CİNSEL YAŞAM

Dikkat: Kadınları mutlu etmenin formülünü veriyoruz! Sence ilişkilerde kadınları en mutlu eden şey nedir?

İlişkilerde bir kadını en çok ne mutlu eder? Çözebilen varsa; hemen böyle alalım! 😎

Sürekli üzerine düşündüğümüz ilişkilerde kadınları mutlu etme sorunsalının şifresini çözdük! Kadınlar hisleriyle hareket ediyor; güzel kokulardan, küçük dokunuşlardan, etkili sözcükler duymaktan, güzel görünen şeylerden ve romantik yemeklerden hoşlanıyorlar; ama en çok 6. hisse ulaşmak istiyorlar.

6. hisse giden yolu çözebilen kadınlar mutluluğun anahtarını eline alıyor!

İçinden çıkılması zor bir bilmece değil korkma, Okey yanında! Afrodizyak etkili ve orgazmax jelli Okey Nirvana ile kadınlar artık daha mutlu. Hemen dene; aşkı nirvanaya taşı!
Dikkat: Kadınları mutlu etmenin formülünü veriyoruz! Sence ilişkilerde kadınları en mutlu eden şey nedir?

Mutlu kadınların sırrı 6. hisse giden yol sence hangisi?

6|22
164280

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 164

• Kadınları anlayan erkek kadınını mutlu etmesini bilir. Üstte sayılan küçük dokunuşlar, güzel kokular hepsi etkili açıkçası. Sevdiğinle oldun mu da tadından yenmez. :)

17|26
    3|12
  • Duyguların karşılığını almak

35|21
    5|12
  • Kadınları sadece cinsellikle mutlu olabilecek kadar basit görmek nedendir bilinmez. Kadınlar için nirvana sadece sexle olabilecek bişey değil. seks kendi başına bir anlam ifade etmez kadınlar için. Duygu yoksa saygı yoksa sevgi yoksa hiçbirşey anlamlı olmaz. Dokunuşu anlamlı kılan şey duygudur. En azından benim için bana saygı duyup kendimi değerli hissettirmesi herşeyden önemli. Çünkü gün gelip insanlar birbirleriyle tensel temasa girmese bile elde kalan birşeyler olmalı. Keyifli günler.

7|10
    1|2
  • Erkeğin kadını hırpalayarak sevmesi, erkek olduğunu kadına hissettirmesi aşırı derecede zevk ve mutluluk verir 😻😍severken kulağına kadınım demesi başka şeyler söylemesi hic fena olmaz 😘herşey bitince göğsünde yatırın kadınları. Sırtınızı dönüp yatmayın

5|8
    1|1
  • Herşey cinsellik midir cidden? Başka duygularla mutlu olunamaz mi? bir gulus bir kucuk hediye bir cikolata.. bir sarilis, bir dokunus, saclarini oksamak mutlu edemez mi ki? Veya bikere yemek yapmaua calissinlar kendi elleriyle emek verip biseyler hazirlasinlar emin olun o kadindan daha sansli yoktur o an.

2|5
    0|0
    • Ben dediğin herşeyi yaptım ama nankörlük yaptı, anladım ki kadınları sadece cinsellik mutlu ediyor

• Haksız mıyım, iyi niyetli erkekler için hep acı sonla bitiyor hikayeler :(

• Regl dönemindeyken erkeğin sürekli alttan alıp anlayışlı olması çikolata tasimasi

1|7
    1|1
  • Değer versin ve ilgi göstermekten korkmasın. Çünkü benim gibi duygulu insanlar genelde ilgi görmekten çok hoşlanır, bunun ölçüsü yoktur. Değer verince de güveni de sağlar, tutkuyu da, şefkati de.

0|3
    0|0
    • Bir kadına değer çok verirsen bıkar.. ona değer vermeyen süründüren erkeğe koşar.. aklı onda kalır...

