Geldi bahar ayları, gevşeyemedi gönül yayları! “Bugün salgın bitti” deseler, sen hangisi olursun?

OKEY
Gönül yayları istediğimiz kadar gevşeyememiş olsa da, var bi’ hayalimiz...

“Eskisi gibi bahar coşkusunu nirvanada yaşamak istiyorum.” diyorsan yalnız değilsin!

Hemen sorumuzu cevapla, her ihtimalde #İstediğinGibi eğlenmenin sırrını keşfet! “Bugün salgın bitti” deseler, sen hangisi olursun?

Görüşünle ve yorumlarınla aramıza katıl. 💜
Flört denizinde yorulmadan kulaç atan 🏊
Sevgilisiyle o kır senin, bu tatil benim gezen 🌴
Kalabalık ve “sabahlar olmasın” dedirten partilerin mimarı 🎉
Sinema aşkı bambaşka! Sevgilisiyle filmden filme koşan bir film eleştirmeni 🎥
Benim için bir şey değişmez! Yatak odasında aşk yaşamaya doyamayan bir ev kuşu 🐦
Yaşını ve cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
Geldi bahar ayları, gevşeyemedi gönül yayları! “Bugün salgın bitti” deseler, sen hangisi olursun?