"Bir kadın, sevdiği adamın başka bir kadınla mutlu olmaktansa, onu can çekişirken görmek istermiş" Siz katılıyor musunuz?

sağduyulu1691
"Bir kadın, sevdiği adamın başka bir kadın tarafından mutlu edildiğini görmektense, onu can çekişirken görmek tercih eder"
Gabriel Garcia Marquez
Bir kadın, sevdiği adamın başka bir kadınla mutlu olmaktansa, onu can çekişirken görmek istermiş Siz katılıyor musunuz?
"Bir kadın, sevdiği adamın başka bir kadınla mutlu olmaktansa, onu can çekişirken görmek istermiş" Siz katılıyor musunuz?