• Hem erkekleri hemde kadınları mutlu eden şey aynı : Karşılıklı anlayış

1|7
    0|0
  • Kadınları mutlu etmek asla zor değildir , bin zorlaştıran zihniyetler var sadece

2|3
    1|1
  • Kadin bile kendini çözememiş kaldı ki siz mi çözeceksiniz 😋

2|4
    0|0
  • Bir kadın sevdiği erkek tarafından çok kolay bir şekilde mutlu edilebilir 😊

2|4
    1|1
  • Güzel bir söz. Samimi bir ilgi. Kibar bir yaklaşım ve kadının kendini değerli hissetmesini sağlayacak bir sıcaklık.

0|6
    0|0
  • Türkiyede sevişmeyi bilen erkek çok az bence.
    Anca sağda solda ali kıran baş kesen kesilirler.

1|7
    0|0
  • hem fiziksel hem de duygusal yönde;güven ve konfor... ara ara delirtilmek ve bunun sonucunda tatli sekilde ödüllendirilmek kadini mutlu eder , heyecanli tutar..

0|4
    0|0
  • Bir kadını sadece aşık olduğu adam mutlu eder bunun için bir çabası da gerekmiyor... ❤

3|3
    1|0
  • Kadınları mutlu etmek çok zor değil bence. Tabi doğru erkekseniz ve sevgilinizle uyumluysanız.

0|4
    0|0
  • Kadının mutlu etmenin bir sürü yolu vardır. Önemli olan bu yollardan doğru gidebilmektir :)

0|2
    0|1
  • Gercek sevgi. Ve cinsel anlamda duygusal birliktelik.

1|5
    0|0
  • Ya kadin cinsellik barindiran bir iliski yasamiyorsa?

0|4
    0|1
  • Tam diyodum prezervatifsiz bir soru sonunda jeli bile varmış sjsjsjs

2|3
    0|0
  • Kızlar Devam
    144

Erkekler Ne Diyor 280

• Yatak dışında da heyecanladıracak bir eş olmak, mutlu kadın demektir.

27|0
    0|2
  • Kadını mutlu etmek isteyen erkek, kendi mutluluğuna değil kadına odaklanmalı. Her zaman prensibimdir; Önce kadını uçuracaksın. Arkasından sen havalanacaksın. :):

29|6
    1|3
  • Hiçbir formül tek başına yetmez. 🙂

2|0
    0|0
  • Yok ya sanmam. Kısmen mutlu veya yetinebilir kadın. . tam manada veya anlamda mutluluk hikaye. Kendi soylediklerini bile yapmaaz istemez çoğu. . çözümsüz canlı türü bence Kadın. .

A. dan Z ye kiate verseler yine de mutlu edemezsin. etmis gibi algilatir etmişsin gibi yansitir ama icten içe değildir. Yetinmez çünkü

3|1
    0|0
  • davranışlarınıza hareketlerinize dikkat etmeniz gerekiyor hiç bir kadın bir erkegi taşımak istemez tam tersi erkek onu taşısın ister yönetsin ister dominant kadınlar gittikçe günümüzde azalıyor bu durumu düşünerek biraz dha agır olunmalı çünkü erkekler zor olgunlaşan varlıklardır bunu kadınlar'da bilir olgun düşünceli erkekler her zaman bir adım öndedir

2|0
    0|0
  • Sitedeki herkes cinsellik üzerine master yapmış bireylerden oluşuyor. Uzman ve taocu sevişme bilimini KS üyeleri yazdı.
    Ama öyle ironiktir ki herkes aslında şikayetçi reel dünyada. İyi ama bu kadar tecrübeli adam varsa, kim olan bu mutsuzlar? 😂😂😂😂😂😂😂

1|0
    0|0
  • .

Ne böyle bir erkek,

Neden böyle bir formül var,

Kadınları kendi haline bırakmalı,

Ara sıra ne rüya görüyorlar ise,

Kendi kendilerine mutlu oluyorlar,

Siz siz olun mutsuz etmemeye özen gösterin,

Yapabileceğinizin en iyisi bu.

.

1|0
    0|0
  • Mutlulugun cinsellikten geçtiğine inanmıyorum. Cinsellik hayattın bir parçası olabilir ama bütünü oluşturamaz. Kadınları anlamaya çalışmak yerine sadece dinleyin emin olun daha çok işe yarayacak sayın hemcinslerim

0|0
    0|0
  • Kadınlar mutlu edildiklerinde. iktir olup gidiyorlar..

