Ailem ile kocam arasında kaldım ne yapmalıyım?

Öncelikle selamün aleyküm ben 5 aylık evliyim eşimle akraba aracı ile tanıştık ama ailem başlarda istemedi eşimi çok dalga geçtiler eşimle ben herkesi karşıma alıp susturmaya çalıştım susturdukca ben kötü oldum her neyse araya ablam abjm yengem eniştem girdi teyzemler girdi yuvasını kursun engel olmayın diye zar zor evlendik Ankara 'ya gelin geldim Trabzonluyum. Annem bir türlü evlendiğime alışamadı istemeyerek vermişti. Evlendiğimin ilk sabahı balayına gidecektik altınlarımi kayınvalideme verdim sende dursun diye. Sonra benim ailem başıma kalktı 5 aydır her konuşmam da altınlar nerde taksana niye takmiyosun sabah kalktım altın akşam yattım altın eşimde artık çok sıkıldı neden ailen benim evimin içine karışıyor dışarı ciksak annen niye çıktınız benim kızıma bacım mu yaptırıyosun dedi eşime Allah razı olsun saygısını bozmadı yine anneme izlediğimiz diziye kadar karıştı annem eşim altınları evden alıp gitti sabah öğünde babam görüntülü aradı kalk bana altın göster dedi bı an şok oldum kalktım baktım altın yok eşimi aradım senmi aldın diye evet hayatım ben aldım ne oldu dedi bende babam altınları görmek istedi bulamadim dedim bende dedi babam aradı nerdeymis altınların dedj esim aldı dedim babam çabuk eve geliyosun altın yoksa durmanın anlamı yok orada dedi beni kapattı kaynanami kaynatami aradılar kızımın altınlarını takın gönderin dedi bende eşim bana Bilgi vermeden alması canımı sıktı bi anlık sinirle babamın evine geldim eşim bana ben ailenin tepkisi nedir diye merek ettim için aldım bigun dedi ama demekki altın ailen için çok önemli dedi eşimde de azosperm varmış yeni öğrendik tüp bebek olabilir doktor dedj şimdi ailem eşimin bu durumunu da öğrenince sen köle mi olacaksın eşimi arayıp senin çocuğun olmicak benim kızımı mı pazarlicaksn dedi eşimden yana hiç bir sıkıntım yok Allah razı olsun eşimden bir dediğimi iki etmez mutlu olmam için herşeyi yaptı sadece benden izinsiz alıp gitmesi zoruma gitti babamın evjndeyim şimdi evime dönmek istiyorum eşim gelip almak istiyo beni ama ailem asla izin vermiyor gidersen ne ölün ölümüze ne dirin dirimize diyorlar sil bizi diyolar ama ben yuvamı kurtarmak istiyorum çaresizim

Ailem ile kocam arasında kaldım ne yapmalıyım?