1 aylık sevgilim beraberlik istiyor Seven erkek beraberlik ister mi normal mi sizce?

Gizli Üye
zorlamıyor beni ileri gitmiyor hatta beraber uyuduk yine dokunmadı bana ileri gitmek istese bile olmaz dediğimde duruyor seni seviyorum arzuluyorum doğal bişe değil mi bu diyor seni kullanmak için senle beraber degilim diyor öyle olsa kullanacak çok insan var isteyen onlarla olurum diyor ama ben seni seviyorum istiyorum diyor bu konu aramızda sorun oldu insan sevgidigi ister falan diyor ben erkegim hep isterim istemekten Vazgeçmem diyor
1 aylık sevgilim beraberlik istiyor Seven erkek beraberlik ister mi normal mi sizce?