Eşim çocuk istiyor, onu sevmediğimi, boşanmak istediği nasıl söylemeyeceğim? İsteyerek evlenmedim?

Gizli Üye
Arkadaşlar, eşim beni görmüş beğenmiş, istemeye geldiler. Ben istemedim ama ailemin zoruyla evlendim. Evlendikten sonra kendime 2 yol sundum ya seveceğim alışacağım ya da ailemin karşısında dimdik durup boşanacağım. Eşimi sevmeyi çok denedim çünkü dünya iyisi bir insan ve beni çok seviyor. Bir dediğimi iki etmez. Benden 10 yaş büyük. Ama siz biri sizi çok seviyor diye onunla sevgili olabilir misiniz? ya da onunla aynı yatağa girebilir misiniz? Benim midem almıyor bana dokunmasını istemiyorum. Eşim gibi göremiyorum. Görünüşü de güzel bir adam ama yeterli değil. Sevmiyorum 😞. Çocuk istiyor 2 senedir daha yeni evliyiz diye oyaladım ama artık idare edemiyorum. Boşanmak istiyorum kalbi çok kırılacak. Bana sordu neden istemiyorsun diye adama nasıl seni sevmiyorum diyeyim. Bana abim gibi geliyor yaş farkından mı? Boşanacağımı nasıl söyleyebilirim onu incitmeden? Çalışıyorum maddi özgürlüğüm var çok şükür. Ailem beni Eşim çocuk istiyor, onu sevmediğimi, boşanmak istediği nasıl söylemeyeceğim? İsteyerek evlenmedim? zaten bunu göze aldım. Ben o bana dokundukça kendimden iğreniyorum kendimi baskı altında bişeyler yapıyormuşum gibi hissediyorum.
Eşim çocuk istiyor, onu sevmediğimi, boşanmak istediği nasıl söylemeyeceğim? İsteyerek evlenmedim?