Bu ilişkiyi bitirmeyi düşünüyorum haksızlık mı edşyprum bana fikir verir misiniz?

Gizli Üye
Gerçekten de fikirlerinize ihtiyacım var. 1 aylık bir ilişkim var. Daha dün bir arkadaşımın tanıdığının sevgilimi tanıdığını söyledi ve onun psikolojik rahatsızlığı var dedi. Ben de açıkcası anladım. Eskiden aynı işyerindeydik. Ama işte yüzeysel tanıyordum. Bazen çöküyor. Birden moreli bozuluyor geçen ağladı sitem etti hep hayatını şikayet ediyor. Yorgunum diye ağladı. Hep yorgunum hayat beni yordu diyor ve çok kötümser şeyler söylüyor. Bardağın dolu tarafına bak vs diye motive ederim. Bugün de çok güzeldi her şey ona gittim güzeldi. Her şey tam güzel giderken tam mutluyum derken bir şey ortaya çıkıyor. Eve vardın mı alışverişini yaptın mı diye sordu ben de evet dedim. Yine önceki ağladığı günkü gibi ben iyi değilim dedi. Yorgun hissediyorum kendimi dedi. Karne yazmam lazım dedi fakat sürekli online. Ben de müsait herhalde diye aradım. Neyin var dedim. “Bunun için mi aradın sen dedi.” Evet iyi değilim diyorsun dedim. İyi olmaya çalış hep güzel düşün kötümser düşünme dedim. “Siparişle olmuyor bu işler” dedi. Açıkcası benimle konuşma tarzı hiç hoşuma gitmedi. Sen işlerne bak dedim. Hala online ne işi. Ben doğrudürüst konuşamadığımızı düşünüyorum. Ayrıca ona anlattığım şeyleri sürekli unutuyor sanki yeni duyuyor gibi. Bitirsem mi diye düşünüyorum. Onunla konuşmak belli ki fayda etmiyor. Ne yapsam sizce?
Bu ilişkiyi bitirmeyi düşünüyorum haksızlık mı edşyprum bana fikir verir misiniz?
1
2
Görüşünü yaz