Beşiktaşa laf edenler kendi durumlarına baktılar mı?

Galatasaray son yıllarda avrupada maç kazanamıyor clujlar astanalar tromsolar
Fenerbahçe sampiyonlar ligine 9 yıldır katılamıyor katıldığında da 0 puan çekmişligi var
Farklı yenilgi zaten çuvalla var
Fbye Benfica 7 sigma 7 psv 6 atmadı mı
Gsye Madrid 6 Münih 6 chelsea 5 atmadı mı 12-0 lık eski maçları söylemiyorum bile
Bu olay haçlı olayıdır geçen sene braga maçında fb bu kez bjk doğrandı bence keneltenme vakti geldi geçiyor

Güncellemeler:
Herkes üstüne alınmasın sadece dünden kına yakanlara özel

0|1
915

En İyi Kız Görüşü

• İspanyol olupta Ay Yıldızlı Beşiktaş forması ile ağlayan kaleci ve onun kadar Türk olamayan (bazı) Türkler... var aramızda

0|3
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Bu öfkenin sebebi Beşiktaş in son üç senedir oyunuyla diğerlerine epey fark atmasındandir
    Düşünsene geçen sene ezeli rakibine 30 puan fark atarak şampiyon olmuş , evinde kaybetmeyen hatta realle berabere bu sezon yenilmeyen 2 takim.20 maçtır her seferinde kaybetsin diye bekleyip umutların hüsranla tükenmesinin yansımasıydı bunlar

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 8

• aynen bir gs'li olarak yabancı takıma karşı bir olmalıyız akşam üzüldüm bjk ye cidden

1|1
    0|0
  • Siz braga maçında aglayan bebek videosu koyarken neden kenetlenmediniz?
    Fenerbahcenin hiçbir zaman dostu olmamıştır hep arkanızı döndünüz. Sampiyonlar liginde 6 0. yenilmektense bırak girmeyelim en azından rezil. olmuyoruz yenilginizin. suçunu başkalarında aramayın

0|0
    0|2
    • Sampiyonlar liginde 0 çekenleri almasınlar bencede

• Kim Beşiktaş'a laf etti de sen kendi kendine bir havalara girmiş fırsattan istifade Galatasaray'a yürüyosun. Türk takımı diye biz de üzüldük tabiki. Sen bir kendine gel bence

0|1
    0|0
    • Spor kategorisine girmediğin belli sorulara bak bakalım kimler dalga geçiyor

• Spor kategorisiyle ilgilenmiyorum ben kendimi bilirim. Sen de o söyleyenlere itaf et tüm kulübe ve taraftarlarına değil

• Guncellemeyi oku sonra gel

• Başka takımları karalayarak mı takımını yüceltiyorsun...

0|0
    1|0
  • Futbol spor olmaktan çıkmış savaşa dönmüş :(

0|1
    0|0
  • Kendi aramızda bölünmesek diyorum?
    Herşeyden önce o formada Türk bayrağı var. Ben şahsen üzüldüm

0|0
    0|0
  • Geçen sene braga maçında doğrandıüımızda hadi ordan braga sizi 4 ledi diyordunuz. Nasıl oluyormuş gördünüz mü

0|0
    0|3
  • Acılı bir beşiktaşlı daha

0|4
    4|3
    • Sen hangi acılısın acaba yukarıda yazdık o kadar

Erkekler Ne Diyor 14

• Galatasaray son yıllarda galip gelememişin demişin ama son yıllarda Galatasaray çeyrek final oıynadı bilmiyorum biliyormusun? Çıkamaz denilen gruptan karlı bir havada çıktı Sneijder'in golüyle yani başkalarını katmican araya kendi takımına bakıkan kıyasladığın takım Türkiye'yi en iyi şekilde temsil etmiş Galatasaray. Bu arada Beşiktaş'ın gruptan çıkmasını istiyordum Türk futbolu adına iyi olurdu ama olmadı artık avrupa liginde belli biryerlere gelebilir diye düşünüyorum.

0|0
    0|1
    • Son 3 yıldır kötü galatasaray hatta geçen okudum son 18 maçta galibiyeti 1

• Kötü derken bu sene zaten yokuz önceki senedede tarihimizin en kötü sezonlarından biriydi zaten yine öncesinde avrupa ligine gittik 3. olduk olmadı hala Galatasaray diyorsun bu zihniyet yüzünden millet istmiyor diğer takımların başarısını işte he ben takılmam kim ne konuşurs akonuşsun Beşiktaş'ın çıkmasını istedim fb ve Osmanlı'da avrupa ligine yükselmeli.

• ben bir Türk olarak tabi ki üzüldüm dünkü skora. hakemin zaten ne anası kaldı ne bacısı. ben yenildi diye kına yakmıyorum. ama her kötü skorda geçmişle karşılaştırmak yanlış. şunu söylemek istedim, sizin gs için 5-6 yedi dediğiniz takımlara bir bakın tekrar hangi takımlarmış :) neyse sonuç olarak dün kötü bir skor alındı. biz böyle maç maç bakacaksak atıp tutacaksak zaten hiç ilerleyemeyiz. istikrar gerek. tabi ki her takımın kötü maçları olacak kötü dönemleri olacak. ama hızlı toparlanmayı bilmeliyiz ve bir istikrar yakalamalıyız artık. inş Avrupa Ligi'nde oynayacak olan takımlarımız bir başarı ile dönerler diye bekliyorum.

