LGBT İle İlgili Atılıp Tutulanlar! Gerçekte Neye Bu Kadar Kinliler?

LGBT (Lezbiyen, Gay, Biseksüel, Transseksüel) ile ilgili atılıp tutulan şeylerden bahsedeceğim.

"LGBT bireyisiniz bunu anladık fakat neden yürüyüşler yaparak bunu gözümüze sokuyorsunuz? Biz neden Heteroseksüel yürüyüşü yapmıyoruz?"

Yürüyüşlerin amacı bir şeyleri özendirmek ya da şov yapmak değil, yürüyüşün amacı haklarımızı geri istemek biz de varız haklarımızı istiyoruz demek, insanların bizi utandırmaya çalışmasına rağmen biz utanmıyoruz ve onurluyuz demek.

Bir LGBT bireyi öldürüldüğünde katili serbest bırakılıyor, iş bulamıyor fuhuşa yöneliyor, ailesi bilinçsiz olduğu için şiddet uyguluyor evden atıyor bu insanlar nasıl düzgün bir hayat yaşayabilir? Mimarlık, Tıp, Hukuk okuyup iş bulamayıp fuhuş yapmak zorunda kalanlar var. En azından sokakta simit satmaya çalışsalar kim alır? Kimse tehlikeli bir iş yapmayı istemez herkes düzenli bir hayat ister siz neden fuhuş yapmıyorsunuz? Çünkü insanlar sizi dışlamıyor. Öldürülmüyorsunuz, intihar edecek kadar psikolojiniz bozulmuyor. Michelle Demishevich adındaki gazeteci bir Trans Kadın sırf kırmızı ruj sürdüğü için işten atılıyor. Hande Kader adındaki bir Trans Kadın yakılarak öldürülüyor fakat kimse umursamıyor.

Şimdi neden yürüyüşün yapıldığını anladınız mı? Evet, birkaç kişinin yürüyüşte soyunmasını ya da dini eleştiren pankartlar açılmasını bizde doğru bulmuyoruz, birkaç kişinin yaptığı şeyle koca bir topluluğu damgalamak doğru mu sizce?

O zaman Özgecanın katili Heteroseksüel diye tüm Heteroseksüeller tecavüzcü mü diyeceğiz? Hayır, o halde yürüyüşte yapılan saçmalığı neden tüm LGBT insanlarına indirgiyorsunuz?

"LGBT dinimizde günah ve yasaklanmış bu nedenle LGBT'ye saygı duymuyorum. Lut Kavminin helakına bakınız."

İnsanlar hep LGBT bireylerini inançsız sanar fakat inançlılar da vardır. İnançsızlar da tıpkı diğer insanlarda olduğu gibi, Lut Kavminde yapılan tek şey eşcinsellik miydi? Ensest ilişkiler, pedofili, nekrofili, zoofili vardı.

Orada bahsedilen sırf zevk için cinsel ilişkiye girmek, LGBT bireyleri bunu kendisi seçmiyor tıpkı sizin seçemediğiz gibi ayrıca İslam LGBT bireylerini lanetlenmiyor. LGBT bireyi olup cinsel ilişkiye girenleri lanetliyor peki siz her LGBT bireyinin cinsel ilişkiye girip girmediğini nereden biliyorsunuz? İslamda alkol içmek, evlilik öncesi cinsel ilişkiye girmek, kumar oynamak, denize açık bir şekilde girmek de günah peki bunları yapanları neden eleştirmiyorsunuz?

Erkeklerin ilk defa kaçı evlilikten sonra ilişkiye girer? Hanginiz asla alkol kullanmıyorsunuz? Neden tüm bunlara göz yumarken LGBT denince ateş püskürüyorsunuz? Her şeyden önce yaratıcı ile arama girmeye ne hakkınız var bu sizi ne ilgilendiriyor?

"Erkek ve Kadın birbiri için yaratılmıştır. Eşcinsellik normal değildir."

Doğal değil diyorsunuz üreyemezler diyorsunuz, peki siz dünyaya sadece üreme olarak mı bakıyorsunuz? Madem doğaya aykırı biz doğadaki gibi çıplak mı geziyoruz? Hayvanlar gibi her önümüze gelenle ilişkiye mi giriyoruz ya da güçlü olan kazanır deyip güçsüzün ekmeğini mi alıyoruz? Hayır çünkü biz diğer hayvanlardan farklıyız bizim değerlerimiz, farklı duygularımız var o halde neden işinize gelince doğal değil diyorsunuz? Biz çok mu doğalız insan ırkı olarak?

