Öncelikle bunlara karşı olan insanların yazıyı önyargısız ve tarafsız bir şekilde empati kurarak okumalarını istiyorum. Lütfen bunu gerçekten hissedin ''Ben olsam ne yapardım?''
Videoyu sonuna kadar izleyin!
Dünyanın tam tersi olduğunu düşünün. Herkes homoseksüel. Ve siz değilsiniz. Sizin onlara verdiğiniz tepkiyi onlarda size veriyor. Lütfen elinizi vicdanınıza koyun ve onların yerinde olduğunuzu düşünün. Tepki göreceksiniz, nefret edileceksiniz ve dışlanacaksınız. Hayatınız boyunca evlenemeyeceksiniz. Aşık olacaksınız ama karşılıksız olacak. Günah işlediğinizi söyleyecekler ama kendinize engel olamayacaksınız. Saklarsanız ömür boyu bir sıra sahip olduğunuzu düşünün. Her an öğrenmelerinden korktuğunuzu düşünün. Ömrünüz boyunca sevdiğiniz insanla olamayacaksınız.

Ya da şu an karşı cinsin bedeninde olduğunuzu düşünün.

Fikirleriniz hisleriniz farklı ama kız/erkek bedenindesiniz. Aynaya bakınca ''Bu ben değilim'' diyorsunuz. Bu şekilde yaşayabilecek misiniz.LGBT' lileri Anlamak! O insanlara karşı olanlar nedense onları anlamak istemiyor, sebepsizce onlardan nefret ediyorlar. ya da belkide sende ediyorsundur? Peki neden söyler misin? Bunu onlar mı seçti? Çok mu istiyorlardı öyle olmayı? ''Aaa canım sıkıldı dur da gay olayım, sonrada dışlanayım'' mı dediler?

Bu bir seçim değil!

Bunu kendileri seçmiyor. Kendi ellerinde olan bir şey değil. Onları bu yüzden suçlayamazsınız! Sizin ''normal'' olmayı seçmediğiniz gibi onlarda seçmedi. Emin olun onlarda sizin gibi olmak isterdi...

İşin bir de günah kısmını düşünelim.

Hayatınız boyunca o şekilde günaha girmeyecek şekilde yaşayabilecek misiniz? Bunu gerçekten düşünün. Lütfen her pisliği yapıp sonra LGBT' lilere günah işledikleri için hakaret edenler düşünmesin. Gerçi düşünebileceklerini sanmıyorum ama... Her neyse ''Yok ben günah işlemem'' diyorsanız. Tamam. İşleme. Bu kadar basit ama başkalarının hayatına müdahale edemezsin! Hani dinde zorlama yoktu?
Bu arada onlara ''hasta'' , ''tuhaf'' diyenlere sesleniyorum. Bence asıl hasta olan sizsiniz. Bu kadar nefret normal değil Lütfen bir psikolog' a görünün :)

Umarım beğenmişsinizdir. Sadece bir kaç kez bence yazdım. Bu yüzden fikirleriniz benim için önemli. Ben bayaa uzun yazmıştım ama sıkılacağınızı düşünerek sildim bir kısmını. Eğer isterseniz onları da bir sonraki bencem' de yazabilirim?
Ha bu arada gelen görüşleri tahmin edebildiğim için söylüyorum: LGBT'li değilim. Bir kediyi savunmak sizi kedi yapmaz ya da bir engelliyi savunmak sizi engelli yapmaz :)


0|1
33

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

 • Emeğine sağlık saygim var

  1|0
  0|0

Senin görüşün nedir?

Erkekler Ne Diyor 2

 • Sapıklara karşı saygım yok. İkide bir sapıklığı övüp durmayın şurda.

  2|1
  0|0
 • bende biseksüelim evliyim eşim beni anlıyor anlayan biri olursa sorun olmaz hiçbiryerde

  1|0
  0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...