0|0
    0|0
  • yahu kardeş sen şu an ne saçmaladığının bile farkında değilsin. zaten kırk yılda bir şampiyon oluyorsun. fener'in neden şampiyonlar ligine katılamadığı belli. hakkımız elimizden alınır başkası giderse böyle olur.
    dün olanlara gelecek olursak bjk maça zaten çok kötü başlamıştı. hakemin kararı farka gitmelerine neden oldu.

0|1
    0|2
    • Beşiktaş galatasaray vevbenfica maçına daha kötü başlamıştı sonu ne oldu?

• Van persieye kırmızı verse maç öyle olmazdi haklsın ne yüzsüz adamsınız la hakem diyor bide mk

• tosic'in katil gibi girmesi, quaresma'nın maça çıkması bile verilmeyen bir sarı kart, fabri'den çıkan topun korner olmaması, volkan şen'e ayı gibi giren marcelo'ya kartı geçtim, faul bile verilmemesi.
      madem haksızlık karşısında konuşmuyorsunuz, iyi oluyor size. beter olun :D

• Son yillarda galatasaray 2 kez grupdan cikti ne. bahsediulyorsun sen ha bide madrid. ve. juventuslu grupdan cikti😅😅 galatasaraya laf soyleme hakkiniz yok uefa avrupa ligi kalitesindeki grupdan. cikamadiniz. kendinize bakin sonra bize. laf soyleyin pasam

0|0
    0|2
    • Astana benfica atleticolu grup bundan daha kolaydı 1 puan aldınız

• Benfica aynı zaten onu çıkar , kievde astanadan çok daha iyi. Sen çıkaydın da madridin arkasında ikinci çıkaydın

• Zamannda cok ciktik az siz cikin ciktiniz mi hic😅😅

• Beşiktaşa bir şey demedim. Ama Galatasaray'ı araya katmasaydın güzel olurdu sadece laf edenlere sözün olsaydı daha güzel olurdu. Sonuçta beşiktaş Türkiyeyi temsil ediyordu ben onları destekliyordum. Yenmiş veya yenilmiş farketmez bir olmak gerek bu tür olaylarda.

1|0
    0|0
  • Olay basit son yıllarda Türk takımlarıyla ukrayna takımları bilerek eşleştiriliyor. Sebep;ukrayna iç savaş var ülkemizde de terör örgütleri malum bombalamalar falan. İki ülkeyi birbirine kırdırıyorlar. Beşiktaş maçı içinde elit kulupler ŞL'de ülkemize gelmemek için Beşiktaşı elediler kasten. Avrupa liginde çok elit takım yok.

Amaç belli uyanın artık

0|0
    0|0
  • D. kievi de tebrik etmek lazım adamlar maçı basket maçına cevirdi :D

0|2
    2|1
  • Atnen knk

0|0
    0|0
  • bu yüzden millet sizle makara yapıyor 6 yemissin hala başkalarına sallıyorsn :)

0|2
    1|2
    • Sıfır puan alıp başkalarına saldırdığınız için makara konusu oldunuz

• Yürü be

1|0
    0|0
  • yazık be size de

0|0
    1|0
    • Yazık edene yazık ederiz

• hayal kırıklıklarını sağa sola sataşarak yenmeye çalışmaya gerek yok. futbol bu yenersin de yenilirsin de. gün gelir efsane galibiyet alırsın. gün gelir tarihi hezimet. çok takmamak lazım

• ya sizden taraftar maraftar olmaz kim başkasına çamur atıyorsa hepsi aynı halt. holiganist söylemlerden başka bişi değil bu onlar söyle yenilmedi mi şunlar böyle yenilmedi mi aa bjkye bak fark yiyor falan hepsi alayınız holigansınız.

0|0
    1|3
  • grup liderliği için gidip 6 gol yeyip gelmek nedir ya rezillige bak :))))
    Bu ülkeye uefa kupasını getirdik uyan uyan, dün fena döşedi kiev sanrım uyanamadım, şl çeyrek final oynadık biz ayrıca fenerde oynadı sen çeyrek finalin son kaç takım oldugunu bliyormusun peki :))) futbol tarihini aç öğren sonra gel

0|1
    1|2
  • Galatasaray a baktim Real Madrid ve Juventusun olduğu ölüm grubundan çıktığını ve ondan onceki sezonda çeyrek final oynadığını gördüm. Her takiminin Şampiyonlar liginde iyi veya kötü donemleri olur ama Bjk daha tarihinde 1 kere bile gruptan cikamamis. Ve ne yazikki dunki skor Türk futbol tarihinin son yillardaki en büyük hezimetidi

1|2
    1|3
    • Mantığa bak cay demle beşiktaş deplasmanda chelseyi 2.0 yendi siz kendi sahanızda 5 yediniz onu bırak şimdi grupta 1puan almak nasılduygu

Yükleniyor... ;