Ben Burdayken Yararlanmaya Bak. Gittiğimde Beni Çok Arayacaksın!

Öncelikle Kafanızda Şu Olayı Çözüme Kavuşturalım.

-Benim prime ve görüşe ihtiyacım yok. Sanal ortamda beni popûler yapmanız yere attığım izmaritten farksız olacaktır. Gönül eğlendirmiyor, eğitiyorum.

Sadece Sen ve Ben Olacağız...

Klişe hayat düzenine bak. Senden daha üstün gördüğün insanların fotoğrafını çek veya not al. Çünkü seninle işim bittiğinde onlardan çok daha fazlası olacaksın.

Nasıl olacağın seni değil beni ilgilendirir. Sen sözcüklere adarken kendini, ben beyninin derinliklerine ineceğim ve yıpranmış hatta kandırılmış olanı düzenleyeceğim.

Hazırsan ufaktan başlayalım.

Ben burdayken yararlanmaya bak. Gittiğimde beni çok arayacaksın!

Bu fotoğrafa dikkatli bak. Hayalini kurduğun hayat sence bu mu? Dünyaya büyük abdestinden başka hiçbir şey bırakmadan toprağa karışıp yok olmak. İnan bunun dışında hiç birşey yaşamıyorsun. Bir sayfa editörü de olsan kullandığın internetten ibaretsin. Kazandığın para değil kendine ne kattığın önemlidir.

ÖNCELİKLE GÖZLERİNİ AÇ!

Fotoğraftaki konuyu farketmişsindir. Çağın ilgi odağı olmuş BDS'M elbette. Bilmiyorsan eğer o Google amcanı "chat siteleri" yerine bir kez de araştırma için kullan. İyi bak o fotoğrafa orda bir 'cins' ellik yatmıyor çok daha fazlası var görmen gereken. Bir insan diğer insanın yerine düşünüyor ve onu kullanıyor. Tanrısallaştırma, ve ondan gelecek herşeyi bir nimet olarak görmek.

Sana da hoş geldi mi hiç, bir başkasının çöpü olmak? Düşüncelere daldın değil mi? Peki neden böyle, yani bu kadar muazzam bir yaratık neden bir başkasının kölesi olsun ki?

Kölesi olduğun tek şey insanlar değil. Sabah kalktığını hayal et şu an , kapat gözlerini, hafif bir mutlulukla uyanıyorsun. Sonra ne yapıyorsun? Evet, telefonunu açıp bildirimlerine baktın. Peki bunu neden yapıyorsun?

Tabiki kendini kurulu topluluklardan birine itme endişesi içerisindesin. Çağa ayak uydurmayı beynine ADSL kablo bağlattıran insanlarla aynı hedefe koşmaya yoruyorsun.

Bence Kendi Doğru Yolunu Çizmenin Vakti Geldi. Bugün kendine bir iyilik yap ve elindekini veya masandakini kapat. Sonra eline bir kağıt ve bir kalem al. Hayatını çiz. Bunu gerçekten yap ve kimsenin düşüncelerini değistirmesine izin verme. Notlarınızı veya çizimlerinizi bana iletebilirsiniz.

Kendinin Uzmanı Sensin.

Yarın Akşam Tekrardan Buluşmak Dileğiyle..


0|1
20

Senin görüşün nedir?

Kızlar Ne Diyor 2

 • BDSM yaşam tarzına dönüştürülmedikçe sorun yok bence, teknolojiyi de nasıl ve niçin kullandığın önemli. Düşüncelerin de mantığımıza uyduğu sürece sürekli değişime uğramasının normal olduğunu düşünüyorum. "Hayatını çizmek" denediğim ama biraz zorlandığım bir şey, bunu tavsiye etmeniz çok hoşuma gitti.

  Ellerinize sağlık.

  0|1
  0|0
 • Tabi bıraktık.

  0|1
  0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Kendi cinsiyetinde ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...