Sahurda yemek yemeden ya da çok hafif öğünler ile oruç tutanlar var mı?

joeblack18
Sahur öğünü
Genelde kendimden örnek vereyim; Sahur da yemek yersem ya da kahvaltılık da bir şeyler atıştırırsam kesinlikle kilo alıyorum. Buna 5 yıl önce dur dedim. Sadece su içiyordum 2.5 litre o kadar. Onun dışında bir şey yemiyor, çok rahatta oruç tutuyordum. Bu tabi bazı kişiler için sağlıksız da olabilir. Bende kendi vücudumu dinleyerek bunu yaptığımı belirtebilirim.. Kimi de hafif öğünler, yumurta, yulaf karışımlı beslenme biçimini de tercih ediyorlar..

Peki siz sahur da yemek yemeden, ya da çok hafif öğünler ile beslenip oruç tuttunuz mu?
Sahurda yemek yemeden ya da çok hafif öğünler ile oruç tutanlar var mı?