Kol ve bacak tüyleri nasıl azaltabilirim?

2qrwtryrwefawd
Epilatör aldım ama baya acıttı kollarımı ve bacakların diz altını aldım çok fazla acı veriyor. Bu arada 11-12 yaşlarında bir aptallık yapıp makineyle almıştım kol ve bacağımdaki tüyleri. zamanla almaya devam ettim tüyleri ve şimdi çok kalın ( sakaldan farksız ) ve çok sık çıkıyor. Yine makineyle ya da jiletle alsam aynısı olucak. Bu yüzde epilatör aldım kökünden alıp azaltması için sizce işe yarar mı markasını da yazıym belki soran olur braun silk epilatör 9 .
Çok fazla acı veriyor ve birdaha zor yaparım. Başka öneirniz var mı Lazer hariç ?
Güncellemeler
+1 yıl
LAZER YOK defalarca yazmayın yoruma lazer diye son sınıfım şimdilik erteledim ama olmazsa son çare onu yapıcam ileride
Güncellemeler
+1 yıl
Benim amacım kadın gibi tüysüz bacaklar falan değil erkek adam bacağını almaz ama istisnalar oluyor işte böyle. bir salaklık yapıp küçükken makineyle alıp kol bacağın ağzına sıçıyosun sonra kolaysa temizle. Boş yorumyapıcaklar hiç yapmasın
Kol ve bacak tüyleri nasıl azaltabilirim?