1 ay

Opel Vectra C mi? Opel Insignia A mı? Siz Olsanız Hangisi Tercih eder Alırsınız Ve Hangisi Daha Karizma Güzel Görünüyor?

Thecollector200906
Öncelikle Selamün Aleyküm Cümleten Hayırlı Geceler Diliyorum Opel Vectra C Kasayi Ve Insignia Bir çoğumuz Biliyoruz Tabi buna girmeye gerek yok Ama ben Kısaca Özet Geçeyim 😊 Vectra C 2002 Yılında Çıkan Satışa Sunulan Ve 2008 de Son Kasayı Çıkaran Satışa Sunulan Vectra nin Son Nesli Opel 2008 Yılından Sonra 2009 Yılında Insignia Adında D Segment Araç Çıkarıyor Yani Vectra nin Yerine Geçiyor Insignia Adıyla Ben GÖRÜŞÜMÜ Söyleyecek Olursam Insignia Tamam Çok Güzel Harika otomobil Ama Vectra İsimi bitirmek ile Hata Etti Vectra en Sevdiğim seriydi Opel İsim Değişikliği Yerine Motor Seçenekleri artirsa Yine aynı tasarımda Vectra adıyla olsa Yine çok tutulur Satardı Ki Vectra hala çok seviliyor Ben Çok üzüldüm Vectra bitmesine Insignia Çok beğeniyorum Oda güzel Ama Vectra C benim gözümde çok ayrı Değeri Yeri var Tasarımı duruşu C Kasa çok daha seviyorum Evet siz hangisini beğeniyor seviyorsuniz hangisini tercih edersiniz
Opel Vectra C mi? Opel Insignia A mı? Siz Olsanız Hangisi Tercih eder Alırsınız Ve Hangisi Daha Karizma Güzel Görünüyor?
0
5
Görüşünü yaz