Oyunda kötü olduğu halde takım arkadaşlarına laf yapanlar banlanmalı mı?

вιтєχєи
Pubg kitlesi krize sokmaya devam ediyor 😃 iki eleman denk geldi dağa taşa çöle atladılar kd'leri 1.60 😃

Ben kalabalık yerleri severim ya direkt ölürüm ya da bol kille oyun sonuna kadar giderim. Adamlar benle alay ediyor hemen öldüm diye skfhslfs 1.60 kdleri var utanmıyor köpüşler 😃
Oyunda kötü olduğu halde takım arkadaşlarına laf yapanlar banlanmalı mı?