Aşık oldum, değerim kalmadı, basitleştim, psikolojim bozuldu ne yapacağım?

odane
Kendimi tanıtayım 21 yasındayım çok kıskancım özel bir şirkette çalışıyorum genel olarak iyi bir insanım efendiyim. Şimdi iş için şehir değiştirdim ve taşındık ev sahibinin kızına gönlümü verdim aşık oldum hayalimdeki karaktere sahip ve ucunda ölüm bile olsa bu kızla denemem gerekli dedim ve kıza açıldım.

İlk başlarda konuştuk çok iyiydik kız bana yeri geldimmi sert ol sözünü geçir çekineyim senden diyordu. Anlaşıyorduk ben yengeç o balık burcu çok iyi anlaşıyorduk sonra yavaş yavaş uzaklaştı benden eski sevgilisi yüzünden çok üzülmüş ciddilermiş olmamış falan olacağına inancı yoktu yani anlayacağınız ben ne derse tamam dedim onun için oldum bittim kaybetmemem elde etmem lazımdı.

Uzaklaştıktan sonra ben bi gün tekrardan yazdım deneyelim bana bu şansı ver ya da tamamı ile çık hayatımdan dedim bu deneyelim dedi denedik ama problemler çıkmaya başladı uzaklaştı ve yavaş yavaş değerim kalmamaya başladı şu an telefon rehberinde ekli değilim facesinden engelliyim abisi engelledi whatsapta ne resmini ne durumunu göremiyorum ekli olmadığım için bi arkadaşı var erkek bugün onunla buluştum tanışmak için konuşuyorlardı çocuğun telefonundan baktım ve bana eklemediğini söylediği halde çocuk ekliydi resmini ve durumunu vs görebiliyordu. Şu an kız bana hiç değer vermiyor bana karşı ne hissediyor bilmiyor ben yazmazsam aklına gelmiyorum konuşabilir miyiz yazdığımda ise olur diyor uyku uyuyamıyorum büyük sıkıntıdayım ne yapacağımı bilmiyorum, o ne yaptıysa ben yalvarmaya başladım bana değer ver diye ekle diye iyi davran diye ciddi düşünüyorum bırakma beni diye yalvarmaya başladım ben yalvardıkça o benden uzaklaştı ve değer vermemeye başladı bir yol gösterin allah rızası için?
Güncellemeler:
+1 yıl
Arkadaşlar hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim zaman ayırdınız önem verdiniz
Şundan bahsetmek ve güncellemek istedim yazdıktan sonraki gün kız mesaj attı ben kendımı gerı cekmedıgım halde şu an kendı canı ıstedıgınde mesaj atıyo ve bana yalanlar soyledı bugun bu guncelleme bitince koray avcı acacagım ve tüm yalanlarını vs yazıp resımlerle kanıtlayıp ilişkimi kesecegım sızlerın dedıklerıne uyacagım ve kendımı gerı cekecegım hemde canını yakarak donerse doner donmessede yak bir sigara.
Aşık oldum, değerim kalmadı, basitleştim, psikolojim bozuldu ne yapacağım?
105
89
Görüşünü yaz