CİNSEL YAŞAM

Prezervatif alırken utanma durumunu aşmak için sen ne yapıyorsun?

Prezervatif alırken yer yarılsa da içine girsem diye iç çeken kaç kişiyiz?
#İstediğinGibi
  • Prezervatif alırken utanma durumunu aşmak için sen ne yapıyorsun?Hazır utanmışken 8-10 paket alıp, uzun bir süre rahat ediyorum.
    A seç
  • Prezervatif alırken utanma durumunu aşmak için sen ne yapıyorsun?Eczaneyi bir süre uzaktan gözetliyorum, hemcinsim bir eczacı varsa alıyorum.
    B seç
  • Prezervatif alırken utanma durumunu aşmak için sen ne yapıyorsun?Adeta yıllık market alışverişi yaparak kasada karambole getirmeye çalışıyorum.
    C seç
  • Prezervatif alırken utanma durumunu aşmak için sen ne yapıyorsun?Hedefi gözüme kestirip, tek hamlede alıp, jet hızıyla olay mahalini terk ediyorum!
    D seç
  • Prezervatif alırken utanma durumunu aşmak için sen ne yapıyorsun?Ben değil, arkadaşım utanıyor. Zaten ben ona alıyorum. ;)
    E seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

9|31
3901006

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 390

• En çok gördüğüm evinden oldukça uzakta olan bir eczane seçip oradan almaları. Açıkçası erkeklerin neden utandığını anlamam. Sonuçta bu da bir ihtiyaç, yara bandı alırken kimse utanmıyor :)

39|116
    103|89
    • Eksiledim, kendi kendini seksistlemişsin çünkü. Erkeklerin neden utandığı bir muamma, ama kadınlarınki bariz olan öyle mi? Üzdün.

• balon yapmak için almıyoz heralde :D

• 23-30 yaş arası evli olmayan sevgilisi olmayan kadın eczacıdan
      ok falan almak aslında çok zevkli birşey. birde eczacıda karşılık verirse tamamdır
      erkekler bunun farkında mı bilmiyorum.
      bu kadınlardan çekineceğine onların üzerine git rahatça al okunu kayganlaştırıcını falan
      sanki kadın seni yicek. kadınlar neler neler kullanıyor haberimiz yok

kadınla erkek birbirlerini hiç sevmese bile bu girişimle etkileşim sağlanabilir
      ama erkeklerinde şöyle bir yapısı var.
      işte burda sanalda veya kendi halimize sapına kadar cinsellikten bahsederiz belaltı konuşuruz.
      ama iş icraata girdiğine ok almak için veya olaya girerken içimize çekinme gelir
      enteresan bir durum

• Ben kasada oyalanırken sevgilim alıyor. O anki durumu çok sevimli oluyor. :)

37|102
    125|152
  • Cinsellik gayet normal bir şey prezervatif alırken neden utanayım ki şimdiye kadar almadım ama alsam bile utanmazdım..

43|90
    18|16
  • Ne aldım ne aldırdım fakat alcak olsam sevgilime aldırırdım😊 Hiç olmadi internetten siparis ederim

36|97
    48|66
  • Erkek arkadaşıma aldırıyorum. Kendi çekiniyor ama sonuca giden her yol mübah. :)

35|99
    91|106
  • Utanıcak bir şey olmadığı için bunların hiçbirini yapmıyorum.

15|42
    9|5
  • Bisey yapmiom, cünkü hic almadim😂🙈

103|116
    25|52
  • Bu gayet normal bir durum utanılacak bir şey de yok. Sonuçta bizler nasıl gidip marketlerden ya da eczaneden orkit ya da doğum kontrol hapı alabiliyorsak sizlerin de gidip prezervatif olmanız kadar doğal bir şey yok. Emin olun siz bunları alıyorsunuz diye karşı taraf aaa bunlar acaba bu gece seks mi yapacaklar diye düşünmüyorlar :)

4|15
    2|3
    • Öyle düşünülüyor

• Toplumsal olarak hep utanıyoruz

• Abartma ya illaki düşünür sadece çok yoğunsa düşünmeye fırsatı kalmaz kasiyerin falan. Bu arada hayırlı olsun master olmuşsun sürekli soru soruyorsun meyvasını almışsın yeni farkettim.

