Hayatım bitik durumda lütfen yardım 5 dakikaınızı ayırın şu kardeşiniz için?

Gizli Üye
Merhaba arkadaşlar. Benim hayatım çok kötü berbat durumdayım ve hergün dahada kötüye gidiyor hayatım nerden başlıyacagımıda bilemiyorum. Şimdi ben tek çocuğum ve kendimi bildim bileli kendi kendime konuşur anlaşırım. İlkokulda çok ezildim içime kapanık biriydim. Hayatta hiç arkadasım dostum olmadı. Son zamanlarda iyce bunalımdayım kendime zarar veriyorum boyun fıtıgı yaptım boynumu zorlıya zorlıya hiçbir neden yokken kendime zarar verme isteği geliyor kaslarımı çok fena derecede kasıyorum kemiklerimi zorluyorum sinir sıkışmasıda var Şu an sırtımda. Berbat bir lisedeyim kız yok lisede ve 2 gün okul 4 gün berbat bir oto serviste staj. Piskolojik sorunlarım var evet ama inanın siz benim yerimde olsanız kafayı yerdiniz hayatım o kadar berbatki anlatsamda anlamassınız. Köpek almak istedim evdekiler izin vermedi çok ama çok istedim olmadı vermediler. Bisiklet istedim ona bile izin vermediler. Hayatta tekim ve her günüm bir önceki günden daha berbat. Benim yaşımdakilere bakıyorum birde kendime bakıyorum inanın kıyametin kopmasını istiyorum kıskanıyormuyum evet çünkü ben bu hayatı hakedecek bişey yapmadım ve ben çok duygusal bir insanım çok iyiyim bana bir iyilik yapana ben 10 iyilik yaparım hayatımı düzene sokamıyorum intiharı düşünüyorum inanın ama çok ağır geliyor hem tek çocugum annem babam kesin kafayı yerler çok seviyorlar ama çok geri kafalılar iyi değilim diyorum neyin eksik diyorlar oysaki o kadar çok şeyim eksik ki bir bilseler... Bir dost olmazmı şu hayatımda bir dost siz sevgilmiden ayrıldım diye ağlıyorsunuz ama inanın benim hayatım çok başka. Duygusal biri olmasaydım çoktan birilerini öldürürdüm.. Lisedede böyle hep dalga konusu oluyorum açılamıyorum anlaşamıyorum onlarla benim suçum ney allahım
Güncellemeler
+1 yıl
Adanada yaşıyorum
Hayatım bitik durumda lütfen yardım 5 dakikaınızı ayırın şu kardeşiniz için?