Anlayışlı olma işini ben mi abarttım, yoksa sevgilim mi bunu suistimal ediyor?

Gizli Üye
Şu sıralar alıngan bir dönemimde olduğumu düşündüğüm için adımlarımı dikkatli atmaya çalışıyorum, size danışmamım sebebi de bu benim alınganlığım mı yoksa az da olsa tepki göstermekte haklı mıyım?

İlişkimizin başından beri sevgilimden, ilgi, alaka, sevgi dışında hiç bişi beklmedim, talep etmedim. Beni evden alıp eve bırakmasını beklemedim hiç, çalışmadığım halde o her sıkışık olduğunda bir çok şeyi ben karşıladım, yorgunum dediğinde (çoğu zaman), öylece oturduk evde hep. Hiçbir zaman şikayet etmedim, bir talepte bulunmadım. Ama artık sıkılmaya başladım, çünkü benim anlayışla karşıladığımı gördükçe bunları sadece bana karşı kullandığını düşünmeye başladım.

Örneğin bugün, uzun süredir doğru düzgün görüşemiyoruz ve uzun süreli iş gezisine çıkıcak, bugün görüşelim dedi isim bitince iyi hoş. Bir iş için karşıya geçti, işim bitince ararım şurdan alırım seni dedi. Tamam dedim, ama sıcaklardan mıdır nedir, bugün kendimi iyi hissetmiyorum, tansiyonum düştü sanırım, bir garibim. Aradı beni işim bitti diye, ben de söyledim durum böyle böyle sen eve geç ben kendimi iyi hissedince gelirim dedim. Canım ben seni alırdım ama benzinim bitti dedi. İnanılmaz bozuldum, zaten bana ben seni almaya gelirim dese yok gelme ben açılınca gelirim şurdan alırsın beni diyecektim ki hep bunu derim. Ama böyle söylemesine inanılmaz bozuldum.

Yani devamlı arabayı kullanıyor, benzin koymak zorunda, bugün olmasa pazartesi ise gidicek. Kredi kartı kesimi süsü büsüda söz konusu değil. Ne bu şimdi. Ama geçen haftasonu paldır kültür taa Fethiye'ye gitti arabayla beş kuruşu yokken, hafta içi iş arkadaşı yemeğe çağırmış, evleri bana yakın İzmit'teydi ordan geldi gitti. Ne bu şimdi? :(

Yani anlayışlı olmak farklı bu farklı :( üzülmekte haksızmıyım sizce? Tamamen alıngan bir dönemimde olduğum için mi tüm bunlar :( Akıl verin şu an o kadar üzüldüm ki sağlıklı düşünemiyorum ve gitmeyi düşünmüyorum ona.
Anlayışlı olma işini ben mi abarttım, yoksa sevgilim mi bunu suistimal ediyor?