• Ahahhahaha bu ne ya hepsi utanmak üzerine. Manyak mısınız gayet doğal bir durum. Ped alırken utananlarla prezervatif alırken utananlar aynı aileden sanırım.
    Prezervatif de tampon da ped de gayet normal bir şekilde ekmek alır gibi utanmadan alıyorum. Asıl sigaradan utanıyorum ya, neyse.

2|8
    1|0
  • daha ahlak kavramı nedir ne değildir anlayamamış toplumlarda eczaneye gitmek yerine markete giderseniz böyle durumlarla karşılaşabilirsiniz.
    kadın dört sene eczacılık okuyor, eğitim alıyor ve senin prezervatif almanı pusuya yatmış kedi gibi beklediğini zannediyorsun :) herşey seninle dalga geçebilmek içinmiş yani..
    doğum kontrolü, test çubukları vs. diğer cinsel türden eşyalar ismi markası hatta tavsiyesi sorularak alınabilir. utanılacak birşey değil.

4|5
    0|0
  • ben hiç almadım yanından geçmeye utanıyorum o tarafa bakmıyorum bile.
    kocamla markete gittik prezervatif alıcaz bana sen dışarda bekle kasadan geçirirken yanımda olma hayal etmesinler bizi dedi 😂🙈 neyse çıktım 5 dk sonra geldi aldın mı dedim "hayır tam elimi attım yanımda yaşlı teyze vardı utandım alamadım" dedi 😂

4|12
    1|0
  • Prezervatif almakta sıkıntı olmuyor alıyor saten devamlı. Daha bana hiç aldırmadı. Ama Orkid almaktan bıkmış herhalde ki internetten sipariş vermiş toplu olarak 12 paket çıkmıştı içinden. Hepsi de 24 lü büyük paket. Sordum neden böyle birşey yaptın diye, bunun ne zaman biteceği belli olmuyor hiç olmadık zamanlarda istiyorsun uzun bir süre sende rahat et bende diyo 😅😅 Erkekler almaya çekiniyor herhalde ne kadar belli etmemeye çalışsalar da.

1|6
    0|1
  • Valla ben çok aldim partnerim icin kontrolsuz hamile kalmaktansa alirim daha normal bisey yok bunda ben niye alayim ki diyen kizlarda bu benim isim degil demis cinsellik karsilikli olur kondom almak utanilcak bisey degil

1|10
    1|0
  • Şimdiye kadar bir iki defa falan aldım hepte gratiste falan geliyor aklıma genelde kasiyer kızla şöyle bir bakışıyoruz ama ekstra bir durum yaşanmıyor. Utanmayın alın kızlar ben annem evde çekmecede bulduğunda utanmıştım :/ Ne utanıcam ayol elalemin oğlundan karısından teyzesinden sanki onlar bölünerek çoğalıyor.

0|9
    2|3
    • Geçen Annem dolabıma karıştırmış yemin ederim bir poşet buldu dedi Ne yapıyorsun sen bunları dedim ben onlara bir insan amaçla kullanıyorum

• hahah yaşa kız :D

• Yahu utanacak ne var? Utanıyorum diye çiftler korunmuyorlar falan daha mı iyi? Hala Ped almaya uyanan kızlar görüyorum. Bu utanılacak bir şey değil. Her ay oluyorsun ve herkes bunu biliyor. İnsanlar birbirine bakarak çoğalmıyor. Sevişiyor. Sokak ortasında sevismekten falan utanilmali ya da Ped çöplerini alıp camdan aşağı firlatmak falan. Bilemedim bunlar uç şeyler. Bunlardan utansın insanlar. Herkesin yapıp olup olmuyormus ya da yapmıyormus gibi davranmasina uyuz oluyorum.

