Duş jelinde en önem verdiğin özellik nedir?

Pure Line
Duş keyfi bir yana, dünya bir yana! 🚿

Daha mutlu, enerjik ve tertemiz hissetmek için duş keyfimiz çoook uzun sürsün! Tartışmasız ki, duştan saatler sonra da mis gibi kokmak ve günün en stresli anlarında bile taptaze hissetmek hepimizin ortak hayali. O zaman sorumuzu cevapla, duştan sonra bile #KokunHalaÜzerimde diyeceğin duş jeli ile tanışmaya hazır ol.

Duş jelinde en önem verdiğin özellik nedir?

12 saat kalıcı kokusuyla Yeni Pure Line Duş Jeli kazanan 20 kişiden biri olmak için hemen görüş paylaş! Evet, 20 kişi Pure Line Duş Jeli kazanma şansı yakalayacak. 🎉🎉🎉
Duş jelinde en önem verdiğin özelliği; #KokunHalaÜzerimde hashtag’i ile görüş olarak paylaş, Güzellik & Bakım Rehber Fenomenleri’nin en yaratıcı bulduğu 20 görüşten biri seninki olsun, Pure Line Duş Jeli kazanma şansını yakala!

Pure Line Duş Jelleri’nin 12 saat kalıcı kokusu ile duş keyfin duştan sonra da devam etsin, her an tazelenmiş hissetmenin keyfini çıkar. Pure Line’ın doğadan ilham alan, birbirinden büyüleyici kokularına bayılacaksın. 🥰

#KokunHalaÜzerimde diyerek görüşünü paylaşmaya hazırsan, başlayalım!

*Kazananların hediyelerini ulaştırmak için iletişim bilgileri alınacaktır.
Güncellemeler:
5 ay
Birbirinden güzel görüşleriniz için teşekkürler KScanlar! Güzellik & Bakım Rehber Fenomenleri kazananları belirledi, işte bizden hediye kazanan o isimler:

@Creeper07_
@coiffeurcan
@MasterMagician
@omrumyetermi
@Omurilik
@Sensevyeter
@Oturundayiyin
@QueenFrigg
@Oylesineist
@mekanınsahibinil
@Bolga
@Hellioo
@iansomerhaldersever
@İşinDoğrusu
@ineedlove
@ilknuremirbagdat
@herşeybrl
@Lovegood
@nefess355
@Acid_Queen

Hediye gönderimi ve adres bilgileriniz için sizinle iletişime geçilecek <3
Duş jelinde en önem verdiğin özellik nedir?
887
1045
Görüşünü yaz