Birinin dikkatini çekmek istiyorsanız bunu nasıl yaparsınız?

Gizli Üye
Ne gibi şeyler yaparsınız ilgi ve dikkat çekmek için? Yani hoşlandığınız kişinin ya da ilgisiz sevgilinin dikkatini çekebilmek adına :) Öyle olacak ki o kendisi ilgi gösterecek. Mesela sosyal medya hesaplarına fotoğraf atmak olabilir, ama başka? Ben buradayım diye kendimizi nasıl hatırlatabiliriz?
Birinin dikkatini çekmek istiyorsanız bunu nasıl yaparsınız?