İçki ve Ortam

Bu benceyi yazıyorum çünkü son zamanlarda duyduğum olayların ana karakteri genellikle içki. Bir kere bu benceyi sadece kızlara yazdığımı söylemek istiyorum. Özellikle içkili ortama gidecek bayan arkadaşlar bunu okumalısınız çünkü girdiğiniz ortamdan çıktığınızda bambaşka biri olabilirsiniz.

İçki İçki İçki Ortam içki içki içki Ortam

İlk olarak bu benceyi yazma sebebim yukarıda da dediğim gibi , son bir kaç aydır duyduğum şeyler. Duyduğum dediğime de bakmayın çünkü bunlar hayatın gerçekleri ancak ben daha yeni bunları duyuyorum ve itiraf etmem gerekirse bu duyduğum şeyler yüzünden 2 cinsede olan güvenim yok artık.

Olayları şöyle anlatsam daha iyi olacak sanırım. İlk olarak ben genede fazla sosyal olan biri değildim ama bu yıl kazandığım universite sayesinde normalde konusmayacağım ya da aynı ortamda bulunmayacağım insanlarla yaşamak zorunda kaldım. Yurttan bahsediyorum evet. Aramızda demek istediğimi onaylayabilecek ya da bu dediklerimi bilen arkadaşlar mutlaka vardır Yurtlarda dönen muhabbetlerden de çoğunuzun haberi vardır. İşte ben de bu benceyi bu muhabbetlerin altında geçenler için yazıyorum.

Evet kızlar burdan sonrasını daha açık yazıyorum. İlk olarak oda arkadaşımın anlattığı şununla yattım bununla kalktım muhabbetlerini dinlemek zorunda kaldım. İşin açıkçası bundan pekte pişman değilim çünkü yukarıda da dediğim gibi normalde çok sosyal olan biri değilim. Ortamlardan , insanlardan pekte haberim yoktu ancak bu duyduklarım ve duyduklarımı duyduktan sonra çevremi daha iyi gözlemem biraz olsun bazı şeylerin farkına varmamı sağladı ki bu bazı şeyleri de burada yazıyorum.

Her neyse ne diyordum ? İlk olarak bu yazıcaklarımı oda arkadaslarımın muhabbetlerinden duydum diyebilirim. Klasik geyiklerdi bunlar ancak daha sonraları farklı odalardan insanlarında muhabbete katılmasıyla nasıl erkeklerin sizi kandırdığını daha iyi öğrenmiş bulundum . Bu geçen muhabbetlerde dönen en önemli şey içkiydi. Evet içki.

Herkes şununla yattım bununla birlikte oldum derken aslında bir çoğu kızlarla içki sayesinde birlikte olduklarını anlatıyordu ama farkında bile değillerdi. Mesela bir arkadaşım barda içki ısmarladığı kızın nasıl kendisini apartına davet ettiğini anlatırken ağzından salyalar saçıyordu. (Evet hiç bir yaptığınız gizli kalmıyor.) Başka bir arkadaşımda nasıl sınıfından kızı içkiyle götürdüğünü anlatırken en ufak bir utanma belirtisi göstermiyordu. Ya da aynı sınıftan arkadaşımın sınıftan kızla konusmalarını ortamımızda okuturken herkesin dalga geçtiğinden kızın haberi bile yoktu. Gerçi bu son dediğimin içkiyle alakası yok ancak demek istediği şu ,

Kızlar , bir çoğunuz birilerine güveniyorsunuz. Bu kişiler genelde güvenmemeniz gereken kişiler oluyor ancak bunun farkıan bile varamıyorsunuz.

O güvenmemeniz kişilerle de bir şeyler yapınca o zaman gerçek yüzlerini görüp bizlere ağlıyorsunuz. Ancak herkes biliyor ki bazılarınız bunları istemeden yapıyor İşte benim sözüm de istemeden yapan arkadaşlara. Bir erkek sizi içki içmeye davet ediyorsa iki kere düşünün çünkü sonunda pek hoşnut olmayacağınız şeyler yaşıyorsunuz ve o güvendiğiniz erkekler varya sizi ortam muhabbeti yapıyor. Hemde bunları utanmadan sıkılmadan yapıyorlar. O yüzden size bencem şunu söyler ki ; bir erkek sizi içki için diye zorluyorsa o ortamı terkedin. Yoksa sabah uyandığınızda küçük sürprizler bulabilirsiniz.


0|0
12

Senin görüşün nedir?

Kızlar Ne Diyor 1

 • Çok güzel olmuş sitede ele alınması gereken bir konuyu özenle derlemişsin ben çok beğendim. Ellerine sağlık.

  0|0
  0|0
  • Aslında pek özenle derlemiş sayılmam çünkü öyle yapmış olsaydım bu kadar devrik cümleler olmazdı bu yazımda :)

Erkekler Ne Diyor 2

 • Yazi harika. Realist olmus. Bu aralar toplumun karanlik yuzunu meydana cikarma cabasi icindeydim bu tam ona ornek olmus, ben de benzer bir yazi yazicam.

  0|1
  0|0
  • Yazarsan banada linkini paylaş dostum , okumak isterim.

 • eline sağlık

  0|0
  0|0
Yükleniyor...