğini hissedeceksiniz fakat sevdiklerinizin sizi anlamadığını düşünebilirsiniz.

Bu Hafta Bizi Neler Bekliyor? 22 Nisan Haftası Burç Yorumları
9
14
Görüşünü yaz

En İyi Erkek Görüşü

 • nextlevel

  Koç'uz tamam da ne kariyermiş ya bitmedi gitti 😀😀

En İyi Kız Görüşü

 • seraper

  guzel yorumlar icin tesekurler 🐡🐡

Senin görüşün nedir?

Senin görüşün nedir?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

138
 • Boğa teşekkürler

 • Bu hafta İkizlerin odak noktası aileleri olacak. Evinizdeki değişiklikler hoşunuza gidiyor. Bugünlerde her alışverişinizi eviniz için yapmaktan memnunsunuz. Bu enerji ruhunuza ferahlık saçıyor. Bu arada iş hayatınızda olur olmaz her şeyde olumsuzluk arıyorsunuz. Başka insanların huzurunu kaçırabilirsiniz. Kendi işlerinizle ilgilenin çünkü yoğun bir gündeminiz olacak. Alacağınız davetlere arkadaşlarınız ile birlikte gidebilirsiniz ve karşılaştığınız etkileyici kişiler dikkatinizi çekebilir. Yaşantısında radikal değişiklikler yapmak isteyenler için uygun zaman. İstediğiniz değişiklikleri yapmak için arkadaşlarınıza danışabilirsiniz, araştırmalar yapabilirsiniz. 🤔

 • Zorba_06

  ben bunları çok duydummmm. :)
  Uğraşın için teşekkür ederim.

 • Gamzekrt

  Diğerlerini bilmem ama beni pek bişey beklediği söylenemez 😃

 • Kumsalaltın

  aslanım ama sürekli çileden cıkiyorum yani yazdığın imkansız gibi bişey ama yinede emeğe saygi teşekür edriz

 • Zlatan_red

  Bu hafta Boğaların odak noktası sevdikleri olacak. Uzun zamandır görmediğiniz arkadaşlarınızdan alacağınız haberler düşüncelerinizin derinleşmesine neden olabilir. Bu dönemde iyimser bir tavır içinde olabilirsiniz ve anlayışlı davranmayı başarabilirsiniz. Aklınız yerine duygularınız ile hareket ederseniz, daha başarılı olacaksınız, unutmayın. Çok daha fazla para harcamak gibi bir isteğiniz olabilir. Haftaya keyifli başlayacaksınız ve daha önce yapmayı planladığınız işlere odaklanacaksınız. Alacağınız haberler kafanızı karıştırabilir. Beklemediğiniz ziyaretçileriniz olabilir. Bir süredir görmediğiniz kişilerle görüşmek sizi etkileyecek.

 • 96Kartaliçe

  🏹 Yay

 • arzugungorr

  Çok güzel bilgiler teşekkürler.

 • Yengeç ♋ emeğinize sağlık❤

 • Oğlak fena

 • Annegram

  teşekkür ederim.

 • MagRipOgLu

  Teşekkürler

 • Zeuss38

  Yengeç.. 👍

 • Başak iyimis

 • Perceptron

  Bence güzel emeğine sağlık x

 • Melihaaydin

  Aslanım çok doğru

 • zenci21

  nedir bu burç takıntısı boş şeyler hiç inanmam

 • Amphitryon

  Teşekkürler

 • Boga bakaliim

 • Gizli Üye

  Teşekürler

 • Gizli Üye

  Başak hadi hayırlısı bakalım.

Yükleniyor...