Arkadaşlar bana yakınlaşan kişilere karşı bir adım atmıyorum ne yapmalıyım ?

Gizli Üye

Benimle konuşmaya çalışan, yanıma gelip yakınlaşan çok kişi oluyor.

Gece de mekan da aynı şeyi yaşadım uzun zamandır gittiğim bir yer var oranın sahibiyle aramızda bir çekim olduğunu hissediyorum merhabalaştığımızda ya da vedalaştığımızda elimi tutuşu, gözlerime bakışı, konuşmaya çalışması vs. hepsinin farkındayım hm şu da var herkese karşı sıcakkanlı mekandaki diğer kadınlarla da konuşuyor ama bana bakışı da beni istiyor gibi bir şey olmayacak biliyorum tabi ben de bir adim atmazsam sizce adım atayım mı yoksa pişman olurum hiç bulaşmayayım mı?

Arkadaşlar bana yakınlaşan kişilere karşı bir adım atmıyorum ne yapmalıyım ?