4 aylık evliyim. Kocamın ailesi benim boşanmam için elinden geleni yapıyor. Çok yıprandım. Her şeyi geride bırakıp boşanmalı mıyım?

Gizli Üye
Eşim diş hekimi bende aynı üniversitede hemşirelik okuyordum.2. sınıftım onunla tanıştım sevdim. Annemi kaybettim maddi durumumdan ötürü okulu bırakma kararı aldım. Okulumu yarıda bıraktım ama ilişkimiz devam etti. Ben bir sanayide çalışıp para kazanırken oda sürekli beni arayıp motive ederdi her şey yoluna girecek vs. En son Ailesiyle gelip beni istediler. Eşim beni ailesine okuyor diye yalan söylemiş ilk ay her şey yolundaydı gerçeği öğrenince annesinin tavırları aile ve akrabalarının tavırları değisti sürekli bana kötü davranıyor sen oğlumuza layık değilsin ona büyü yaptın vs değip duruyorlar. Kocamda ailesine bir şey diyemiyor. Ben ne yapacağım?
Güncellemeler:
6 gü
Kocam bunu bilmiyor arkadaşlar ona söylemedim. Ne diyeceğim? Ya birbirlerine girerlerse
4 aylık evliyim. Kocamın ailesi benim boşanmam için elinden geleni yapıyor. Çok yıprandım. Her şeyi geride bırakıp boşanmalı mıyım?
62
42
Görüşünü yaz