CİNSEL YAŞAM

OKEY

Kadınlarda afrodizyak etkisi yaratan şey sence hangisi?

Kadınların başını döndürüp afrodizyak etkisi yaratan şeyler sence neler? “Evet bu!” dediğin şıkkı seç; yorumlarınla bize katıl! “Kadınların nelerden mutlu olduğunu en iyi kadınlar bilir!” diyor; tüm kızların yorumlarını bekliyoruz!
  • Kadınlarda afrodizyak etkisi yaratan şey sence hangisi?Uzun süreli, anlamlı ve duygu dolu dokunuşları kullanmak
    A seç
  • Kadınlarda afrodizyak etkisi yaratan şey sence hangisi?İsteklerini anlamak ve karşılamak
    B seç
  • Kadınlarda afrodizyak etkisi yaratan şey sence hangisi?Daha mutlu oldukları pozisyonu bulmak
    C seç
  • Kadınlarda afrodizyak etkisi yaratan şey sence hangisi?Romantik bir akşam yemeği ve çikolatanın karşı konulamaz etkisiden yararlanmak
    D seç
  • Kadınlarda afrodizyak etkisi yaratan şey sence hangisi?Aromatik yağlarla masaj yapmak
    E seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

7|14
157258

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 157

Erkekler Ne Diyor 258

• Kadının afrodizyaklara ihtiyacı yoktur. Tek ihtiyacı olan karşısındaki erkeğe gönül rahatlığıyla teslim olacak kadar güvenmektir.
    Sonrasında kendi kendine afrodizyak üretir zaten. :):

34|15
    2|1
  • Tutkuların fitilini ateşleyecek sözler :)

1|0
    0|0
  • Masaj diyorum :)

0|0
    0|0
  • Kadını anlamak, onun duygularına hitap etmek. Kadını bir erkek anlayabilirse onun duygularına tercüman olursa, istediğini elde eder diye düşünüyorum. Kadını bir erkek keşfedebilirse, onu tanıyabilirse mutlu olur. Ve sonsuza dek mutluluğu yakalar.

2|1
    0|0
  • Evlenmeden onlara elini bile sürmeden saygıyla muhattaplık kumak ve hak ettikleri değeri sunup, evlilik gecesi ve kalan birlikteki ömür yıllarında her konuda en iyisini yapmaya çalışmak hemde işin uzmanlarına danışıp araştırarak..

2|1
    0|0
  • Kadınların karşı koyamadıkları bölgelere dokunmak.

1- Boyun bölgesinin öpülmesi
    2- Kulağına aşk sözcükleri fısıldamak
    3- Göğüslerin okşanması ve uçlarının yalanması
    4- Pürüzsüz bacaklara ellerinin dışıyla yumuşak dokunuşlar
    5- Malum cinsel bölge ve klitorise yoğunlaşmak

2|0
    0|0
  • Kadınların isteklerini kendileri söylemeden anlamaya çalışmak onlara mutluluk verir

4|2
    0|0
  • Tabii ki hepsi ama isteklerini anlayıp karşılamak en önemlisi))) hepsini içinde barındıran paket, full paket oluyor. Full pakette en önemli detay ise istekleri algılayıp karşılama 🤗 Ama biz de aynısından isteriz söyleyeyim

0|1
    0|0
  • Çok saçma, hormonlar iyi çalışıyorsa indiremezsin, çalışmıyorsa istersen afrikaDizysk diye kıcını yırt

0|1
    0|0
  • Yanlış şıkka oy verdim :D hepsi doğru fakat bir kadına yapılan yumuşak, davetkar, şefkatli ve şehvetli dokunuşlar onu uyarır ve tabi öncesinde yine davetkar bir biçimde göz teması kurulmalı :)

1|0
    0|0
  • Önce isteklerini anlayıp karşılamak için romantik bir akşam yemeği sonrası, eve gidip çikolatasını veriyorsun. Aromatik masajlar yaparak daha mutlu olduğu pozisyonu buluyorsun. Sonra ver coşkuyu.

