Ailem bana hiç değer vermiyor?

Gizli Üye
Ailem abim ve benim aramda ayrım yapıyor. Abim zaten manyağı teki tam bir dengesiz. Bir çok iyi davranıyor geliyor seviyor ama anında ne olduğunu anlamadan bağırıp vurmaya kalkıyor ama bir şekilde kendini tutmaya da çalışıyor yumruğunu kaldırıyor ama vurmuyor mesela. Bazen de vuracak olsa da babamlar tutuyor. Ben artık bıktım. Artık her cümlemi şimdi bağırıp dövmeye kalkar mı diye tartmaktan bıktım. Ailemin ona tek kelime dahi dememesinden hep beni suçlamasından bıktım. O bana tam vuracağı sırada babam tutuyor mesela sonra o seni seviyor sen onu sinirlendiriyorsun diyip bana her lafı sayıyorlar. Abim onlar bana kızarken izliyor ama ona tek kelime dahi söylemiyorlar. Abime onu bilmiyor musun muhattap olma şununla tarzı şeyler söylüyorlar. Şimdi sen sorunlusundur diyeceksiniz ama gerçekten en ufak bir şey dağı yeterli böyle olması için, en ufak bir itirazımda ya da söylediği şeylere tamam birazdan yaparım demem bile dayak yeme sebebi. Annem küs olmadığımız zamanlar bana çok iyi davranıyor çok ilgileniyor ama hiçbir sorunumuz olmadığı halde sen bu sene okulun yurduna git özledim bizi diyor. Gidersem asla gelmem diye yeminler ettiğim halde bu sözlerine kırıldığımı belli ettiğim halde hiç umursamıyor yurda gideceksin demeye devam ediyor. Bazen beni çok sevdiklerini hissediyorum bazende nefret ettiklerini. Gerçekten kafayı yemek üzereyim. Sizce yurda gitmeli miyim?
Ailem bana hiç değer vermiyor?
8 Cevap