Nişanlım ve anlayışsızligi. Detaylı olduğu için uzun yazdım eksik bilgi vermemek için. Sizce ne yapmalıyım?

Gizli Üye
Merhabalar arkadaşlar, nişanlımla bir sorun yaşadık ve 2 ay kdr konuşmadık tekrar barıştık gidip yüzüğü satmış diyor harcadım. Yeni bir yüzük aldım karttan çektim (3850 TL) ondan sonra Mersin'e teyzemlere tatile gitmek istiyorum dedi imkan olmadığı halde tatile de yolladım 2000 TL verirsen yeterli dedi (2650 TL yolladim) ondan sonra tatilden geldi gratise gidelim dedi onuda yaptım (420 TL) şimdi farmasiden ürün Alacam diyor onada tamam dedim (300 TL). Bunlardan sonra diyor bayram geldi gidelim alt, üst, ayakkabı ve çanta alalım. Bende dedim ki alt ve üst al ama ayakkabı ve çanta alma 20 günde bu kdr para harcadım hepsini karttan çektim ödeme geldi yapamiyorum faize girdi. İllede yok alacaksın diyor. Neyse almaya gittik alt ve üst aldı sonra diyor ki ucuz tutmuş ben bir üst daha Alacam onuda aldı. Sonra diyor bana niye harçlık vermiyorsun bende dedim ki para mı bıraktın üstüne harçlık da vereyim (bayramda tabiki verecem. Genel olarak ver diyor) Dedim ayakkabı alalım çanta alma çünkü çantası yeterince var zaten bu yüzden tartıştık. Her defasında bana diyor nişanlimsin alacaksın almak zorundasın alamiyorsan niye evleniyorsun. Bende ona diyorum yaşın daha 21 ve sen gençsin tam farkında değilsin istediğine sorabilirsin Hiçbir nişanlı erkek nişanlısına birşey almak zorunda değildir. Gönlünden geldiği için ve sevdiği için imkanları doğrultusunda alabilir. Olaylar bundan ibaret. Kendisi de gidip başkalarına farkli anlatıyor. Şimdi kendisinin yazdığını anlatayım.
Diyor ki nişanlıma demişim bayramlik alt üst ayakkabı ve çanta alalım bende ona demişim ki yaşın kaç 21 ben sana almak zorunda değilim ve kendine bakacak yaştasın git başının çaresine bak (öyle demedim)20 gün içinde yaptıklarımı kimseye anlatmıyor. sadece bunu paylaşıyor sizce bu doğru birşey mi. Ben hatalı mıyım? Buarada pandemiden dolayı 16 ay dir işim yok heryer kapalı olduğu gibi. temmuz 1 de işler açıldı. Ben ondan sadece anlayış bekledim evlenincede böyle mi olacak. Size ne yapmalıyım
Nişanlım ve anlayışsızligi. Detaylı olduğu için uzun yazdım eksik bilgi vermemek için. Sizce ne yapmalıyım?
8
2
Görüşünü yaz