İçlerindeki mazoşizmi belli bir seviyede kullanarak, çektiği acının aşk olduğunu sanmasını sağlayarak yıllarca elinizde tutabilirsiniz..

Mutlu ama kısa
    Uzun ama acılı

Nasıl sahibi olacağınıza siz karar verin.
    Arası yok.

0|0
    0|0
  • İstediğine istediğini vereceksin mutluluk odur. Kimisi seks ister sexeceksin
    Kimisi duygusallık ister, kimisi romantizm ister öyle mutlu olur. Mesela romantizm isteyeni sexmek istesen ayı der, seks isteyene romantizmle gitsen lan olum ye beni hayri ye beni belasını siktiğim der , öyle yani herkes farklı şeyle mutlu olur 😉😄

1|0
    0|0
  • İlişki esnasında kadın zaten gergin oluyor acaba yetebilecek miyim tatmin olabilecek miyim canım acıyacak mı tüm bunları göz önünde bulundurarak erkeğin ilk önce bu sorunları çözmesi ve ilişkiye girdiği partnerini rahatlatması gevşemesi lazım kadın rahat olursa zaten erkeğini her türlü tahrik eder ve ilişki esnasında nirvanaya ulaşılır

1|0
    0|0
  • Kadınlar şu ana kadar malesef tam anlamıyla çözülememişlerdir. Büyüklerden yardım almakta fayda var. Ben bazen kadınların beyninin çok farklı çalışmasından dolayı; insan kılığına girip dünyayı feth etmeye çalışan uzaylılar olduğuna inanıyorum...

1|0
    0|0
  • ⚘⚘⚘⚘⚘
    Yalan söylemeyin,
    Öküz olmayın,
    Bencil olmayın
    Abartısız ilgi gösterin
    yeterli bayanlar için

Ne şu ne bu
    Karşımızdakiler bir çiçektir
    Asla kırmayın..

Sevgilerimle⚘⚘⚘

2|0
    0|0
  • Bir kadını sadece ve sadece aşık olduğu adam mutlu eder, gerisi naparsan yap boş, senden elektrik almadı mı istersen ağzınla yumurta tut, gökdelen alıp tırman boş.

3|0
    0|0
  • 18 yasinda kadini sevgilisinin bakışları
    25 yasindaki kadini sevgilisinin dokunmasi
    30 yasinda kadini sevgilisinin iliski sayisi
    35 yasindaki kadini sevgilisinin fantezileri
    40 yasindaki kadini sevgolisinin aldigi canta kiyafer gibi hediyeleri
    45 yasindaki kadini sevgilisinin ereksiyon suresi
    50 yasindaki kadini sevgilisinin sadece ereksiyonu
    Mutlu eder.

0|0
    0|0
  • Bence ilişkide en önemli şey uyum. Senin fantezilerin ile partnerin fantezi bir olmalı. Onun sevmediği şeyi sen seversen sevdiğini yapmak istersin onu mutsuz edersin bu seferde sen zevk alırsın o almaz yani uyum sart

0|0
    0|0
  • Kadının hassas noktalarını bilip oralara küçük sihirli dokunuşlar yapmak ve kadını bir seks objesi değil bir eş olarak, mutluluğu beraber yaşayacağın insan olarak görmek çok önemlidir

1|0
    0|0
  • Kadının önce duygularına, hislerine dokunacaksın. Onu hissedeceksin.
    yavaş yavaş dokunacaksın. Seni bir anda bütün atomlarıyla hissetmeli.
    Sonra zaten gerisi gelir

0|0
    0|0
  • Kadınlar mutlu etmek istiyorsan bu ugurda kendini kadınına adamalısın tabiki bunu ben demiyorum kadınlar diyor ama aslında öyle degil kendini adamana gerek yok kadını mutlu etmenin 3 kuralı sev ve hissettir saygı duy ve hissettir güven ve hissettir

0|0
    0|0
  • Jelin tasarımı çok manidar. Kadınlara zor zamanlarında daha çok yardım etmek için tasarlandığına eminim...

Bence en mutlu eden şey ona yaklaşım şeklidir. Oldu bitti değilde daha çok şiir gibi okunmalıdır kadın. Anlayarak

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    260
Yükleniyor...