Küçük patateslerle nasıl kumpir yapabilirim?

Bikız99
Minnoş pazarlarınız olsun minik pıtırcıklarım🥰💃

Şimdi biz kuzenimle oturduk öğlene ne yapsak diye bakınıyorduk. O dedi ki sıcak yemek yapalım, ben dedim ki soğuk meze yapalım. Sonra bir anda ikimizde de ampul yandı ve kumpir yapmaya karar verdik.
Küçük patateslerle nasıl kumpir yapabilirim?
Fakat dostlarım gelin görün ki evde kumpir için gerekli malzemelerden sadece kaşar vardı😅

Tabii bunu gören şimal durur mu? Kalktım hemen marketlere koştum. Ama bulduğum tüm marketlere bakmama rağmen büyük boy patates yoktu. Normal boyutlarda patatesleri kullanarak nasıl kumpir yapabilirim?

Yardım pilisss🥳🤯💡
Küçük patateslerle nasıl kumpir yapabilirim?