"Peki neden diğer insanlar gibi karşı cinsten hoşlanmak varken hemcinslerinizden hoşlanıyorsunuz? Bu mide bulandırıcı."

Çünkü bunu biz seçmiyoruz birçok LGBT bireyi ilk başta kendinin kabullenmez karşı cinsten hoşlanmaya çalışır elinden geleni yapar fakat mutlu olamayacağını anlayınca kendini kabullenir.

"Çocuğumun LGBT'ye özenip eşcinsel olmasını istemiyorum. O nedenle LGBT bireylerinden uzak durmak istiyorum."

Çocuğunuza istediğiniz kadar karşı cinsin kıyafetlerinden, oyuncaklarından da alsanız zorla hemcinsinlerinden hoşlanmasını da isteseniz eğer çocuğunuz Heteroseksüel ise Eşcinsel ya da Transseksüel olamaz. Sizler de çocuklarınıza örnek oluyorsunuz ona bakılırsa örnek olarak bir erkek çocuğu babası varken annesine de özenebilir o zaman siz çocuğunuzu erkeklerden ya da kadınlardan uzak mı tutuyorsunuz ? Hayır. O halde çocuğunuz neden Eşcinsellere ya da Transseksüellere özensin?

Okuduğunuz için teşekkürler daha anlatacak çok şey var fakat ben daha fazla uzatmak istemedim, bence insanları Dini, Irkı, Etnik Kökeni, Cinsiyeti ve Cinsel Yönelimine göre ayırmak yerine kişiliğine göre ayırmalısınız çünkü sizin çocuğunuzda bir gün ayrımcılığa uğrayabilir.


12|6
1432

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

 • Seni tamamen destekliyorum. Ben heteroyum ama destekçiyim de. İnsanlar neden birbirini yargılar anlamıyorum...

  4|3
  0|2
  • Önemli olan hümanizm dir gerisi bir insanin özel hayatidir yeterki başka canlilara zarar vermesin birini severken insanligini sevmek lazim teşekkür ederim bu arada :-)

Senin görüşün nedir?

Erkekler Ne Diyor 31

 • Şİmdi geçen sene yapılan yürüyüş ramazan ayındaydı ve o kadar çok çıplak birbirini yalayan sevişen insan vardı ki bak bunu normal zaman da yaparsın bir derece ama ramazan gibi kutsal mübarek bir ayda gündüz vakti insanların su içen insana bile ters baktığı bir zamanda yapılması kendinizi daha kötü göstermenize sebep oldu sizden insanlar daha çok nefret etti bunun farkındasın dimi? her yer de o birbirini yalayan çırılçıplak insanların videoları çıktı çoğu insanda oruçluyken bu tarz şeyleri görmek aşırı şekilde sinirlendirdi bu ülkede mini etek şort giyen kızlar kabul edilmezken yani düşün ne kadar büyük bir tepki uyandırıldı

