Boks ve Body ikisi ayni anda yapılır mı?

Boyum 1.93 Şu an komando olarak askerlik yapiyorum denizlide, 73 kilodayim , boya gore kilom cok hafif kalıyor kollarim bacaklarim sirtim omuzum yeteri kadar guclu degil , 11 gün sonra askerligim bitiyor gunluk 100 snav cekiyorum kosulara katilmiyorum ama katildim mi 5km kosuyorum son 300mt de depar atiyorum. Askerlik bitince hem boks hem boddy ikisi ayni anda vucut kaldirir mi , beni hic yormaz buna eminim , ama oncelikle guclenmek istiyorum , nekadar guclu olursan ol vuracagin yeri bilmezsen o gucun bir anlami yok vurmayi da bilmek lazım yani, buyuzden boksa da baslicam , 1 sene icinde birgun boks birgun boddy amino asit kullanarak demir gibi olup vurdugumu duvarın icine sokacak guce ulasabilirmiyim?

0|0
14

En İyi Kız Görüşü

• Ben de boks istiyorum

0|0
    0|0
    • Boks iyidir kizlardan da cok fazla yaoan var bu spor u erkekler kadar

• Ne kadar guclu olursa olsun hic bir kadin mi. Yani sen boks sampiyonu bir kadinin seni dovemeyecegini dusunur musun? Ahahaha 😂manyak karilar yaratiga donmusler tek yumrukla oldururler senii 😂😂

• Onlardan fantazi olarak dayak yerim hic korumam kendimi 😀😃

En İyi Erkek Görüşü

• Boksta serilik gerekli bodybuilding seni yavaşlatacak ne kadar kas o kadar çok enerji harcar. Yani kas yaptıkça daha çabuk yorulacak daha yavaş hareket edeceksin kıvamını ayarlaması zor yani

0|0
    0|0
    • Ben guclu olmak istiyorum normalin ustunde guclu olmak istiyorum yani, boksu da gucu iyi kullanmak icin istiyorum ben pskopat bir insan degilim ama heryerde birsekilde bela gelip buluyor nedenini bilmiyorum o bela geldiginde tek yumrukta ya da iki uc seferde karsimdakine ustunluk kurmak icin boksu istiyorum tabiki gittigi yere kadar giderim turnuvalara katilirim onum acik fakat ilk onceligim disardaki hayat

• Sadece boksa git dövüş içinse body ters yönde etkiler sen

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Erkekler Ne Diyor 3

• Benle aynı boydasin fakat kilon az onun için de ağırlık çalış ve protein ağırlıklı beslen, ben de yıllarca boks ve body ikisini birlikte yaptım , bodye halen devam ediyorum

0|0
    0|0
  • Yapiyodum ben

0|0
    0|0
  • İkisi aynı anda iyi olur hatta. Bende kickbox ve body yapıyorum

0|0
    0|0
    • Kick boks ama boks kadar etkili degil pek bir faydasini gormezsin

• Ne açıdan etkili değil?

Yükleniyor... ;