Erkek arkadaşım gece terk etti demin hayatımızı mahvet sonra mis gibi uyu yazmış?

Gizli Üye

İş arkadaşı bir kız var. Ben onunla görüşmesini istemiyorum onu eve bırakıyor iş çıkışı. Dün de kavga ettik beni terketti. Senin dar görüşlü hallerinden bıktım dedi. Sonra beni engelledi wp den. Ben de onu engelledim. Sonra telefondan kavgaya başladık. Ben ona birsürü yazdım uyudu. Sabah uyanınca o da bana saydırmış. Cevap yazmadım. Az öncede hayatımızı mahvet uyu ne güzel yazmış. Sizce kavgaya devam edeyim mi? Yoksa tamamen hayatımdan çıkarmak adına bu kişiyle birdaha muhatap olmayayım mı? İlişkimiz 5 senelik.

Erkek arkadaşım gece terk etti demin hayatımızı mahvet sonra mis gibi uyu yazmış?