  4|0
  0|0
 • nefret etmiyorum ama ;
  bebeklerin öldürüldüğü bir dünyada lgbt bir birey öldürülünce, sanki her şey mükemmelmiş de insanlık sadece lgbt ye karşı bir tavır almış gibi gösterilmesine..
  iş olarak aklına ilk olarak fuhuş gelen, fuhuş yapıp lüks yaşamına kaynak sağlayan, etrafındakileri de bu yola sokan travesti bireylerin sanki ekmek için fuhuş yapıyormuş havası yaratmasından, dünyada saygın ve nadir örnekleri göstererek, sanki o insan hiç zorluk yaşamadan iyi bir iş bulmuş gibi ''bak bu ne güzel çalışıyor ama toplum bizi dışladığı için fuhuş yapıyoruz'' saçmalığından..
  henüz avrupadaki gibi kişiliğini ön plana çıkarmak yerine kırıtarak ve botoks şişkini bir şekilde dolaşmayı normal gösterme çabalarından (saygı cinsiyete değil kişiliğe gösterilir)..
  oğlunuzu sakınamazsınız gibi saçmalıklardan, herkesin kendilerine benzemesini istemelerinden (ben çocuğumu cinsiyetine uygun giydiririm kararını o ilerde verir, evladım her şekilde evladımdır. bu ilerde gay olur diye bebek mi alayım etek mi giydireyim?)
  ve en ilginci insanlar bizi anlamıyor nefret ediyor derken bir genelleme yapıp, bir katili, bir homofobiği tüm insanlığa mal edip, yürüyüşü ramazan ayında çıplak bir şekilde, inanç ve diğer insanlarla alay eder sözlerle tertipleyip karşı taraftan saygı beklenmesinden..
  nefret ediyorum.
  kesinlikle eşcinsel ya da lgbt ye karşı bir nefretim yok, belki bende gayim kimseye söyleyemedim :) ben kişilik olarak anlattıklarımı yapanlardan nefret ediyorum.
  lgbt bireyi olmak mantıksız ve her şeyde haklı olmak demek değildir.
  elbette ki saygıyı hak ediyor ve diğerlerinden aşağı ya da yukarıda değil eşitsiniz ama artık bir kendine bakmalı lgbt ler.
  17-20 li yaşlarda dünyayla hayatla ilgili sorunu olan herkesin, kalanlara nefret kusacağı bir topluluk olmamalı.
  yazdıklarım şahsi fikirlerimdir, altına yapılan yorumlar bu konudaki fikrimi değiştirmeyecektir. bu yüzden aksi yorum yerine eksi verin.
  not: istisnalar üstüne alınmasın.

  1|1
  2|0
  • Daha kendi eşine ve çocuğuna sadık olmayan insanlar el üstünde tutulurken lgbti bireylerine bu kadar kötü gözle bakılması çok saçma. En azından haysiyetsiz değiller.

  • Hepsini Göster
  • @tercihdegilyonelim he senin mevzu başka :) ahlak polisi değilim sende olma, seni kişisel olarak rahatsız edecek bir şey yapmadığım sürece.
   oğluma da aslanlar gibi babalık yapıyorum merak etme. kendimi haklı çıkaracak sebepler bulabilirim ama ihtiyaç duymuyorum, kendi hayatımı kendim yargılıyorum.

 • Lgbt nedir ya nedir bu saçmalık... bunların hepsinin mesleği n iş yaptıkları apaçık ortada... böyle saçma bir topluluk olabilir mi... buraya katılanlardan zerre beyin yok... yazıklar olsun... Lgbt türkiyeye girmemeli giremez... burası sapkınlıkarın ülkesi olamaz..

  3|1
  2|4
 • topluma kabul edilmek istiyorlar. Sürekli itilip kakıldıkları için.. ne bileyim ben böyle düşünüyorum.

  3|0
  0|0
 • Dinde günahmış da yasak olmalıymış da mış da muş da. Bana ne olum sizin dininizden?

  2|1
  2|1
 • Dogustan geldigini savunanlara saygi duymuyorum , protesto yapmak icin sadece lgbt bireylerinin seksi kiyafetler tercih eder algisina saygi duymuyorum , ekstra hak talebine saygi duymuyorum ( zira zumre belirlemeksizin faili mechuller ve ceza karsiligi olmayan suclar var ) , el ele tutusup ozgurce toplum icinde yasamalarina izin istemelerine ve ayrica bunu yaparken 5 yasindaki kucuk bir cocuga kotu ornek teskil etmeyiz soylemine saygi duymuyorum ( zira dogustan gelmedigi icin 5 yasindaki cocugun cinsel secimini etkileyemezsin ) , en ufak firsatta sadece kebdileri insanmis gibi ayaklanmalarina saygi duymuyorum ( zira hic bir cocuk tacizi veya tecavuzune karsi ayaklandiklarini gormedim ) , fuhusa itildikleri gorusune saygi duymuyorum ( zira bundan 3 sene once hava alaninda bursa'dan tayland'a trans operasyonu icin giden 3 kisilik trans grupla olan sohbetimde su diyalog gecmisti ; '' valla ben ogretmenim , macaristan'da egitim gordum ama turkiye'de bu sekilde ogretmen olamayacagim icin fuhusu tercih ettim. Zaten getirisini gordukten sonra isteseler bile ogretmen olmam artik. 3 senede 2 ev aldim hayatim ). Bu arada bu konusmayi yapan kisi , turkiye'nin ilk lgbt orgutu olan "lambdaistanbul"un bir uyesi. Ayni zamanda avrupa'da egitim gordugu donemde uluslararasi bir olusumunda uyesi olan bir kisiydi. Bence mi , sence mi?

