Yurtta geceler geçmiyor, ailemden ayrıldığım için sürekli ağlıyorum. Nasıl düzelirim?

Gizli Üye

Ailem bırakıp gitti o gidişleri arkalarından bakmak o kadar zordu ki odamdakiler gelmemis daha. Çok yalnız hissediyorum aglıyorum. İlk defa bu kadar ailemden ayrı başka bir şehirde yapayalnız. Her gün ailemin yanında güvende uyurken bu gece uyuyamıcam. Bi tek bana mı boyle oldu diger arkdaslarım ne güzel sevin işte tek basınasın ozgursun kurtuldun filan diyo :(

Yurtta geceler geçmiyor, ailemden ayrıldığım için sürekli ağlıyorum. Nasıl düzelirim?