Bir restaurantta en fazla Ne kadar hesap ödediniz? 960 tl hesap ödeyenimiz var mı 😬😱😏?

Bir restaurantta en fazla Ne kadar hesap ödediniz ? 960 tl hesap ödeyenimiz var mı 😬😱😏?
Havuç tarlasıyla servis ediliyor sanrım nusrette 🤔 Abi makarna 90 TL dimi? Bim'de 1 TL ye almayanı dövüyorlar be 😜 Uçmuş bunlar.

Sizin yorumunuz Ne?

Güncellemeler:
Adisyon bana ait değil arkadaşlar 🙈😃 Nusrette ödenen hesap 😳
Annem dışarda 90 tlye spagetti yediğimi duysa beni evde aç bırakır 😐😐 hesap bu yüzden bana ait değil 😄😄

1|1
3662

En İyi Erkek Görüşü

• Bugün böyle işletme sahipleri emin ol birgün 3 tl ye çorba satacak

5|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ben kuzenlerle bir kere huqqa kafe'ye gitmiştim bayramda 8 kişi 700 tl oldu 66 servis parasi herkes kendi hesabini ödedi ama eksik oldu çünkü servis içinde aldiğni bilmiyordum herkeste bana vermişti sen hesapla öde matematiğim iyi olduğu için garson geldi para eksik rezil olmuştum yanimda da YÖK 66tl sonra herkes cabinden ne çikarsa verdi tam tezilik bir genç çocuk bize bakıp dalga bile geçmiş o günü hiç unutamiyorum bir dahada öyle bir yere asla gitmem çünkü hem pahali hem hiç guzel değil yemekleri nargileside cok kötüydü

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 61

• Şu nusrete gidip pişmemiş et yiyip onca para bırakanlara akılsız gözü ile bakıyorum. Ulan alırım o paraya kaç kişiye mangal ziyafeti veririm ya. Sorsan birde çok zekidirler demi. Yazılım mühendisiyim geçen 3 tl den 3 çaya 9 lira verdim diye 3 gün uyuyamadım kabus gördüm. Azcık tutumlu olmalı insan ya.

3|1
    1|0
  • Bu kadarına karşıyım.. Okadar parayı ona vereceğime ihtiyacı olan ailelere erzak alırım.. Bütün kışı atlatırlar..

2|2
    0|0
  • 1|2
    0|0
  • Yemek yerken kazıklanmanın adı zenginlik olmuş. Ha param var gidiyorum dersin amenna ama o paraya barbekü partisi veririm o da başka.

1|1
    0|0
  • kaç mahalle gitti acaba orda bildiğin bayburt ilinin aylık mutfat masrafı var :D

3|2
    0|0
  • Hani halk arasında ' şaka maka iyi geçirmişler' lafı var ya,
    bu laf tam buna gider işte.!.

1|1
    0|0
  • Havami atıyorsun küçük hanım restaurantına göre değişir 10 lira hesap ta odersin 5 bin lira hesapta odersin yeri gelir ama fatura paylaşmak nasıl bir görgüsüztür şu meblayi sadece 2 saatte pavyonda ezdigim olmuştur lakin hiç etiket yapmadım yapmamda

0|1
    0|0
  • Pavyon da 750 tl hesap getirdiler önümüze arka odadan belinde tabancalarla çıktılar 350 tl ödeyip çıktık :D skeceklerdi :D bizi :D

1|1
    0|0
  • 5lira, hosta güvercin durum döner, öğrenciyiz napalım

1|0
    0|0
  • Ulan o parayı versem dükkana ortak çıkarım.

1|1
    0|0
  • İsraftır, yazıktır. Dünyada o kadar çok aç ve yoksul insan varken bencilliktir.

3|1
    0|0
  • böyle bir hesap ne görüldü ne de duyuldu

1|0
    0|0
  • Müşteri hiç sevmiyorum hayatımda bu kadar egoist bir insan görmedim oraya verilecek para israfdır başka birşey değil ne kadar zengin olursan ol israfdır. Ayrıca bildiğimiz havuç değil havuç dilimli baklava uzun üçgen olan.

1|1
    0|0
  • Hiç girmeyeyim o konuya...

0|0
    0|0
  • heralde su dağ başından geliyor 10 tl ne

0|0
    0|0
  • 15 liraya mocha alınca kazık yemiş hissediyordum suyu gorunce rahatladim

3|1
    0|0
  • 100 tl en fazla o kadar da gereksiz hesap ödemem akıl var vicdan var 100 tl yide 7 kişiydik sanırım öyle ödedim

0|0
    0|0
  • En fazla 600lira hesap odedim. Mukellef bir rakı sofrasına. Sonra zaten ni hafta yemek yemedım o yedklerö tadı ağzımdan gtmesin dıe. 600un hakkını verdim 😊

0|0
    0|0
  • Değerinde fazla ücret verince elit olunduğunu sanan insanlar çok 😂

1|1
    0|0
  • en iyisi lokanta açmak. şuraya bak ne kadar çok yolunacak kaz varmış...

1|1
    0|0
  • Erkekler Devam
    41

Kızlar Ne Diyor 35

• Portakallı ördek yedim. Ördek hesabı görünce canlandı.

2|0
    0|0
  • 2009 da okurken 130 mu ne ödemiştik hesabı öderken ellerimiz titriyordu bunu ödesem kriz geçiririm herhalde:)

1|1
    0|0
  • Aaaa ama Nusret o yemeklere tuzunu ve baharatını atarken koluyla engerek şeklinde durup atıyor adamın hakkını yemeyelim şimdi. O şekil durup yemek hazırlamak kolay mı 😁😁😁

0|3
    0|0
  • İki su 10 tl diyo ben dışarda 12 liraya yoğurtlu döner yiyorum arkadaş Allah sorar bunu yaa

1|1
    0|0
  • hatırlamıyorum. en son ödediğim 80di ve kardeşimde vardı

0|0
    0|0
  • Onda birini bile tek seferde ödememisimdir.

0|0
    0|0
  • Asgarilerin 1 aylık maaşı lan bu

1|0
    0|0
  • En fazla 460 :)

1|0
    0|0
  • Kaliteye para kiyarim ama spagettiye 90 tl veren mal oğlu maldır

0|1
    0|0
  • Ohaa😂😂

0|0
    0|0
  • 3 tane pepsi 27 tl mi? Spagetti 90 tl mi? Ben cok zengin olsamda bukadar para vermem ruhum varoş

0|0
    0|0
  • Dışarda arkadaşla 6tlye spagetti yiyip paramıza acıdığımız günler geldi aklıma :( en fazla 250 küsür bişeydi ama o da toplam hesap kişi başı yine 30 falandı. bu nusrete gidenler zır deli falan olsa gerek

0|1
    0|0
  • Oha nusretin önüne havuc dilimi tezgahı aciyim 80 lira alirim ben fazlada almam

0|0
    0|0
  • ödemedim ödetmemde

0|1
    0|0
  • Yuhh
    Bu fiyata iki kuzu alinir

0|0
    0|0
  • salakliktan baska bişi değil

0|0
    0|0
  • Bu daha ne ki

0|0
    0|0
  • Bu hayatta nusret olcan zaten

0|0
    0|0
  • Kaç kişilik hesap o da var.

0|0
    0|0
  • 18 kişi bana kalsa Antep'in en güzel lokantasında her şey dahil yedik içtik 800 küsür ödemiştik

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    15
Yükleniyor... ;