  0|1
  3|4
  • Hepsi aynı mı peki sence?

  • Elbette hepsi aynı olamaz , fakat yarın bir gün baştan hangi ses çıkarsa burada onun dediğini savunacak kişiler sizlersiniz. Taksim meydanındaki sayısız lgbt protestolarını unutmadık. Hangi kesimden birey zevk aldı ve haklı buldu sence o gösterileri?

 • Pragmatist bir dünyada yaşıyoruz. hoşuma gitmiyor. saygı duymuyorum. yoo bağnazda değilim saygı duymamamın sebebi hoşuma gitmemesi.

  pragmatist olayına gelirsek kafalarına göre takılabilirler. umrumda olmaz ama benden uzak olsunlar.

  düşünürseniz eğer HIV petient zero olarak bilim dünyasında tanınan kişi "Gaëtan Dugas" dır. bu ilk vaka erkek erkeğe ilişki dolayısıyle mutasyona oğrayan bir virüs ortaya çıkartmış.

  şimdi soruyorum size sağlıklı birşey olsaydı eğer vucut bunu kabul etmesi gerekmezmiydi. olmadığından dolayı virüsler mutasyona uğruyor.

  diyorsunuz ki bu bir doğuştan gelen istek hastalık değil. düşünce insanı öldürmez fakat HIV öldürüyor. düşünce ile gelen doğal olmayan isteklerin nasıl clasification yapıldığını anlatmıyayım burda.

  bu konunun tıbbi boyutu hakkında uzun uzun konuşurdum. Ahlaki boyutu dediğim gibi beni ilgilendirmiyor. fakat cinsel yolla bulaşan hastalıkların kaynak noktası olduğunu kimse inkar etmiyor.

  cinsel olarak aktif olan biri olarak işte bu kısmı beni ilgilendiriyor.

  0|1
  1|2
  • Kondom diye birşey icat edildi günaydın.

  • Hepsini Göster
  • Hadi sizin dediğiniz üzerinden tartışma yapalım diyelim. Kullanmayanlara söyle bunu demek nedir.

   Şunun gibi ülkede kuduz salgını olsa. Bunu hastalığı kapanlara söyle kapmasınlar demek. Bu nedir. Ne tarz bir ilgisizlik cahilliktir. Toplum sağlığı herkesi ilgilendirir

  • Evet ben cahilim, iyi günler.

 • Islamin LGBT ye bakisiyla ilgili soyledigine birde kurandan bakalim :
  6:86 - İsmail, Elyesa, Yunus ve Lut'u da (hidayete erdirdik). Hepsini âlemlere üstün kıldık.

  7:80 - Lût'u da (peygamber olarak) gönderdik. Kavmine dedi ki: "Sizden önce âlemlerden hiç birinin yapmadığı fuhuşu mu yapıyor sunuz?

  7:81 - Çünkü siz kadınları bırakıp da şehvetle erkeklere gidiyorsunuz. Belki de siz haddi aşan bir kavimsiniz.

  7:82 - Kavminin cevabı: "Onları (Lût'u ve taraftarlarını) kentinizden çıkarın, çünkü onlar, fazla temizlenen insanlarmış! "demelerinden başka bir şey olmadı.

  7:83 - Biz de onu ve ailesini kurtardık, yalnız karısı (nı kurtarmadık) çünkü o, geride kalanlardan oldu.

  1|0
  1|1
 • Bu bir seçim değil denildikçe gülesim geliyor 😂
  Milletin farklılaşma çabasında olup zıvanadan çıkma hastalığından başka birşey değilz

  0|1
  2|0
 • Tamam her bireye saygımız sonsuz ama İstiklal Caddesinin orta yerinde çırılçıplak dans etmek ahlaksızlığın daniskasıdır. "Receple Şabanın aşkına Ramazan engel olamaz" pankartı ile Ramazan ayı ve İslami değerler ayaklar altına alınmıştır. Böyle insanlar benden destek beklemesin.

