GAM'lı günlere inşallah

Merhaba,

Diyeceksiniz ki insan böyle bedduayı neden herkese eder. Bu bir beddua değil benim kişisel projem. Açılıma gelince,

Gerçek Aşkla Mutluluk

GAM'lı günlere inşallah..

Fark ettim ki sanılanın aksine insanı maddi şeyler sadece geçici olarak tatmin ediyor. Çok lüks bir araba isteyip sahip olduğunuzda bile bunun hevesi bitiyor örneğin..

Ama sevgi ve aşk ihtiyacı hiç bitmiyor. Bunun illa ki bir kadına ya da erkeğe olması da gerekmiyor. Kimisi Allah, kimisi doğa veya kimisi hayvan aşkıyla yaşıyor ve bu azalmıyor. Kalbin görevini bu denli mükemmel yerine getirmesi ne kadar ilginç ve güzel öyle değil mi?

Sevgi yoksunlarını saymazsak genelimiz için durum böyle. Tabi ki bunun acı veren yanlarını yaşıyoruz. Belki aldatılıyoruz, karşılıksız sevmek zorunda kalıyoruz. Ya da huzuru hemen bulamıyoruz. Ama ben kalben inanıyorum ki herkes bir gün mutlu olacaktır. Yaşanılan her acı belki de gelecek olan büyük bir mutluluğun habercisidir. Belki de bizler rampadan zorla çıkan bir araba gibi düze doğru yaklaşıyoruz.

Umudunu yitirmemeli insan. Çünkü hayata bizleri bağlayan tek şey bir şeylerin düzeleceğini umarak yaşamak. Bu avunmak değil. Çünkü kimisi öyle düşünüyor. İnançlı olmalıyız. Bizim için kutsal sayılan her şeye inanmak ve güvenmek bizi mutlaka istediğimiz noktaya kavuşturacaktır.

Okuduğunuz için çok teşekkürler. Hayatınızın GAM'lı olması dileğiyle. :)

#SinirliBiber


1|0
2223
SinirliBiber KizlarSoruyor'da Editör
Editör kimdir?

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

  • Güzeldi teşekkürler..

    0|1
    0|0

Senin görüşün nedir?

Kızlar Ne Diyor 21

Erkekler Ne Diyor 22

Yükleniyor...