Birinin dikkatini çekmek istiyorsanız bunu nasıl yaparsınız?

Ne gibi şeyler yaparsınız ilgi ve dikkat çekmek için? Yani hoşlandığınız kişinin ya da ilgisiz sevgilinin dikkatini çekebilmek adına :) Öyle olacak ki o kendisi ilgi gösterecek. Mesela sosyal medya hesaplarına fotoğraf atmak olabilir, ama başka? Ben buradayım diye kendimizi nasıl hatırlatabiliriz?

0|2
1725

En İyi Erkek Görüşü

• Aşırı ilgiye boğup ortadan kaybolurum. İlgiyi herkes sever. Daha sonrasında yok olup dikkat çekerim. Meraklanmaya başlayınca onu sevdiğimi gösteren hareketler yaparken aynı zamanda sinir olmasını da sağlayarak aklını karıştırırım. Gizemli kişiliğimi koruyarak saklambaç oyununa devam ederim. Böylece onun benim hayalimi kurmasını sağlarım. Onun evine veya gittiği herhangi bir yere tesadüfen damlarım🤣kafası karışmış aşkımı tavlamanın tam sırasıdır. Uzun zamandır görüşemiyoruz işin yoksa bir şeyler yapalım mı diyerek yoklarım. O sırada direk temas kurarım. Aklı karışmış ve orda kendini ele verecek ilgili kurbanımı çaya davet ederim. Mekanı önceden analiz etmiş garsonlarla görüşmüşümdür. Oturduktan sonra %80 bağladığım kızla koyu sohbete girerim sorular sorarak kendisini anlattırırım. Zekice espiriler yapar ve farklı düşünce yapımı yansıtırım. Bir şey saklıyormuş ama hilekarmış gibi bakışlarla onu hipnotize ederek daha çok aşık olmasını sağlayarak öldürücü darbeyi vururum 🤣🤣

0|0
    0|0
    • Kızı çekip vursan daha iyi niye süründürüyorsun :D Bu taktik ortak herhalde bunu bana yapmaya çalışan biri varda :D

• Yaptım zaten ben geri vites yapınca tekrar o ilgi göstermeye başladı :D Ama haklısın söylediklerinde öyle oluyor ya

• Tam onay beklerken reddettiğinde ise aşkı iyice alevlenir😄

En İyi Kız Görüşü

• Ben bir çaba göstermem valla kendim gibi davranırım etkileneceği varsa en küçük bir konuşmadan, bir gülüşten, bir tavırdan etkilenir insan zaten.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 24

• Adam gibi gider konuşurum, yamyam değil ya beni yiyecek?

0|0
    0|0
    • Yok ya konuşuyoruz zaten ama yinede daha çok ben ilgi gösteriyor gibiyim

• Canım isterse eğer bir şekilde yazılırım ona

0|0
    0|0
  • Amuda kalkar flüt çalarım genelde

1|0
    0|0
  • çıkar ayakkabını at kafasına pardon yanlışlıkla gitti dersin sert bir etkileşimin etkisi büyük olur 😂

0|0
    0|0
  • Mesaj atarım

0|0
    0|0
  • dikkat çekmeyi sevmem dfdfdfdfdfd

0|0
    0|0
  • sıradışı şeyler

0|0
    0|0
  • Öyle bir çaba içinde olmam doğal olurum çekiceksem öyle çekerim

0|0
    0|0
    • Doğallığın dışına çıkmatacağım ki yani ilgi çekeceğim derken

• bir şey yapmam dikkati çekmiş olurum doğalım neysem oyum tek derdim vatanım bayrağım hayalim.

0|0
    0|0
  • Hiçbir şey yapmam sonra mal gibi onu düşünür dururum.

0|0
    0|0
  • Bağırarak

0|0
    0|0
  • gider yanına konuşurum...

0|0
    1|0
  • Ensesine uçan tekme atarak

0|0
    0|0
  • yani bilmiyorumki banada yardım edin bu konuda :D

0|0
    0|0
  • Önünde amuda kalkarım.

0|0
    0|0
  • Hosuna gidecek hareketlerle kendini rezil etmeden

0|0
    0|0
  • Guzel giyinirim gukumserim

0|0
    0|0
  • konuşurum

0|0
    0|0
  • Ortak paylasimlari bulmalisin

0|0
    0|0
  • Deli ol mesela birinin degil herkesin dikkatini çekersin

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    4

Kızlar Ne Diyor 16

• İlgi alanlarını araştırır o yolda yürürüm. Gerçi hiç yapmadım, başarısız da olabilir bu yöntem bilmiyorum.

0|0
    0|0
  • Bayılma taklidi yaparım

0|0
    0|0
  • sosyal medyadan mı bunu yapmayı düşünüyorsun
    yoksa yüzyüze etkilemeyi mi soruyosun

0|0
    0|0
    • Farklı yerlerde yaşadığımız için yüzyüze gelemiyoruz pek yani sürekli mesaj çekmekle olmayacak onun ilgisini farklı şekillerde çekmek istiyorum

• aynen direk atma şimdi msjlaşırken atarsın

• Mesajlaşırken atınca ne diyebilirim ki konuşmanın ortasında alakasız olur fotoğraf birde

• egolu gibi davranırım

0|0
    0|0
  • Dikkat çekicem diye mal olan kizlarimiz var

0|1
    0|0
  • bısey yapmıyorum sorun orda

0|1
    0|0
  • Sürekli karşısına çıkarım

0|0
    0|0
  • Umursamam mesela

0|1
    0|0
  • Embesil gibi davran

0|0
    0|0
  • Halka dansı yaparım

0|0
    0|0
    • Sahip olduğum kişiliğin dışına çıkmadan ilgi çekmeyi kastetmiştim

• mini etek gıy

0|1
    0|0
    • Açık giyinen biri değilim ki ben rahatsız oluyorum

• Olduğum gibi davranirim. Dikkat cekmeye gerek yok. O da benden hoslaniosa veya beni seviosa zaten dikkatini öylede böylede cekerim diye düsünüyorum. Sacma sapan hallere girmeye pek gerek yok bence.

0|0
    0|0
  • Kendim olurum herkesin dikkat çekmek için triplere girdiği bir dünyada en dikkat çekici şey budur.

0|0
    0|0
  • Bir şey yapmam

0|0
    0|0
  • doğal sempatik kızlar herzaman ilgi çeker

0|0
    0|0
  • Hiçbir şey yapmıyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;