  1|0
  1|0
 • herkes ne yaşamak istiyorsa onu yaşasın

  1|0
  0|0
 • Fazla okumadım detayı. sapıklar alayı ülkemde istemiyorum

  1|1
  1|2
 • Biseksuel'ım ve bundan gurur duyuyorum benim hayatım benim seçimim kimseyi ilgilendirmez #LGBT

  1|2
  1|1
  • Guru duyuyor şunda bir gay olarak bseksuellerin çoğu seks ile ilgileniyor yatıp kalkıyor lar anca başka bir şey yok kardeşim

  • Hepsini Göster
  • @Predakinq evlenmeyi düşünmüyorum

  • Hm güzel erkekle peki?

 • Şiddete karşıyım
  Medeni şekilde iğne ile uyutulmaları gerek..

  2|2
  3|4
  • O iğneyi musait yerine sok

  • Hepsini Göster
  • Bence seni medeni bir şekilde formatlamak gerek zihnin çok eskide kalmis

  • @Numquam itbelik yenilikse almıyım mağara adamlığı çok iyi

 • İnsanların önyargılarından kurtulup empati kurmaları lazım. #DirenLGBT

  1|1
  1|2
 • Bazı noktalara katılıyorum ama tamamına değil elbette.

  1|0
  0|1
 • Öncelikle bilmelisinki giyinmek insanların eskiden doğa şartlarına yılan sokmasına rüzgara vs karşı korunması için icat edilmiştir. Cinsellik amaçlı değil. Ayrıyeten doğadaki hayvanların hepsi önüne gelenle çiftleşmezler hem diyorsun ki bir kişinin yaptığını herkes mal etmemek lazım hemde bütün hayvanları kasdederek bu söylediklerini amorti ediyorsun. Lgbt kısmına gelince, beni hiç rahatsız etmiyorlar açıkçası. Herkes istediği gibi yaşar.

  0|1
  1|0
 • Allaha uzak olan banada uzak olsun ne halleri varsa görsünler

  1|2
  1|0
  • Allaha belki senden daha yakiniz belki daha hümanist bilemezsin

  • @Numquam Sen Allahın yapma dediği şeyi yapıyosun. Baksana o ayetten bile haberin yok, olsa o yolun yolcusu olmazdın

 • Lgbt olmakta veya desteklemekte bir sakınca veya problem yoktur. sadece bazı üyeleri aşırıya kaçınca işin rengi değişiyor. bütün lgbt bireyleri bilinçli eylem veya gösteri yapsa zaten kimse birşey demeyecek. ama ona buna sataşma, kavga çıkartma veya küfür/hakaret gibi şeylere girince olayın rengi değişiyor. tabi ki iş sadece onunla kalmıyor, halkımızda çatacak yer arıyor, tahriklere kapılıp tahrike edenleri kışkırtıyor, haliyle ortaya istenmeyen şeyler çıkıyor.

  0|0
  0|0
 • LGBT'nin yukarıdan aşağıdan baksanızda kabul edilebilir bir yeri yok tamamen İrade sahibi insanoğlunun midesizliğinden kaynaklanıyor. Hepsinin tedavi edilmesi gerek 😎

  Dipnot : Aksini düşünen az ötede dursun..

  2|1
  3|4
 • Erkekler Devam
  11

Kızlar Ne Diyor 13

 • Lgbt birey gorunce cocugunun ozenecegini sanan dangalaklar var, sen asil lgbt bireyi olmanin siradisi oldugunu lanse edersen o cocuk ona ozenebilir ki hicbir hetero bireyin sonradan ozentilikle consel yonelim degistirecegini sanmam. Ezilen taraf tabi ki var oldugunu gosterip haklarini savunmak adina sokaga cikacak normal bu.

  1|1
  0|0
 • Herkesin tercihi kendine AMA ben sokak ortasinda lezbiyen veya gay bir ciftin öpüsmesinin normal olarak görülmesini istemiyorum. cocuklarimin bu tür öpüsen cifte sahit olmalarini istemiyorum. her ne yasiyorsalar dört duvar arasinda yasasinlar. yoksa kim kime ne ilgi duyuyor bize ne

  1|3
  1|2
 • lgbt yi destekliyorum. tabi ki özgür yaşama hakları var ama benim anlamadığım nokta şu : kapalı kadınların orda ne işi var? ( gelsin eksiler )

  1|1
  1|0
  • Neden olmasın? O LGBT yürüyüşü değildi bir Trans Kadının yakılarak öldürülmesini protesto etmek için olan eyleme gittiler zaten.

