Arkadaşlar çok moralim bozuk moralimi düzeltebilecek psikolojiyle ilgilenen var mı ?

Gizli Üye
umutsuzluğa kapılmak istemiyorum ama moralim çok bozuluyor ben 2 sene öncesine kadar hani inek diye tabir edilen öğrenciler vardır ya öyle biriydim bir gün bana birisi büyü yapmış ve ders çalışamıyorum içim sıkılıyor uyku bastırıyor uykum olmadığı halde sızıp kalıyorum ne zaman ders çalışacak olsam ya bir yerim ağrıyor ya kalbim sıkışıyor ya da uyuyup kalıyorum kaç aydır hacılara hocalara gidiyoruz bozduramadık büyüyü üniversite okuyorum ve bu sene mezun olacağım ama 6 tane ff im toplamda 9 dersim var sadece 3 tanesinden geçebilmişim ne kadar istesem de çalışamıyorum azim ediyorum ama olmuyor umutsuzluğa kapılıyorum moralim çok bozuk nasıl düzeltirim bilmiyorum ailem baskı yapıyor geçmeliyim ne yapıp edip onlarda baskı yapınca hepten canım sıkılıyor öyle kötüyüm ki moralimi düzeltmek için ne yapmalıyım ben :( 1 hafta sonra bütlerim var sonuç yine aynı olacak diye çok korkuyorum :(
Arkadaşlar çok moralim bozuk moralimi düzeltebilecek psikolojiyle ilgilenen var mı ?
12
3
Görüşünü yaz