Özellikle 25 30 yaş erkekler yazabilir mi? Sizce durum ne gurur bir kenara bırakip adım atmali miyim?

Gizli Üye
Benden hoslandigini soyleyen kişiyle konusmaya baslamistik biranda konusma kesilmisti yolda gorunce gulumsuyordu felan bende 3 ay sonra yazmistim yine konusmaya baslamistik gayet iyiydik bana bulusmadan bir gun once dediki evlilik dusunuyormusun evet dedim kiminle benimlemi dedi guldu. Bende onu zaman gosterir sen dusunuyormusun dedim kismet dedi. Neyse yarini evimin yakininda bulustuk. Habire ya baban gorurse bizi takip etmiyorlar degilmi felan diyip durdu bende dedjmki annemlerin zaten haberi var seninle konustugumdan ve bulusacagimdan yani ailemden bir sey saklamam dedim hatta 20 dakikam var dedim. Neyse gayet guzel gecti bulusma sonrasinda soguk olmaya basladi anlamsiz sekilde ve bende bitirdim oda peki dedi daha once bitirmek istedigimde ne alaka felan diyiyordu numaramida son bulusmada bir sekilde aldı. Neyse 3 gun sonra dedim hayatinda birimi var, hayatinda biri vardi madem neden bana izin verdin dedim. Oda konusmak istemiyorum lutfen dedi gunler sonra bir daha yazdim enazından sebebini soyle boyle birden cok sacma dedim oda dedi uyumlu olacagimizi dusunmedim bende dedim neden boyle dusundun oda dedi bilmiyorum ben cok hareketliyim sen cok duragansin dedi peki dedim. Durumlarıma felan bakiyor ama yanlis varsayimda bulundu oyle degilim ve icimde ukte kaldı. Hayatima ikinci kisi girmişti kimseyi almiyordum ama bunu almak istedim. Elektrik muhendisligi okumus calisiyor cok yogun bulusamiyorduk 2 dakikada olsa beni camda gormek istiyordu cama cikmami iatiyordu gordugunde hemen aramak istiyordu cok mutlu oluyor beni camda 2 dakikada olsa gormek sizce durum ne
Güncellemeler
1 yıl
Son soru hakkimi tukettim lutfen yardimci olur musunuz bana
Güncellemeler
1 yıl
Kimse yok mu ya 2 dakikanızi almaz😔
Özellikle 25 30 yaş erkekler yazabilir mi? Sizce durum ne gurur bir kenara bırakip adım atmali miyim?