Sevgilim 5 günlük geldi ama beni toplasan 2 saat görmedi. Çok içerledim, kırıldım. Ne yapmalıyım 😢?

Gizli Üye

Nişanlımla önceden aynı şehirde yaşıyorduk 1.5 ay önce ailesinin yanına memlekete gitmişti tamamen. Bu hafta da 5 günlüğüne geldi buraya. Arkadaşlarıyla beraber deplasmana maça gidecekler diye. Maçtan 3 gün önce geldi ilk geldiği gün 20 dk durdu yanımda arkadaşları rahat bırakmadı 2. günde 1 saat durdu sonra da görüşemedik hiç aynı şehirdeydik ama o arkadaşlarıyla zaman geçirdi maçtan 1 gün öncede yola çıktılar hep beraber. Yol 2 gün sürdü zaten neyse maç bitti geldiler çok şükür onda da otobüs bileti erken saatteymiş beni görmeden gitti. bir şey deyince başladın gene kavga çıkarmak istiyorsun böyle oldu maalesef napayım filan diye tersliyor beni içerledim ve kırıldım açıkçası uzun bir süre gelmeyecek şimdi 😔

Sevgilim 5 günlük geldi ama beni toplasan 2 saat görmedi. Çok içerledim, kırıldım. Ne yapmalıyım 😢?