Kadınlara ‘’hayaller vs. hayatlar’’ dedirten tipik ilişki problemi hangisi?

OKEY
“Kadın olmak çoook zor” dediğini duyar gibiyiz!

Sence kadınlara hayaller vs. hayatlar dedirten şey hangisi? Hemen şıklardan sana uygun olanı seç; mutluluğu yakalamanın sırrını çöz! 🔥

Görüş ve yorumlarda buluşalım!
İstediği hazza ulaşmanın zorluğunu anlayınca, en sevdiği tatlıyı düşünerek rol yapmaya alışmak
Bir kere zirveye ulaşınca hep olacağını zannetmek ama filmin sonunun hep aynı olmadığını görmek
Arada bir mutlu taklidi yapmanın anı kurtardığını ama istediğinin bu olmadığını fark etmek
Yatakta istediği hazzı yakalamanın hayallerini kurarken o zevke hiç ulaşamamanın mutsuzluğunu yaşamak
Yaşını ve cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
Kadınlara ‘’hayaller vs. hayatlar’’ dedirten tipik ilişki problemi hangisi?