Ayrıldığım eski kız arkadaşım daha 1 ay geçmemesine rağmen neden hemen erkeklere kur yapmaya başladı?

x_şahıs25
4 yıllık bir ilişkimiz vardı. Annemle tanıştırdım o da ablasıyla tanıştırdı beni. Ona çok sadıktım Allah şahit hiç bir hatam olmadı benden kaynaklı hiç bir şeyden dolayı üzmedim onu maddi olarak da çok destek oldum ve beni gerçekten sevdiğini de biliyorum. Çok kıskanç birisiyim kuzeniyle konuştuğu için, giyim kuşamına gittiği yerlere vs. karıştığım için birçok kez kavga ettik birçok kez ayrıldık. Her seferinde sözler verdi bir daha yapmayacam diye sonra sözünü bozdu tekrar tartıştık ayrıldık barıştık. Ben onun rahatlığının yarısına dahi sahip değilim hiçbir kızla konuşmam ama en ufak şeyde o benden daha çok tepki veriyordu. Ona da söylediğimde itiraz etmiyor ben aynısını yapsam ne tepki verirdin diyorum haklısın diyor. Ama her seferinde ben bir şeylere karıştığımda hep onu darlıyormuşum abartıyormuşum gibi tartışmaya giriyordu benimle. Her seferinde geri geldi hatalı olan bendim özür dilerim dedi her seferinde affettim yolumuza devam ettik. Son zamanlarda baya bi soğuk davranmaya başladı bana ama ben de bilakis ona çok iyi davranıyordum başka bir ailevi mesele sınav stresi vs. var sanıyodum. bir iki hafta baya bi soğukluk hissettim. Sonra birden bire konuyu açtı yürütemiyoruz ben seni üzüyorum vs. diye ayrıldı. İki üç gün sonra mesaj attı çok kötüyüm vs. diye ben de ayrılacaksak ayrılalım devam edeceksek beni daha fazla üzme dedim. Ayrılalım dedi. Bir hafta sonra tekrar yılbaşında hayırlı seneler diye mesaj attı. Sana da diye cevap verdim. İki gün sonra gece arayabilir miyim dedi. Ara dedim aradı kısa bi konuşma oldu kısa cevaplar verdim o normal konuştu şöyle oldu böyle yaptım gününü anlattı falan. Ben kısa cevaplar verdim. Seni daha fazla rahatsız etmeyeyim iyi geceler dedi iyi geceler dedim kapattık. Ertesi gün nasılsın dedi bu sefer ben dayanamayıp yazdım bu böyle olmaz artık bana sürekli mesaj atma arama bana zarar veriyorsun böyle devam edemeyiz dedim. özür diledi bir daha yapmicam karşına çıkmicam haklısın seni çok üzdüm buna rağmen bana bu kadar iyi davranıyorsun seni hep iyi anıcam inşallah karşına seni üzmeyecek biri çıkar vs. dedi. Ben instgramdan twitterdan takipten çıkarttım hesabımı da gizli yaptım. O da telefon numaramı silmiş wp da gözükmüyor resmi. Ama benim bildiğimi bilmediği bir hesabı daha var başka bir uygulamada. Kendi fotosunu koymuş. Ve sürekli bir şeyler paylaşıyor. Ve erkeklerle konuşuyor resmen flört yapıyor. bir iki tanesiyle değil bir sürü erkekle konuşuyor. Özelden de konuşuyorlar mı bilmiyorum. Bir yandan da vicdan azabı vs. benzer paylaşımlar yapıyor. Bunları gördüğümde gerçek manada titremeye başlıyorum.

Neden böyle yapıyor? Gerçekten çok kötü durumdayım. Nefes almakta zorlanıyorum gördükçe. Saçımda stresten kepek oldu ve ara ara çok şiddetli baş ağrıları çekiyorum midem bulanıyor. Final haftam ve 4. sınıfım alttan derslerimi vs. vermem lazım ki ancak seneye mezun olayım. Ama ders çalışamıyorum. Kimseye anlatamıyorum.

Lütfen birisi benimle dertleşsin bana yardımcı olsun. Çok kötü hissediyorum.

Biraz uzun oldu.
Güncellemeler:
6 gü
Lütfen yardım edin. Bu konuyu konuşacak kimsem yok. Hep içime ata ata hastalanmaya başladım dertleşicek birine ihtiyacım var.
6 gü
Bunları yazarken bile ellerim titriyor.
Ayrıldığım eski kız arkadaşım daha 1 ay geçmemesine rağmen neden hemen erkeklere kur yapmaya başladı?
3
1
Görüşünü yaz