2|1
    0|0
  • bizim türk kadının seks anlayışı çocuk doğurmak için bir vesile olduğu ve çocuk doğduktan sonra bittiği için ona afrodizyak etkisi yapacak tek şey çocuk doğurma isteğidir, gerisi posadır bir boka yaramaz çocuk doğduktan sonra

0|1
    1|0
  • dogru ve zamanlı bı masaj bı kadını resmen saha kaldırır.. ısı bılıceksın ama.. ole davar gıbı masaj dııl , hos kokulu bı ortam ruha dokunan bı muzık , odanın temız havasıi rengı ve buna benzer bussuru sey.. bu erkekler ısı bılmıyor :D

0|0
    0|0
  • Biraz nostalji olsun ;)

0|0
    2|1
  • Dokunmak enerji alışverişinin en etkili olduğu yöntemdir.
    Dokunarak duygularini geçirebilir samimiyetini hissettirebilirsin aynı şekilde samimiyetsiz isen bunu da anlar karşı taraf.

0|0
    0|0
  • B şıkkı ama duyulmak istenen herhalde "okey kullanmak" olsa gerek!

1|0
    0|0
  • Çikolata en çok bilinen doğal afrodizyaktır. ... Aynı zamanda çikolata beyinde aşk kimyasalı olarak bilinen dopamin salgılanması emrini verir.

0|2
    0|0
  • Tecrübeli ellerle yapılan masaja karşı koyacak kadın olduğuna inanmıyorum.

0|0
    0|0
  • Kadının afrodizyaklara ihtiyacı yoktur. Tek ihtiyacı olan karşısındaki erkeğe gönül rahatlığıyla teslim olacak kadar güvenmektir.
    Sonrasında kendi kendine afrodizyak üretir zaten. :):

0|0
    0|1
  • special life kaptan special life. et ete deymesi lazım kaptan :D

0|0
    0|0
  • Siz kadını özgür bırakın, bakın o mekan alev alıyor mu almıyor mu görürsünüz. Ama önce kadının beynine ateş etmeniz gerekiyor. Kadın vurulmadıkça alev alamaz. Ben bunu bir gün gördüm.

0|0
    0|0
  • kendinizden iğrendirmeyecek her şey onlara afrodite eder...

0|0
    0|0
  • Kadınlar duygusaldır. Duygu dolu yaklaşımlar ve dokunuşlar her zaman etkili olur

0|0
    0|0
  • Kadınların ruhunu okşamayı biliyorsan, yaptığın en ufak bir centilmenlik bile onda afrodizyak etkisi yaratır.
    Kadınları sevin beyler.
    Onlara sahip çıkın.

0|0
    0|0
  • ulkedeki yalnız kadınlar dildo almakta zorlanır diye düşünen OK'u taktir ediyorum. jel şişesi bu insanları büyük bir sıkıntıdan kurtarıcaktır.

0|0
    0|0
  • Öyle dokunuşlar yapacaksın ki ruhunu alevlendireceksin.. Öyle konuşacaksın ki içi ilim ilim irkilecek..
    Bence budur :))

0|0
    0|0
  • Uzun süreli dokunuşların etkisi bence çok büyük. Kadınlar daha dokunsal oldukları için dokunarak seviyorlar aynı zamanda dokunularak sevilmek de hoşlarına gidiyor :)

0|0
    0|1
  • Onları sevdiğimizi hissettirebilmek en etkili afrodizyak bana göre.

0|0
    0|0
  • Derdini anlar ve ilgilenirsen hem normal hayatta hem de cinsel hayatta kadını mutlu edersin. E mutlu kadın da seni mutlu eder

2|0
    0|0
  • Bak sen 😉
    Marka takintimiz yok sayin @rengarenkbalonlarım
    Varsa klasin anlat bize ayakta karsilayalim 😊

0|0
    0|0
  • Erkeklerden görüşlere devam
    228
Yükleniyor...