Böyle ana olur mu ya olur mu ne hakkı var bana beddua etmeye kadayi sıyırmış iyice?

Gizli Üye

biktim yeminle ya sivilce kremim var gece onu sürüyorum isik yaktim mutfağa girdim bozuk plak gibi söyleniyor Allah sana ölüm versin sabaha kadr oturuyon kapat ışıklarıiiii biryerini yırtıyor ya. kafayı faturalarla bozdu ölüp bitiyor 5 dk fazla ışık yanacak da bu faturalar nasil odenecek. hem ben ders caliscam belki. yüzümü yikasam (sivilce tedavjsj için sabah aksam yikamam gerekiyor) cemkiryor yüzüne mi sictilar bilmem ne banyoya girsem bas bas bagiriyor suyu boş bosuna ne akitiyon faturayı sen mi ödüyon. gidip doğalgazı bile kapattigi oldi. kendi gibi ayda bir banyo yapalım oni istiyor. Şu an bile kontrol ediyor ışık acik mi diye yemin ederim içeriden sesleri geliyor geberrrcek isik kapanmuyor diye. cani gidiyor. git çalış onzaman ya da s. ol git diyor kocasi eve para getirmiyor tum maasi nerelere gittiği belli olmayan kredilere kesiliyor ona sesi çıkmıyor. biktim ya bende hata ki bu zamana kadar is bulup ayrı eve çıkmadım is bulmak da kolay degil ki buksam da çıkarıyor serefsizler. hergun psikolojik sağlığım bozuluyor biktim aglamakran ne yapacagimi şaşırdım nasil kurtulacam bu isin içinden ne yapmaliyim

Güncellemeler
2 ay
kan kanserine yakalan diyor boylesi insana ana diye sabretmek mi lazim alttan almak mi lazimm böyle ana olacağına öksüz yetim olaydım
Böyle ana olur mu ya olur mu ne hakkı var bana beddua etmeye kadayi sıyırmış iyice?
6 Görüş