Eşim cok yalanci bosaniyoruz?

Gizli Üye
Benim ikinci evliligim esim bunu evlenirken ailesinden saklamamizi istedi ne yapti etti kabul ettik kendi bekar evlendi daha sonra evliligimizin 4 ayinda ailesinden sebeb uyardığım bi konuda bilerek istiyerek hareket etti kavga cikti babamin evine geldim beni birakip aramizi bozan yengesinin yanina gitti yengesiyle konusmicami soyledim konusmazsan seni bosarim babama soylicem seni bosan derse seni bosicam vs hep tehdit dayatma yapti beni ailemin evinden almadi daha sonra kaynanamlarla geldi kaynanamda cok fitneci eltimi kiskandirmak icin abuk subuk hareketler yapiyodu bunuda gitmis anneme senin kizin benim gelinimi kiskaniyo demis mevzuda o gelinin para yeme mevzusu sozde gecinemiyolar iki maasla bizden para isteniyo bende rahatsiz oldum ta en basta vermem demistim esimde onlarin benzin parasi cocuk parasi ben verirrim diyince kavga cikti yeni evlisin yasin gecmis kendini dusun onlara yardim eden var sanami dustu gecinememeleri dedim sonra is daha cok buyudu hakaret boyutuna vardi osp faise tarzi bide onceki evliligimi gecmisimi yuzume kakti s.. x yapmissin rezil etcem seni diye esimin cezaevnde adam oldurme sucundan yattigi ortaya cikti basimdan kaynar sular dökuldu yengesine bisi diyince olumle tehdit eder hale geldi beni annemede bir suru kufur sarfetti yaptiklari yuzunden ona kinlendim daha sonra pisman oldum ozur dilerim her gece agliyorum demeye basladi ama aciyamadim cunki beynimden vuruldum yaptiklarina kaynanam gelinlerini ikide bir kotuleyen bi kadin buyuk eltim bizi baristirmak isterken agzimdan laf aldi kaynanam onu cok kotuluyodu kiskanc deli nankor bir suru sey diyodu bende soyledim sana yaptiklarini banada yapmaya calisiyo dedim oda esime demis kavga kiyamet koptu seni tum turkiyeye rezil etcem gecmisinde sx yapmissin diye dedi annemde eltimi aradi evlenmis ayrilmis benim kizim kimse kafasina silah dayamadi istiyerek aldi tehditlerinden biktik dedi soyledi gecen gun esimle annem konusmus bende bosanmak istiyorum artik demiş ailesi bana bi ton hakaret etti hepsine sustu ama bana gelince haklisin diyip agliyodu neden boyle yaptin diyince pismanim diyodu cok buyuk hata ettim cok uzuluyorum yeni evliyim arkadaslar
Güncellemeler:
8 ay
...
Eşim cok yalanci bosaniyoruz?
3
3
Görüşünü yaz