3|14
    1|1
  • Kasiyerlik yapmıştım bir dönem. Asıl insanların alırkenki hallerini gözlemlemek çok değişikti. Birde bunları utandıklarından çalıyorlar diye sanırım alarmlı kutulara koymuşlardı. Açamayıp iki saat uğraşıp Uğuuur beeey şu kutuyu açar mısınız diye seslenmek zorunda kaldığımda ekstra utanıyordum 😅

5|16
    1|1
  • Erkek arkadaşım dahi utansa ben gider alirim sorun yok sanki ney aynı şey pedler içinde geçerli utanılacak bisey yok gayet doğal ve herkesin gülüp dalga geçip ayiplayanlarin bile cinsel hayatlari var

0|12
    1|2
  • Aile hekimliklerinde ücretsiz veriliyor. Üstelik utanılacak bir şey değil. Ha doğum kontrol hapı, ha prezervatif ha ağrı kesici. Aile hekimlerinde çoğu hemşire kadın ve verdikleri zaman da 1 aylık veriyorlar

1|8
    1|1
  • Kasiyerin onunde " ten al, zirve rahatsiz ediyor" diye tercih belirtip sevgilimle kasiyeri basbasa bir utancin icinde birakip peynir posetlemeye baslamis kadinim.

2|15
    1|0
  • Alırken çekinen varsa, kasada telefonla konuşun en güzeli. Durumu daha da sıradanlaştırır, hızlıca alıp çıkarsınız 😂

0|9
    1|1
  • Kızlar Devam
    370

Erkekler Ne Diyor 1006

• Onlar satmaya utanmıyorlarsa ben de almaya utanmam. Ben alıp çıkıyorum. Onlarınsa tezgahlarında sabah akşama kadar gözlerinin önünde duruyor prezervatifler 😄

109|156
    19|15
  • Bir sürü eşyayla birlikte kasadan geçiriyorum. Çalışan kişiden çekinmem de etraftaki gözlerden sakınmak gerek.

14|3
    7|3
  • Eczacı erkekse çekinmeden alırım. Sonuçta çok doğal bir durum bu. Çekinilecek bir şey yok.

9|5
    7|1
  • Hiç utanmadım, alıyorum çıkıyorum. Seks yaptığımı ya da #prezervatif aldıktan kısa bir süre sonra seks yapacağımı insanların bilmesi ayıp değil ki. Gururla alıyorum.

12|19
    32|16
  • zerre utanmıyorum. komik geliyor sadece. hatta karşı cins kasiyer veya eczacı olursa daha da eğlenceli oluyor. kimisi gülümsüyor kimisi utanıyor.

27|21
    30|11
  • En uzak marketten alıyorum bir daha da oraya gitmiyorum. Ehh almışken de 4,5 tane alıyorum tabi. :D

16|2
    9|6
  • 8-10 pakedi aynı anda alıp rahat edenlerdenim. Hem her birini farklı seçenek alıyorum, ortama göre hazırlıklı olmak daha hoş oluyor.

3|3
    3|1
  • Gayet normal bir alışveriş olduğu için rahatlıkla alıyorum. Son aldığımda 2 şişe şarap, 6 farklı çikolata almıştım yanında :)

0|0
    0|0
  • Utanmiyorum.