  • Cinsel yönelimin dini olmaz ben yari hafizim ama trans im olamaz mi yani biz de inanamaz iman edemezmiyiz

 • Peki merak ediyorum , yürüyüş yapıp haklarınızı savunun tamam da, neden yürüyüşte üç kadının çoluğun çocuğun önünde (ki bu bir travma yaratabilir) çırılçıplak soyunup birbirine oral seks yaptığını görmek zorundayız?

  1|1
  0|0
  • Okusaydın anlardın tüm benceyi.

  • Ben imalat hatasıyım demiyor da, eşcinselliği savunuyor :D

   Ulan eşcinsellik senin anlattğın kadar matah ve normal bişeyse.

   Ananla baban senin gibi eşcinsel olsaydı sen şu an yoktun. Buraya gelip de eşcnselleri, i*neleri ve g*t verenleri savunmuyordun.

   Dediği gibi hepiniz imalat hatalısınız. Hatalı ürünsünüz. Defolu..

 • Ya bir yuru git ya sapikliklik sapkinlil bu baska bisey değil

  1|2
  1|1
 • "Erkek ve Kadın birbiri için yaratılmıştır. Eşcinsellik normal değildir."

  1|3
  1|2
 • Ağzına sağlık, çok güzel bir yazı olmuş 😊👏

  1|1
  0|0
 • Faydalı

  1|0
  0|0
 • Emeğine sağlık!!! Bu yazı LGBT yi anlamadan aşağılamaya çalışanlara gelsin!!!

  0|2
  0|1
 • Lut kavmi LGBT yüzünden helak olmuş günah diyonuz saygı duymuyomuz ama biz sizin evlilik dışı biriyle birlikte olmanıza bişey demiyoruz bu da günah ona bakarsan

  2|1
  0|1
 • güzel bir yazı olmuş, eline saglık

  0|1
  0|0
 • Ölüm haricinde; bir bireyin, bir duruşu, bir oluşumu eleştirmesi ve hoşlanmaması gayet de hakkıdır. Geylere, lezbiyenlere saygı duymak zorunda değiller. İnsan oluşlarına saygı duymak zorundalar o ayrı...

  Nasıl ki bir ateist, İslam'a saygı duymuyorsa... Bakın insanlara saygı duymak zorundalar onu kastetmiyorum. İslam dinine saygıları, inançları yoksa (çoğunun yok); aynı şekilde bir bireyin bu oluşuma saygı duymaması da normal.

  Saygı insana duyulur, sıfatlara değil!

  0|0
  0|0
  • Ölüm haricinde kısmını açayım; yani birini gidip sırf gey-lez vs adı altında öldürmek, linç etmek, dövmek gibi eylemler dışında demek istedim. Orayı atlamışım. Onlar insanlık dışı.

 • Sahih hadislere göre eşcinselliğin cezası idamdır

  https://www.hadisler.com/?pid=p&id=2897

  Hz. Ömer döneminde 2 eşcinsel idam edilmiştir. İslam'ın eşcinselliğe bakışı nettir. Eğer bir eşcinsel günahta olduğunun farkındaysa yani günah olduğunu biliyorsa bu normal olandır. Tövbe kapısı her zaman açıktır. Eğer bir eşcinsel bunun normal bir şey olduğunu düşünüyorsa hataya düşer

  Allah ıslah etsin

  1|3
  4|2
  • Bu Hadis işte ayet değil, ok?

  • Hepsini Göster
  • Çoğu hadisler sahih değil lütfen git ve İslam tarihi öğren insanlar yanlisa itme her agzi olan konusuyor ama ne dediğini bilmiyor

  • @Numquam bana öğretmene gerek yok sahih hadislerden bahsediyorum buhari ve müslimin hadislerinden istersen biraz araştır hadisleri nasıl topladıklarını falan araştır sahihliğini.

Yükleniyor...