Eşimin annesi ve kardeşi ile aram bozuldu ama bu durum eşimi üzsün istemiyorum?

Gizli Üye
Ara ara tartışmalarımız oluyordu kaynanam ve 15 yaşındaki küçük görümcemle fakat dün iyice koptu zincir. Bu küçük şeytan ne desem ne yapssm ters gidiyor. Sürekli benle bir tersleşme bir rekabet halinde. Dün de yaptı aynısını. Kes ya terbiyrsşz, büyüğüne bir ssygıyı öğren önce dedim. Eşim ve kaynanam vardı şaşkınlıktan dondu ksldı hepsi bu edepsiz de ağlayarak odasına gitti. Sonra kaynanam bişey dememişti yanlış anladın senle abla kardeş olmak istiyo ama sen yanaşmıyosun cartccurt etti. Biraz da ona saydırdım yetiştirememişsiniz bunu dedim. Eşim ise hiç yorum yapmadı. Ben yüzlerini görmek dahi istemiyorum ama eşimin üzülmesi beni çok üzüyor. Ne yapmalıyım?
Güncellemeler
+1 yıl
Sabah da eşimle tartıştım annemle ben konuşmadım daha bugüne kadar büyük terbiyesizlik yaptın dedi. Defol git ananın yanına o zaman dedim. Gitti mesaj attım yandaki apt boşluğuna eşyalarını koyacam yüzünü görmek istemiyorum hiçbirinin
Eşimin annesi ve kardeşi ile aram bozuldu ama bu durum eşimi üzsün istemiyorum?