13|8
    11|9
  • Utanmıyorum, alıyorum ihtiyacım kadar

2|1
    5|2
  • Geçen gün büyük bir markete gittim. Sadece bir kutu prezervatif aldım. Gün ortasıydı kasalardan ikisi çalışıyordu ve tenhaydı. Özel kutu içindeki (korumalı kutu) prezervatifi kasiyere uzattım. Özel kutuyu açmak için anahtar alırken hafif arkasına döndü ve benim görmediğimi düşünerek arka kasadaki kız arkadaşına (diğer kasiyer kız) gülümsedi. Aptal değilim gördüm. Kendi regl günleriyle ilgili hertürlü detay sürekli gözümüze gözümüze sokuluyor. Biz gülüyor muyuz? Bunlar çok çirkin ve edepsizce hareketler. Pazarınızı arttırmak istiyorsanız böyle sitelere reklamlar vermek yerine satış noktası personeline eğitimler verin bence. Ve lütfen o prezervatifleri o kutuların içinden çıkarın. Benim tanıdığım hiç kimse süpermarketten prezervatif çalarken yakalanmayı göze almaz. 20 liralık prezervatifiniz de tenezzül etmez ayrıca. Ürünlerinizi o kutulara koyarak zaten kısa sürede işini bitirip çıkıp gitmek isteyen müşteriyi, eğitimsiz kasiyerle daha uzun süre muhattap olmak zorunda bırakıyorsunuz. Sonra da dalga geçer gibi bu siteye gelip 'utanma durumunu aşmak için' diye başlık açıyorsunuz. Bizle değil marketlerle konuşun bunları lütfen. Hatta bence siz sokakların sote köşelerine prezervatif otomatları koysanız nasıl olur? Böyle bir ülkede bu cehaletle ancak otomat yöntemi işe yarar. Ayrıca prezervatif reklamları madem normal saatlerde ve normal kanallarda yayınlanmıyor ya bu durumu aşacak birşey yapın, insanların gözünde normalleşsin, ya da artık tv de akşam yemeğimi yerken ped reklamı görmek istemiyorum.

6|1
    0|0
  • Bir çok kişinin saçma cevapları ile eczanede karşılaşmadık değil hani
    1 Evliyim kaçamak yapıyorum karım duymasın beni tanıyan olursa karimin kulağına gidebilir
    2 ya biri beni tanir aileme soylerse beni öldürürler
    3 benlik bir şey yok ben erkek adamın ama kız arkadaşım çok utanıyor
    4 evliyim karımla olan özel hayatımdan kime ne
    5 erkek arkadaşım acemi riski göze alamam evlenmeyi düşünmüyorum
    6 daha yaşım küçük çocuk istemiyorum
    7 sözlü nişanlıyım ailem duyarsa beni öldürürler
    8 kadın ya hastalikliysa birde zevk alalım derken hastalık kapmayalım
    9 abi deney yapmamız gerekiyor balon niyetine kullanacağız valla başka bir şey değil
    10 arkadaşım için alıyorum ben hayatta yapmam günah
    11 normal de hiç yapmadım ama milli olmadım diye alay ediyorlar
    12 işim olmaz ama kız erkekligime laf etti hakkını vermem lazım başıma bela olmasın hamile kalmasın
    13 herkes yapıyor ben yapınca neden ayıp olsun ki kime ne kimse namus bekçisi olmasın kimseye hesap vermek istemiyorum
    14 küçük kacamaklardan bir şey olmaz
    15 istedigim mutlulugu bulana kadar devam
    16 eşim ya da sevgilim bana yetmiyor
    17 grup yapacağız sevgilim ya da eşim başkasından hamile kalmamı istemiyor beni çok seviyor
    18 sanane kardeşim milletin namusu seni mi gerdi ne bakıyorsun tuhaf tuhaf herkes yaparken iyi bende mi sorun oldu
    19 babam amcam dayım erkeksin yap öğren dedi
    20 arkadaşlarım alay etti ispatlamam gerekir
    Buna benzer bir çok diyaloğun geçtiği inanması güç olan bir çok şey daha şimdi diyeceksiniz bu kadar olmaz ama malesef daha yarısı bile değil
    Suçlu olduklarını biliyorlar çekinenler çünkü çoğu daha küçük yaşta olan kızlarımız çocuklarımız riske girmek istemiyor ya da hamile kalırsa başına bela olur diyor gizli saklı olduğunu sananlar aslında ALLAH görür diyemiyor banane herkes yapıyor günahı bana kime me diyor evli olanlara lafımı yokken malesef bekar olanların cinsellik tabusuna ac gibi davranıp üstüne suçluluk duygusunu masum şekilde gösterip birde bunu yapması sadece işine geldiği gibi davranmasıdır

2|1
    1|0
  • bir kaç sene öncesiydi. merak ettim, alayım dedim. girdim eczaneye, "abi kılıf verir misin" dedim.

hipne eczacı, çıkardı sağlık karnesi kılıfı verdi. içeride başka müşteriler de var. bir şey diyemedim. göz yaşlarımı içime akıtırken, eczacının adi gülüşleri arasında sağlık karnesi kılıfımla beraber olay yerini terk ettim /:

6|1
    0|1
  • İlk defa duydum. Prezervatif alırken utanıldığını. Olabilir mi öyle bir şey? Kızlar orkid alırken utanıyor mu? İkiside ihtiyaç değil mi? Kullanmıyorum. Ama kullansaydım alır kasiyerin önüne koyardım o da görevini yapardı. Ne diyecek niye seks yapıyorsun mu diyecek yoksa:) :)

1|0
    0|0
  • hic almam. cunku cinsellik yasamiyorum. bir erkek olsamda kendimi esime sakliyorum.
    sonucta hz. yusuf un koruduguda namustu..

7|1
    1|0
  • Ahahahahaah valla geçen gün arkadaşımla servise çıktık ekmek dağıtıyorduk marketlere arkadaşımın başı ağrıyordu dedi gel eczaneden bir ağrı kesici alalım sonra şakadan dedi prezervatif te alalım mı 😂 bende alalım dedim arkadaşım sende o Cesaret yok dedi harbiden de yoktu o Cesaret bende ulan dondurmasına iddiaya girdik ben alırım dedim o alamazsın dedi gittim eczaneye ulan şansıma erkek kasiyer başka müşteriye bakıyordu bayan kasiyer de bana bakınca mecbur sadece ağrı kesici aldım çıktım arkadaşım bana dedi niye almadın dedim kız vardı o yüzden almadım tamam dedi başka eczaneye gittik ben girdim içeri selamün aleyküm aleyküm selam adama yaklaştım gizli gizli kulağına abi yaw bişey diycem lütfen yanlış ta anlamayın kizmayin da dedim işte biz arkadaşımla iddiaya girdik falan varsa bir paket kondom verir misiniz dedim adam kardeşim bunun ayıp bir tarafı yok ki dedi verdi sağolsun ☺😃😃😂 neyse arkadaşımın yanına gittim ulan ne güldük eğlendik neyse servisi bitirdik dondurmaları yedik prezervatife baktık nasıl bişey diye sonrada attık çöpe güle eğlene döndük bu gün yine cikicaz servise bu sefer de bayan kasiyerden istemem üzerine iddiaya gireceğiz sözde hadi bakalım neler olacak 😂😂😂

1|0
    0|0
  • Utanılacak bir durum yok sonuçta korunmamak daha büyük ayıp korunmaktan zarar gelmez. Bu arada bize utanma duygusunu aşırı yükleyen büyüklerimizin en büyük kazığı bu. Birde saçma sapan sırıtan imalarda bulunan insanları saymıyorum bile. Aynı şey kızların ped alırken utanması için de geçerli. Lütfen arkadaşlar insanlara sanki uzaydan gelmiş gibi komik bir durum varmış gibi davranmayı kesin. Normaliz normalsiniz normal bunlar :)

0|0
    0|0
  • Günaydın, beyler bayanlar prezervatif satışında işyerlerinde çalışan ufak yaşta kişiler bile verirken utanmıyor.2018 yılındayız kabuklarınızdan sıyrılın. Bayanlar orkid ve doğum kontrol hapını da rahatça almalı erkeklerde prezervatifi rahatça almalı. Cinsellik konusunda hala çok çok gerilerdeyiz inanın buna. Lütfen herkes kendini biraz geliştirsin.

0|0
    0|0
  • Son şık.

Eczaneye giriyorum, adabınca normal bir şekilde alıyorum ve çıkıyorum.

Alamayan arkadaşlar, izin dönüşünde sipariş veriyorlar. Eczanedekiler " Ömürlük mü alıyorsun? " dercesine bakıyor. Son gelişimde bir poşet ürünle dönüşümü zaten unutmuyorum. Valizi aç deseler havaalanın da utanacağım andır.

0|0
    0|0
  • Bu saydiklarindan hic biri. Kimseyi leylekler getirmedi ya. Satan utanmiyorsa almaya neden utanayim ki. Eczaci Kadin erkek farketmez gider alirim. Birileri ne dusunur diye yasamiyorum hayat benim hayatim kime ne.

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    986
Yükleniyor...