8 ay spor yapıp kayda değer bir gelişim elde edememek ne kadar normal?

Kollarım 3 santim büyüdü. Hani 3 ayda 7 cm attıranları düşünürsek bu çok düşük bir rakam. Son üç aydır da aynı duruyor. Karın kası da öyle yedi sekiz ayda olacak şey değil fakat hiç değilse karnımın sıkılaşmasını, sertleşmesini beklerdim. O da olmadı. Yediğime dikkat ediyorum. Sağlam da çalışıyorum. Böyle emeklerimin ve zamanımın boşa gittiğini görmeye devam edersem bırakırım sanırım.

0|0
410

En İyi Kız Görüşü

• her insanın vücut yapısı farklıdır. senin kaslarının sıkılaşma oranı düşüktür. bazıları iki ay çalışır şişer. senin uzun süre çalışman gerkiyor demek ki. hemen bırakma. bu kardeşten kardeşe bile değişebilir. ablamla bahçede çalışırız aynı işi yaparız. o hemen hamlar. ben de bir şey olmaz. ben kas yaparım o hala aynı kalır. bunun gibi yani. yapı farkı var.

0|0
    0|0
    • 8 ay bence hemen bırakmak olmuyor.

• böyle devam ederse bırakırım demişsin ya ondan dedim. ayrıca sporu sadece kas yapmak için değil hayatında hobi olarak yer edindirirsen, sağlıklı olmak için bunu kafaya takmazsın çünkü daimi olduğu için eninde sonunda istediğine ulaşırsın

En İyi Erkek Görüşü

• herkes kas kutlesı inşaa etmek ister. hacim yapmak zorlu bır surec dmektır.. supplementler sana sadece destek verecektır bu yolda sen öncelıkle temel beslenmen ve ıdmanlarını sağlam yapmalısın.. temel olarak 8-10tekrar aralıgında maxımum agırlıklarla çalşmalısın nekadar agır ıdman yaparsan okadar gelişim için yıkım oluşturmuş olursun.. kg basına enaz 2grm proteın ve kompleks karbonhıdrat alacasksın ve saglıklı yaglar.. enaz 7-8saat kalıtelı uyuku uyuyacaksın.. en doğru yolda hacim bu sekılde yapabılırsın.. agırlık ıdmanlarını uzun suredır yapıyorsan kas kutlen okadar yava gelışıcektır demektır. zira max hacim 1. yılda olur daha sonra bu oran düşer

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 3

• yeterince beslenmiyorsun

0|0
    0|1
  • Karına önem vermiyosundur

0|0
    0|0
    • Benim kadar karın çalışan yok, artı olarak vücut sadece karın değildir.

• Öyle sanıyorda olabilirsin

• Saçma

• youtube da ağırsağlam kanalını takip etmelisin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Genel kalori alımını arttır. Karbonhidrat daha fazla tüket.
    kg başına 1 gr yağ 7-8 gr karbonhidrat 1,5-2 gr protein al.
    Antrenman şiddetini arttır.
    Nasıl takip edebilirim dersen kendine bir mutfak tartısı al.
    Telefonuna fatsecret adlı programı yükle. Çözersin

0|0
    0|0
  • Kollarının 8 ay önceki rakamını söylersen daha mantıklı yorum yaparım , ( kaslar bir süre sonra gelişebileceği en iyi konuma geldiğinde yavaşlar ve hatta kas gelişimi durur )

0|0
    0|0
  • diyet ve antreman kotu.

0|0
    0|0
  • 3 ayda 7cm senede 28cm büyüyecek demekki. normal erkeğin kolu 33 civarıdır dorian yates in kolları 50cm dir. siz ne kadar kolay sanıyorsunuz bu işi 3ayda 7cm kolmu büyür. bırakın bu işleri

0|0
    0|0
  • Bırakma kardeşim her vücut aynı değildir. Sen azimle devam etmrn gerek.

0|0
    0|0
  • vucut tipin ne

0|0
    0|0
  • Ağırlıklari arttır

0|0
    0|0
  • Genetigin kötü

0|0
    0|0
  • Ya düzenli uyumadın ya düzenli beslenmedin